PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na AWP server - PRIJATY



Duska
25-06-12, 17:12
Ahojte,

nick: Duska
věk: 26
steam: STEAM_0:0:17596463
ICQ: 281 055 413
mail: duska@gamester.cz

Zkušenosti s cs bude snad stačit ligová účast třebas na PZ - (viz seznam dole)
http://www.playzone.cz/user/38924/souteze

Popřípadě odehraný čas na portálu Gamester.cz (viz psychostats)
http://gamester.avonet.cz/cs/ps3-awp/index.php

Zkušenosti s adminováním a cheathuntingem vám snad postačí to, že jsem Hlavní admin na portálu Gamester.cz a už několik let tvořím cheathunterské testy pro adminy a nováčky. tady na portálu jsem dal pár škůdců do fóra a možná 8-10 nahlásil ve hře (jen během posledního týdne).

Proč chci být tady adminem? To je jednoduché. Po delší odmlce jsem se vrátil, díky více času, také ke hraní CS a nutno přiznat, Váš AWP server je stále plný a to mi poskytuje dostatek zábavy i v dopoledních hodinách, kdy se k CS dostanu nejčastěji. Není důvod si nic nalhávat, aktivita, kterou jsem nastolil mi vydrží pravděpodobně jen pár měsíců, kdy mi čas zase ukrojí větší množství práce, i tak bych rád během této doby podržel server čistý, alespoň v době, kdy tam budu. Nahlášení přes say sice funguje slušně, ale (a chápu to) adminům trvá mnohdy i téměř celou mapu, než přijdou. Čest výjimkám jako je Buben (omlouvám se, neznám přesný nick).

Díky

Facened
25-06-12, 17:25
Pro.

BiA Fz
25-06-12, 18:04
Když si admin jinde tak tady zároveň asi admin být nemůžeš. Takže nevim jestli má nějaký moje PRO váhu ... ;)
Henten skiler drtí awp server jako pán, takže mu to PRO dávám, jestli mu k něčemu bude.

Duska
25-06-12, 20:52
To, že jsem ten, co se jinde stará o celý admin team, by mělo být spíše výhodou a příkladem schopnosti pro ty, kteří mě nepotkali ani na serveru. Myslím si, že má aktivita zde (18 hodin týdně), je dostatečný důkaz mého zájmu o Kotelnu.

Ti, co mě naopak na serveru potkali, si předpokládám obrázek udělali sami.

BUBEN
25-06-12, 21:12
Kdo chodí na AWP, tak zná. Nemůžu říct jedno křivé slovo. Jak na aktivitu či chování. Autobalanc má co dělat, aby vyrovnal teamy. Mám stejný názor jako Bia. Razíme tady model být adminem pouze na jednom portálu. Jinak jsem PRO.

Duska
25-06-12, 21:26
Tak, jelikož je výše zmíňený portál psaný smluvně celý na mě včetně sponzoringu Avonetu a tak dále, není možnost ani chuť z tama odejít. Pokud tady máte takové pravidlo, tak vám to tu nebudu nabourávat a budu doufat v co nejmenší počet cheaterů.

Díky za názory ;)

PS: Mít manželku a proto už né milenku je v dnešním světě děsně nemoderní :D

BUBEN
25-06-12, 22:00
Jak jsem psal, je to jen model. Poslední slovo má Kotel(majitel).

ZEUS
25-06-12, 22:45
Určitě by si byl dobrou posilou pro náš admin team, souhlasím s Biou, tak s Bubnem.

Daemon
27-06-12, 08:29
PS: Mít manželku a proto už né milenku je v dnešním světě děsně nemoderní :D

Právě naopak, vrací se zpátky móda klátit pouze a jenom manželku (svoji, cizí jsou tabu :D) Jak už řekli pánové předemnou, uvidíme, co na to Kotel. Skill bez pochyb máš ;)

Duska
27-06-12, 09:13
Na druhou stranu sex v rodině je zakázaný :thumsup4:

Montty non skill
29-06-12, 23:33
Duska nás tu parádně drtí, každou chvíli je tam zpráva, duska wh :D
Je to hráč v klidu, hraje si svoje, zbytečně nekomentuje, slill má, pokud má zkušenosti s adminováním, věřím, že bude do teamu dobrou posilou. Jsem pro na práva pro awp server. Já bývám hlavně večer, takže mě bude doplňovat. Ikdyž mi stále kazí skore, jsem jedině pro. ;-)

Karl0s
01-07-12, 11:57
neni co dodat, lepší nabídku dlouho (jestli vůbec) mít nebudete

Charon35
01-07-12, 15:55
No tak by bol na výpomoc ako brigádnik za 10 Kč na rok. Je tam toho. Lepšie ako mať 10 ľudí čo nič nevedia poriadne spraviť. :teehee:

OK.

Aj keď...

Duska
01-07-12, 20:43
Těžko hádat co si z tvého postu vzít ;)

Johny Pampeliska
01-07-12, 22:24
Čas máš nahranej dobrej, jen mě zaráží to, že seš admin už jinde, kord hlavní admin,no spíš co na to řekne Kotel

Duska
01-07-12, 22:40
No asi takto. To, že žádám o práva, je nabídka mého času vám protože u vás rád hraju. Nepatřím mezi 99% těch, co tady o práva žádají z důvodu zvednutí si své důležitosti mezi ostatními.

Montty non skill
01-07-12, 22:42
No asi takto. To, že žádám o práva, je nabídka mého času vám protože u vás rád hraju. Nepatřím mezi 99% těch, co tady o práva žádají z důvodu zvednutí si své důležitosti mezi ostatními.

Dobře řečeno ;-)

STERAC NA PONORCE
01-07-12, 22:47
Jsi na Avonetu už od dob jeho slávy, kdy se ještě dalo hrát jen se steamery? Jinak za mě pro, neviděl bych moc smysl v neudělení práv.

Duska
01-07-12, 22:54
Nene, Avonet nás sponzoruje cca 2,5 roku. Našeho dřívějšího sponzora koupilo O2 a začalo to skřípat. Našli jsme tedy útočiště u už vyhaslého Avonetu, kterému jsme zprvu vrátili "slávu". Pak se však nedaly stíhat 2 práce, škola a některé věci šly hold na druhou kolej. Víc bych tady ale jiný portál nerozebíral

STERAC NA PONORCE
01-07-12, 23:02
Ok, přišlo mi totiž, že bych si tvůj nick jinak pamatoval :-) Slávu už mu nemůže vrátit asi nic, ale jak si řek, netřeba to dál rozebírat.

Charon35
01-07-12, 23:04
A teraz sa priznaj. Že sú tu lepšie nastavené servery?:lookaround:

Johny Pampeliska
01-07-12, 23:08
Tak pokud to budeš všechno stíhat tak potom ok :o)

edit: na gamesteru jsem driv taky hral awp, byl driv dobrej ...

Montty non skill
02-07-12, 00:23
Tak mu to dejte a je vyřešeno ;-) Myslím, že tu není co řešit.
p.s. Kotelnu má každý rád, Kotel je náš kamarád ;-)

Charon35
02-07-12, 10:11
Těžko hádat co si z tvého postu vzít ;)

Hlavne toto:

OK.

Aj keď...

Len sa musí doriešiť jedna drobnosť.

Zoid
02-07-12, 11:16
Hrál jsem s ním a nevidím problém :)

Za mě ano.

514Pro
04-07-12, 12:19
Za mě Pro, když budu hnidopich, vidím možný střet zájmů v přistupu na admin forum a informacím na něm.

dtr
04-07-12, 18:01
Jsem pro na všechny střílecí servery, klidně i global. Takový člověk je třeba.

ZombieBot
05-07-12, 18:29
Za mě Pro, když budu hnidopich, vidím možný střet zájmů v přistupu na admin forum a informacím na něm.

Proto bych ho bral pouze jako chh, bez přístupu do admin fora.

Duska
05-07-12, 19:50
víc jsem vlastně ani nenabízel - viz první post

Zoid
05-07-12, 19:55
Myslím že není co zvažovat, cheatry mi hlásí pravidelně na steam.

Leryx
10-07-12, 09:11
Já si myslím, že to že někde adminuje, je v tuto chvíli naprosto nepodstatná věc. Máme tady totiž člověka který to opravdu umí a ví co dělá, na rozdíl od většiny z nás (cry), poslední dobou si všímám, že je mnohem lepší jeden admin co to opravdu umí, než deset neschopných. Viděl jsem párkrát jak hraje +nějaké screeny ze hry které mi vyrazily dech. Dlouhou dobu tady nikdo tak schopný a co si budeme povídat také s nadprůměrným věkem nezažádal a nezažádá. Pokud nám jde o kvalitu serveru, nic lepšího asi nenajdeme. Čajron? Nepropásni tu šanci a piš kotlovi.

Charon35
10-07-12, 15:14
Som Písal. :new_russian:

Kotel
10-07-12, 16:48
Berem.

ZEUS
10-07-12, 19:32
Vítej v ZOO :-))