PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na Classic



Fessy
25-06-12, 01:05
Zdravím,

rád bych se stal jedním z vás, členem vašeho týmu. Na serveru classic hraji přibližně rok a půl, na ostatních serverech mnohem déle. Na serverech mě můžete vidět pod přezdívkou FeSsY anebo také Hi, Im Beyonce. Zkušenosti s AMX mám, byl jsem spolumajitel a spoluzakladatel herního portálu CSGame.cz (http://portal.csgame.cz/news.php), který je na scéně už téměř rok a půl, od kterého jsem před pár týdny odešel z vlastních důvodů. Zkušenosti jsem nabral veliké, jak v AMX, tak v rozeznávání cheatrů, jak udělat na serveru nejlépe pořádek, jak vyhovět nejlépe větší většině atd atd... Jak již z názvu topicu je asi patrné, chtěl bych práva na server Classic, kde také trávím nejvíce svého času hraní CSka na Kotelně. Možná si říkáte, že v podmínkách pro přijetí je nahlašování cheaterů na fórum a já zde nemám nahlášeného ani jednoho cheatera. Je to tím, že když se mi někdo nepozdává, tak radši zavolám admina, kterého mám zrovna na steamu online a vždy je buď "zaplej" anebo "velice divný". Gramatiku svého rodného jazyka ovládám, ale je samozřejmě možné, že někde udělám tu chybičku. Snažím se také dodržovat pravidla typografie, aby po mě někdo nemusel text "luštit". Dále mezi mé záliby patří házená, posilování, jízda na kole, tvoření webových stránek nebo drobných webových aplikací, hraní CSka a v neposlední řadě chození s přáteli ven, na párty. Pocházím ze Zlína

Věk: 16 let
Steam ID: STEAM_0:1:1724667
CS hraji: 3 nebo 4 roky
Smysl pro humor: Doufám, že mám :)
Spolupráce v kolektivu: Nedělá mi problém

Je toho ještě dost, co bych rád o sobě napsal, bohužel pochybuji, že by to někdo z vás četl, už teď se omlouvám, že jsem napsal poměrně dlouhý text.

Budu čekat na vaše reakce, odpovědi, otázky.

Fessy :)

Johny Pampeliska
25-06-12, 01:29
dej si veřejný profil na steamu....

Luccy
25-06-12, 06:46
Já jsem Pro. Dříve dělal kraviny ale myslím si ,že teď už je rozumnější. Když je třeba tak mě hlásí cheatery na steamu. Navíc je to Zlíňák takže ti nejhůře dám do tlamy :D ne kecám :D Šanci bych ti dala :)

BiA Fz
25-06-12, 09:34
Fešák :D Tak hráčský zkušenosti bys na to měl, cheatery nebo podezřelý si mi taky párkráte nahlásil.. ale nevim, pro Ti nedam, spíš jen: nejsem proti ;P

Fessy
25-06-12, 11:19
dej si veřejný profil na steamu....

Hotovo - PROFIL (http://steamcommunity.com/id/Fessy)


Já jsem Pro. Dříve dělal kraviny ale myslím si ,že teď už je rozumnější. Když je třeba tak mě hlásí cheatery na steamu. Navíc je to Zlíňák takže ti nejhůře dám do tlamy :D ne kecám :D Šanci bych ti dala :)

Díky :)


Fešák :D Tak hráčský zkušenosti bys na to měl, cheatery nebo podezřelý si mi taky párkráte nahlásil.. ale nevim, pro Ti nedam, spíš jen: nejsem proti ;P

Proč ta nejistota?

Rixie
25-06-12, 18:51
S fessym už mám nahráno dost na to, abych věděl jakej je. Pohodář, skill. PRO

Charon35
25-06-12, 20:01
Napíš mi aspoň do PMky tie dôvody tvojho odchodu Fesak. A opováž sa ísť s awom na d2. Stále si to pamätám.:pif: hh

mecky
25-06-12, 20:02
Takže já jsem proti protože když jsme proti vám hráli na U2 cw za kotelna team tak ste nám nadávali jaké jsme 0 že hrajem za kotelnu že tam hrajou same NS jako my a další kecy, navíc na serveru jsi aktivní možna poslední 2 dny za poslední rok a půl jsem tě viděl asi 2x možná 3x..

Charon35
25-06-12, 20:04
Takže já jsem proti protože když jsme proti vám hráli na U2 cw za kotelna team tak ste nám nadávali jaké jsme 0 že hrajem za kotelnu že tam hrajou same NS jako my a další kecy, navíc na serveru jsi aktivní možna poslední 2 dny za poslední rok a půl jsem tě viděl asi 2x možná 3x..

Tá aktivita by ma tiež zaujímala. To "hecovanie" na cw ..... nvm.

mecky
25-06-12, 20:05
Tá aktivita by ma tiež zaujímala. To "hecovanie" na cw ..... nvm.

Nezajima mě žádné hecování ale to že si na cw nadává na kotelnu jak tam jsou samí NS ale chce tu práva..

ZombieBot
25-06-12, 20:18
Já si Fessyho pamatuju jako arogantní a vulgární dítě. Možná, že teď jsi jiný, ale já už názor nezměním. Kolikrát jsi nadával na kotelnu, dokonce na serverech kotelny a podobně. Rozhodně jsem proti.

Fessy
25-06-12, 20:46
Takže já jsem proti protože když jsme proti vám hráli na U2 cw za kotelna team tak ste nám nadávali jaké jsme 0 že hrajem za kotelnu že tam hrajou same NS jako my a další kecy, navíc na serveru jsi aktivní možna poslední 2 dny za poslední rok a půl jsem tě viděl asi 2x možná 3x..

My jsme chtěli pouze změnit server, aby jsme si mohli napojit HLTV. To vy jste začali být nepříčetní a nadávat nám... Pak se to už vleklo v tomto duchu celý zápas, za to já bohužel nemohu. O kotelně jsem se možná zmínil tak akorát, že jste z kotelny a že hrajete "public style". (Což ovšem taky ta hra tak vypadala :mml: ) Ohledně aktivity, ano, poslední 2 nebo 3 dny jsem začal zase hrát, ale nemůžeš popřít, že přibližně před 2 měsíci jsem hrál dosti aktivně. Jak zde byl ještě rank, tak jsem byl v TOP20 <-- To se asi taky samo nenahraje :)


Já si Fessyho pamatuju jako arogantní a vulgární dítě. Možná, že teď jsi jiný, ale já už názor nezměním. Kolikrát jsi nadával na kotelnu, dokonce na serverech kotelny a podobně. Rozhodně jsem proti.

Můžu jenom poprosit jaký máš nick na serverech, abych byl také v obraze ? Věta Kolikrát jsi nadával na kotelnu, dokonce na serverech kotelny a podobně., kde jinde jsi mě viděl nadávat na kotelnu, když to tady zmiňuješ, není to jenom takové dotvoření věty, aby jsi přidal na dynamičnosti ? Co se týče nadávání přímo na serverech, je možné, že jsem si občas zanadával, to přece dělá každý, když se mu občas nedaří a nemůže trefit ani ten obrovský vlak, co stojí proti němu.

mecky
25-06-12, 20:57
dali jsme výzvu s naším serverem kde bylo hltv a my vám nabízeli že vám pak hltv pošleme ale vy jste museli dělat problémy a byly jste to vy kdo zažal nadávat takže nevím co zkoušíš a i kdyby jsme z toho dělali public style tak ste dostali dost jasným rozdílem..Pochybuju že zrovna ty jsi byl v top20 když tam bylo plno jiných lepších hráčů..

Fessy
25-06-12, 21:24
Jedno vím určitě, my jsme s problémama nezačali a od toho neustoupím. Pokaždé jsme si chtěli akorát odehrát klidný zápas. Ohledně toho HLTV, sami jste myslím říkali, že si nejste jisti, jestli vůbec točí, takže to tady moc nezkresluj. Pokud najdeš ten zápas kdy se hrál a najdeš příslušné demo k tomu zápasu, budu jenom rád. Nepamatuji si vše a ani jak to celé vlastně bylo, ale rád bych se to dozvěděl, když to tady na mě chrlíš :)

// EDIT

LINK NA ZÁPAS (http://www.undzwei.eu/?option=match&task=details&id_match=709509&task2=filter_cw&filter_cw=stav) - moc mi to nepřijde jako server Kotelny, tak se tady neoháněj něčím, čím si nejseš jistý.

mecky
25-06-12, 21:28
Jedno vím určitě, my jsme s problémama nezačali a od toho neustoupím. Pokaždé jsme si chtěli akorát odehrát klidný zápas. Ohledně toho HLTV, sami jste myslím říkali, že si nejste jisti, jestli vůbec točí, takže to tady moc nezkresluj. Pokud najdeš ten zápas kdy se hrál a najdeš příslušné demo k tomu zápasu, budu jenom rád. Nepamatuji si vše a ani jak to celé vlastně bylo, ale rád bych se to dozvěděl, když to tady na mě chrlíš :) tohle jsme určitě neřekli protože jsme hráli na kotelna serveru a tam hltv točilo vždy..demo aji zápas jsem hledal ale tohle je úplně mimo jde o to že jsi nadával jak je kotelna LOW víš.. Prostě ode mě máš NE už jsem se vyjádřil počkej si na ostatní vyjádření..

Fessy
25-06-12, 21:31
tohle jsme určitě neřekli protože jsme hráli na kotelna serveru a tam hltv točilo vždy..demo aji zápas jsem hledal ale tohle je úplně mimo jde o to že jsi nadával jak je kotelna LOW víš.. Prostě ode mě máš NE už jsem se vyjádřil počkej si na ostatní vyjádření..

Mrkni prosím ještě jednou na můj předchozí post. Editnul jsem to, omlouvám se, moje chyba :wink:

mecky
25-06-12, 21:36
OK tak promiň byl Csblog ale to je úplně jedno hltv bylo z hltv org a určitě jsme neříkali že nejde prostě tohle bych už neřešil počkej si na další vyjádření..

Fessy
25-06-12, 21:40
OK tak promiň byl Csblog ale to je úplně jedno hltv bylo z hltv org a určitě jsme neříkali že nejde prostě tohle bych už neřešil počkej si na další vyjádření..

Budeš tvrdit další "určitě" dokud ti zase nedám důkaz? Projevil jsi svůj brain, to mi od tebe stačí.

mecky
25-06-12, 21:50
Tak pardon pane omlouvám se ti že jsme hráli na jiném serveru kde bylo funkční hltv ale ja nevím co pořád řešíš slyšel jsi můj názor..

Dlouhis
25-06-12, 21:57
Za mě určitě ne na classicu hraju každý den a ještě jsem asi neměl tu smůlu tě potkat.Takže jsem PROTI borče;)

Fessy
25-06-12, 21:59
Za mě určitě ne na classicu hraju každý den a ještě jsem asi neměl tu smůlu tě potkat.Takže jsem PROTI borče;)

O pár postů mám napsané, že jsem začal aktivně hrát před 2-3 dny. Škoda, že jste classic odpojili od hlstats, tam by bylo napsané kolik tam mám nahrané

Dlouhis
25-06-12, 22:05
No tak jestli hraješ aktivně 2-3 dny. Tak se tu o právech pro tebe nemáme co bavit a tahle žádost je naprosto zbytečná.

Fessy
25-06-12, 22:09
No tak jestli hraješ aktivně 2-3 dny. Tak se tu o právech pro tebe nemáme co bavit a tahle žádost je naprosto zbytečná.

Asi jsi mě nepochopil, hrával jsem tu i dříve a to dost aktivně, pak jsem si udělal pauzu a znova začínám hrát, myslím, že Kotelnu už hodně znám a jsem u ní dlouho

Dlouhis
25-06-12, 22:11
Já jsem tu od začátku od dob jednoho servru a od té doby už jsem admin.A za boha si nemůžu vzpomenout na tvůj nick.Promiň ale za mě vážně NE.

Fessy
25-06-12, 22:18
Já jsem tu od začátku od dob jednoho servru a od té doby už jsem admin.A za boha si nemůžu vzpomenout na tvůj nick.Promiň ale za mě vážně NE.

To je zvláštní, já si třeba pamatuju ještě takového wondyho22 jak tu hrával, nebo třeba Martii. Nevím jak je to přesně dlouho, ale ke kotelně jsem přišel, jakmile skončil game-house.cz nebo jak se jmenoval ten portál.

Dlouhis
25-06-12, 22:22
Jestli si pamatuješ wondyho už jako wondyho tak to zase tak dlouho nebude ;)

Fessy
25-06-12, 22:28
Jestli si pamatuješ wondyho už jako wondyho tak to zase tak dlouho nebude ;)

Nevím jak je to dlouho, v časových orientacích mám docela velký zmatek, ale od tohoto člověka jsem se dosti naučil, proto jsem si vzpomněl zrovna na něj

Charon35
25-06-12, 23:02
Jestli si pamatuješ wondyho už jako wondyho tak to zase tak dlouho nebude ;)

Fessy tu hrával už dávnejšie a dosť aktívne. To môžem len potvrdiť. Mali sme na seba šťastie, možno ty nie, alebo to bolo na MegaP.

Skôr je tu tá otázka s tým účinkovaním (bývalím) na predošlom serveri. Neviem čo ešte napíšu iný.

Fessy
25-06-12, 23:34
Fessy tu hrával už dávnejšie a dosť aktívne. To môžem len potvrdiť. Mali sme na seba šťastie, možno ty nie, alebo to bolo na MegaP.

Skôr je tu tá otázka s tým účinkovaním (bývalím) na predošlom serveri. Neviem čo ešte napíšu iný.

Nevím, co máš namysli ... CSGame ?

Jako takovou zkoušku jsem vám natočil jednoho cheatera, časy dávat nebudu, je to poměrně krátké demo, vidím to na jasné WH :)

IP: 217.30.64.146
Nick: Anonym
Datum: 25.6.2012 23:30
Demo: LINK (http://leteckaposta.cz/291683340)

dtr
25-06-12, 23:40
Cheatera jsi na fóru nahlásil pouze jednoho, což nás moc nepřesvědčuje. O tom, jestli hlásíš někomu na steam, tak to je fakt ve hvězdách. Na classu jsem tě pár krát viděl a lhal bych, kdybych tvrdil jakej jseš skiller. Aktivita je u tebe mizerná a jestli tu hraješ 2-3 dny, tak to ti je k ničemu. 0 : 3

proti.

Fessy
25-06-12, 23:44
Cheatera jsi na fóru nahlásil pouze jednoho, což nás moc nepřesvědčuje. O tom, jestli hlásíš někomu na steam, tak to je fakt ve hvězdách. Na classu jsem tě pár krát viděl a lhal bych, kdybych tvrdil jakej jseš skiller. Aktivita je u tebe mizerná a jestli tu hraješ 2-3 dny, tak to ti je k ničemu. 0 : 3

proti.

Jde snad o můj skill nebo abych dokázal udělat pořádek na serveru? Samozřejmě je potřeba něco málo umět střílet, abych si zajistil respekt, ale to málo dostatečné k tomu, si myslím, že splňuji. Ohledně aktivity pomalu postupně ji navyšuji.

ZombieBot
26-06-12, 09:16
Můj nick na serverech je takový, jako na foru. Známe se dobře, když jsem měl svůj portál CSGate.eu, tak jsi tam chodil dělat bordel. Stejně tak na kotelně, vůbec nechápu, jaký význam mají nadávky do chatu. Se ti akorát všichni vysmějí. Já tě znám moc dobře a dlouho, možná jen ty si mě nepamatuješ. Tuším, že jsi chodil i na GameCity.sk dělat bordel a spamovat ten tvůj portál.

To je fuk, prostě jsem proti. Arogance ti teda rozhodně nechybí.

Fessy
26-06-12, 10:03
Můj nick na serverech je takový, jako na foru. Známe se dobře, když jsem měl svůj portál CSGate.eu, tak jsi tam chodil dělat bordel. Stejně tak na kotelně, vůbec nechápu, jaký význam mají nadávky do chatu. Se ti akorát všichni vysmějí. Já tě znám moc dobře a dlouho, možná jen ty si mě nepamatuješ. Tuším, že jsi chodil i na GameCity.sk dělat bordel a spamovat ten tvůj portál.

To je fuk, prostě jsem proti. Arogance ti teda rozhodně nechybí.

No promiň, ale na CSGate.eu jsem v životě nebyl, ani nevím, že takový portál existuje, to samé GameCity.sk. Nikdy jsem nikde nespamoval žádnou reklamu, jenom proto, abychom byli více vidět. Nevím jak jsi na to přišel nebo jestli si někdo vzal můj nick a spamoval tam pod mým nickem. Dokonce jsme za toto udělovali tresty, pokud někdo spamoval naší reklamu na partnerských portálech. Je možné, že to byl někdo od CSG, co chtěl nahnat lidi na server, tak si dal moje jméno, aby vypadal důvěryhodněji. Ovšem pokud máš nějaký důkaz, byl bych jenom rád. Pokud neměl v avataru na steamu toho papouška, tak jsem to určitě já nebyl, toho tam mám od počátku věků (ani vlastně nevím proč :mml: ). Vůbec nechápu, proč na mě házíš takovou špínu...

bones
26-06-12, 10:51
a ako sa vyjadris na robenie bordelu na knife serveri spolu s hracom Ivory? umyselne blokovanie, skywalking, vyhadzovanie nad textury, zdrzovanie, etc..

proti

Fessy
26-06-12, 11:01
a ako sa vyjadris na robenie bordelu na knife serveri spolu s hracom Ivory? umyselne blokovanie, skywalking, vyhadzovanie nad textury, zdrzovanie, etc..

proti

To už jsme tu myslím jednou řešili... Dostal jsem unban pokud si dobře vzpomínám, takže vůbec nechápu, proč to tady vytahuješ. A myslím, že to bylo už hooodně dávno a to jsme na textury chodili společně s adminama. A můj brain taky pracoval trochu jinak.

bones
26-06-12, 11:08
no pisem to, s cim si sa mi zafixoval do hlavy.. nic osobneho, ale mna si veru nepresvedcil.. na admina mas velke nedostatky

Fessy
26-06-12, 13:58
no pisem to, s cim si sa mi zafixoval do hlavy.. nic osobneho, ale mna si veru nepresvedcil.. na admina mas velke nedostatky

Je pravda, že dříve jsem hodně chodíval také na knife a když byla nuda, tak dělal kraviny. Ale myslím, že už je to celkem dávno a jak psala Lucca, už jsem také o něco rozumnější. Pochybuji, že všichni co jste admini jste se narodili jako vyspělí a nedělali jste kraviny...

Charon35
21-08-12, 16:13
Super. Na toto vlákno sa úplne zabudlo kvôli zapratanej sekcií. Už tu nehrá.