PDA

Zobrazit normální verzi : GS system aka co dovede skicař



morbe
29-03-11, 15:47
Rano si tak zajdu na GS(kazdej snad pozna tuhle zkratku) D2 server s WH z nudy. Po 2 hodinach dostanu moc peknej ban

Nickname BLACKTRAiNS; fuerza
SteamID STEAM_0:0:11896327
SteamCommunity ID 76561197984058382
IP Adresa skryté
Typ banu SteamID
Důvod SCREENY FORUM DIKY
Zabanován dne 29.03.2011 - 04:59:56
Vyprší dne Nikdy
Zabanovaný od Bezejmenej
Zabanovaný na gaysajts | Dust2 Only (de_dust2)
Celkem obdržených banů 1
Jelikoz netusi jestli mam nebo ne, tak chce abych mu hodil screen po banu na forum, do ty doby nez ho tam postnu a on ho checkne, mi da perma.
Origo screen: ( i kdyz tam zrovna nastesti nikdo nebyl, je videt v zadu usp, takze.. )
http://img24.eu/v.php?file=6b1uobbq.bmp
...Po 30sec ve skicaři
http://img24.eu/v.php?file=j4hjwxu5.bmp


Zaslal: út březen 29, 2011 5:39 am Předmět: Citovat
vsak pohoda slo me o screeen .. Smile unbaned:)
http://img24.eu/v.php?file=n6lvsg9q.jpg

:-D Misto aby zkoukl HLTV.. na to on ovsem nema skillz, jako 99% adminu tam.. konec story.

negative
29-03-11, 16:27
Rofl :d :d

Syrius.
29-03-11, 18:31
Tak toto by sa my už snáď ani nesnívalo. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Tam dávajú za hlavných adminov 11 ročné deti. :D
To už je čo toto. :DD
Demencia nepozná hranice. :)

krtek
29-03-11, 20:18
Kdo zaplatí admina, má peníze

Larodar56
29-03-11, 20:43
Když je někdo debil...

InVitro
30-03-11, 14:08
To je moc demence jako . Já to znám, jsem tam taky dělal CHH jeden čas a právě kvůli těm tupým z 80% NS CHH kidů co tam byli jsem od tama vypadl, protože to je moc vrchol demence co tam předvádějí za trotloviny . A jak říkal krtek kdo si zaplatí dostane práva a je jim jedno jestli je to NS nebo jestli je mu 12 let . Oni to dávají prostě každýmu kdo jim dá prachy = DEBILITA na třetí . V tomhle ohledu nechápu Dwandyho jako, místo toho aby se snažil posunovat server dopředu a vylepšovat ho, tak akorát si kurví reputaci, tím že bere kde koho a bere jen prachy nic víc, ale ono to není jen v něm tam jsou ještě další 2 lidi, kteří ho do toho dotlačili a podporujou ho v tom a to si říkají HL. admini . Viz. VIP za unban taky slušná debilita . V tomhle je ohledu je prostě kotelna nejlepší, tady to má aspoň nějakou úroveň narozdíl od těch dumberů tam vzadu . Prostě pravidlo na GS vůbec nelozit, protože když ten ban nedostaneš hned, tak ho dostaneš dřív nebo později to je jasná věc .

krtek
30-03-11, 20:08
Dwandy z toho má peníze, což ho obdivuji. Nikdo Vás nenutí mu platit nebo tam hrát. Nevím proč to vůbec řešíte, pak vypadáte Vy jak blbečkové když mu posíláte prachy :D. Kdyby Kotel nebral cs servery takhle, tak by to třeba taky dělal
na GS vědí tak 3 lidi z admin teamu, co je WH... Serverů mají mrtě, ale nehlídaný. To dětskám vyhovuje, kteří si kupují VIPko pravděpodobně nejvíce. A pak mi je líto, když si to koupí nějaký "chytřejší" jedinec :D

InVitro
30-03-11, 21:01
Já jsem tam potkal jen 2 adminy, kteří byli úplně v pohodě . Jednoho z nich znám osobně a to je tak všechno . Ostatní jsou only NS kids a dumbeři .

krtek
30-03-11, 21:36
Tak ty 2 admini jsou blbci :) A celkem si proti hovoříš, jak někdo může mít rád gs, když víš že to tam je o ničem. A tohle je přesně Vaše, vy to nemáte rádi ale stejně tam furt lezete :D nejsi to jenom Ty, znám takhle více hráčů

znedlob
30-03-11, 22:16
Kdyby Kotel nebral cs servery takhle, tak by to třeba taky dělal
na GS vědí tak 3 lidi z admin teamu, co je WH...

Kotel to nedělá pro peníze (Myslim Big Money).Kotel to dělá protože ho to baví a chce to někam zřejmě dotáhnout.Zato Dandy neboli pan kkt na entou chce jenom zbohatnout.Nechápu jak mohou NEJVĚTŠÍ SKilleři v ČR hrát na gayrobshites.Vždyt to i SOE které kvůli přechodu na STEAM zkrachlo a ted se zase rojíždí (+/- půl roku) má lepší servery než gayrobshites.

NEJ JE KOTELNA A KDO SOUHLASÍ DÁ "LAIK" . =D

Mimochodem,jak myslíte že by se na Forku gayrobshites tvářili kdybychom jim tam napsal co se mezi Kotlem a Dandym stalo? Hm???? Asi by čuměli a půlka Elity z ČR by šla hrát jinam.

krtek
30-03-11, 22:24
Nebylo to jenom mezi Kotlem a Dwandym... Zkoušel to na mě i s mým portálem... Ano, psal jsem že to Kotel nedělá pro peníze, to je ovšem logické
Nešli by hrát jinám, protože tam mají VIP :))) Mám zkušenosti, že jak nemáš VIP v rozsahu GS, tak nejsi pro mě dobrý :) ale ovšem ne pro všechny,..

BAWSON
30-03-11, 22:24
vůůůůbec nevíš, dwandy v jednom rozhovoru rekl, ze kotel mu to poslal prvni a on to jen oplacel tak, ze mu to poslal zpet. GaYsites nema spatne servery, jen proste chcou na tom vydelavat a to cini hru nehratlenou pro "NEvip" hrace. SOE nemelo jak zkrachovat. pokud vim, tak VIP v te dobre tam nebylo( nevim jak ted, nehraju tam). jen se preslo na STEAM a potom jim tam nikdo nehral. na nejakou dobu bylo SOE na prodej nebo pronajmuti nebo co... asi to nikdo nechtel, tak se majitel rozhodnul to zase spustit i pro NS, ouye.

znedlob
30-03-11, 22:29
vůůůůbec nevíš, dwandy v jednom rozhovoru rekl, ze kotel mu to poslal prvni a on to jen oplacel tak, ze mu to poslal zpet. GaYsites nema spatne servery, jen proste chcou na tom vydelavat a to cini hru nehratlenou pro "NEvip" hrace. SOE nemelo jak zkrachovat. pokud vim, tak VIP v te dobre tam nebylo( nevim jak ted, nehraju tam). jen se preslo na STEAM a potom jim tam nikdo nehral. na nejakou dobu bylo SOE na prodej nebo pronajmuti nebo co... asi to nikdo nechtel, tak se majitel rozhodnul to zase spustit i pro NS, ouye.

Ano máš pravdu.Jenže SOE kdysi za dávných dob "Starověkého Egypta" bylo Non-Steam servrem který byl lepší než Kotelna (V té době ještě nebyla) jenže, Admini tam se rozhodli že to překopou na STEAM a tím přišli o spoustu hráčů.Ted přibližně před rokem to zase nahodili a hraje tam lama za lamou.Dokonce jim tam lezl jeden s AB asi 4 mapy zasebou pak přišel admin a zase odešel =DD.

EDIT: Ale Dandy na něco zapoměl.Kotel tehdy nepotřeboval konkurenční boje protože se teprv rozjížděl a někteří hráči sem přišli přes stránky SOE kde měl Kotel nevědomky vložený svoje servery.

krtek
30-03-11, 22:35
vůůůůbec nevíš, dwandy v jednom rozhovoru rekl, ze kotel mu to poslal prvni a on to jen oplacel tak, ze mu to poslal zpet. GaYsites nema spatne servery, jen proste chcou na tom vydelavat a to cini hru nehratlenou pro "NEvip" hrace. SOE nemelo jak zkrachovat. pokud vim, tak VIP v te dobre tam nebylo( nevim jak ted, nehraju tam). jen se preslo na STEAM a potom jim tam nikdo nehral. na nejakou dobu bylo SOE na prodej nebo pronajmuti nebo co... asi to nikdo nechtel, tak se majitel rozhodnul to zase spustit i pro NS, ouye.
Tak to pochybuji, mě udělal něco podobného to samé, když mě pak kamarád ukazoval co o mě psal v admin diskuzi, tak jsem se válel :D KEcat umí solidně

krtek
30-03-11, 22:35
Ano máš pravdu.Jenže SOE kdysi za dávných dob "Starověkého Egypta" bylo Non-Steam servrem který byl lepší než Kotelna (V té době ještě nebyla) jenže, Admini tam se rozhodli že to překopou na STEAM a tím přišli o spoustu hráčů.Ted přibližně před rokem to zase nahodili a hraje tam lama za lamou.Dokonce jim tam lezl jeden s AB asi 4 mapy zasebou pak přišel admin a zase odešel =DD.

EDIT: Ale Dandy na něco zapoměl.Kotel tehdy nepotřeboval konkurenční boje protože se teprv rozjížděl a někteří hráči sem přišli přes stránky SOE kde měl Kotel nevědomky vložený svoje servery.

Něvědomky? Na SOE byly vždy shit admini... Prostě nikde se to nestíhá uhlídat...co si budeme namlouvat

znedlob
30-03-11, 22:37
SOE v té době nemělo svoje tak tam dali Kotlovo servery.Tím mu zvedli návštěvnost.

krtek
30-03-11, 22:38
SOE v té době nemělo svoje tak tam dali Kotlovo servery.Tím mu zvedli návštěvnost.

Jj, tak to měl dobré :)

BAWSON
30-03-11, 22:43
myslim si, ze z meho postu bylo jasne, ze to byl ns portal. netreba mi to opakovat 5x. za dob SOE kotelna byla. jeste si pamatuju, jak jsem ze soe war3 serveru presel na kotelnu war3 server a uz tehdy se mi zdala kotelna lepsi oproti soe. majitel na to nemel cas nebo ho uz nebavilo platit to nebo tak neco... na soe strankach se ip kotelny objevila podle me tak, ze kotel byl s nema proste zadobre (jen moje domenka).

krtek
30-03-11, 22:51
Pamatuji si, že admini tady využívali na classicu portování, to bylo strašný

InVitro
31-03-11, 15:11
Tak ty 2 admini jsou blbci :) A celkem si proti hovoříš, jak někdo může mít rád gs, když víš že to tam je o ničem. A tohle je přesně Vaše, vy to nemáte rádi ale stejně tam furt lezete :D nejsi to jenom Ty, znám takhle více hráčů

Tak to teda nejsou blbci !!! To jsou nejpohodovější lidi, protože oni dělali CHH ještě předtím na fakahedě a na GS přešli kvůli tomu že fakaheda šla do hajzlu a na GS měli více lidí a serverů . Jako já je tam potkal úplně náhodou, když tam byli s něma rozhovory, tak jsme se haluzově potkali a jsou rozhodně lepší lidi než ti kkti, kteří tam hrajou 24/7 a musí si dokazovat jací jsou to skilleři . A navíc já na GS nelezu naposledy jsem tam byl, když jsem tam skončil což je cca půl roku + . Já se potkávám už jen s tím GG borcem a někdy zajdem na pivko a v pohodě pokecáme co novýho, ale to je všechno, protože on bydlí asi 10 km ode mě, takže pohoda . Ještě někdy domluvím s Flopem a s ním taky zajdu na jedno ať vás můžem pomluvit . :-DDD

Kotel
11-05-11, 22:01
Tady mi uniklo dost postu, kde se vytvari unikatni nesmysly.
O gs jsem se dozvedel az kdyz mi napsal na icq (puvodne probihala komunikace jen pres forum, coz byla jeho osudova chyba, ponevadz nevedel, ze se ukladaji ip adresy a emaily) a musel jsem si pracne zjistovat, jaky ma portal, protoze mi to odmital sdelit. Kdyz se to zacly varovne zpravy o poruseni prav s ns servery resit na counterservers.cz, tak cele forum bylo zruseno, coz byla zrejme nahoda, ale nikdo se k tomu uz nevracel, protoze od doby, co jsem napsal, ze to posilal dwandy, uz o zadnych takovych zpravach nevim. Po roce Dwandy absolutne nevi, o co slo a kazdemu rika neco jineho. Me po pul roce napsal na soukromy mail (netusim, kde ho vzal, zrejme od spravce hostingu), ze uplnou nahodou narazil na muj clanek a proc jsem si to vymyslel.
Soe meli na webu moje servery, protoze majitel chtel portal zrusit a ja u nich mel jeden server+obca sjsem pomohl s pluginy.
Soe byl pohodovy portal, ted uz nevim, jak na tom je.

znedlob
11-05-11, 22:21
Tak si to shrneme.

GS=njdfkdsvjkgfsdůausdhnwaaaauewwuuuu

Kotelna=Nejlepší

SOE=Už neni co býval

Smile
11-05-11, 22:32
Joo, to si pamatuju..Když soe přecházelo na steam tak sem potřeboval nový w3 a od té doby sem hrál na kotelně...

MARTiii
12-05-11, 22:26
kotel to psal jasne v tech podminkach ze nesouhlasi s dwandyho strategii vip ci jak to tam bylo, proste abys mel pri pistol kole kachale omg
kotel si zasluhuje uctu potom co vybudoval a to mu nelezu doprdele :-D ikdyz to tak muze vypadat
bravo jen tak dal

Charon35
12-05-11, 23:57
kotel to psal jasne v tech podminkach ze nesouhlasi s dwandyho strategii vip ci jak to tam bylo, proste abys mel pri pistol kole kachale omg


Sory za OT, ale nedalo mi to :D Martiiii občas si prečítaj po sebe, lúštil som to pekne dlho :DDD (aj ked pravda, ze utahany jak pes) Inak s celou myšlienkou súhlasím. To VIP u nich je kravina jak prázdny pohár od piva.

EDIT: teda hlavne táto časť: "proste abys mel pri pistol kole kachale omg" :D

krtek
13-05-11, 00:24
Není to kravina, on celkem dobře vydělává :) A kdo nechce tak tam prostě hrát nemusí, ale je to lhář prolhaný.

Charon35
13-05-11, 10:52
Není to kravina, on celkem dobře vydělává :) A kdo nechce tak tam prostě hrát nemusí, ale je to lhář prolhaný.

Keď máš hneď od začiatku stále AKčko, nonVIP majú pištolky atď.... tak je to svojim spôsobom kravina, lebo už to nieje klasika Counter. Nevyvážené a diskriminujúce pre noVIP. Ale ako si napísal - money. Nič iné v tom nie je dobré......jo akurát tak, že keď je niekto drevo, kúpi si VIP, tak má istý druh "skillu" navyše v podobe tých vecí "zadarmo". - takže lame server

hopik
13-05-11, 15:59
na soe byly vždycky 227457775x lepší admini než tady, a než soe přešel na steam, neměl konkurenci.. teď už se z toho většina lidí přestěhovala na kotelnu.. kdyby soe beželo furt na ns a nedali by tu steam pauzu, tak by na kotelně nehrála ani půlka lidí ;)

bones
13-05-11, 16:30
lepsi admini v com? kazdy portal ma svoje pravidla, svojich adminov a hlavne svojich hracov, na zaklade ktorych sa vsetko odvija

hopik
13-05-11, 19:20
na soe hrali vzdycky slusni admini, mnohem vic nez nekteří tady ;) soe byl top, posral si to tim steamem..