PDA

Zobrazit normální verzi : CupHuk



CupHukk
27-06-12, 12:46
[AMXBANS] Zabanovan adminem Fz <3 Aja (MP3)
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_666:88:666'
[AMXBANS] Tvoje IP: '90.177.86.195'

Zadne wh nemam, tak prosim demo

BiA Fz
27-06-12, 13:01
To vyprávěj holubum. Pěkný demo, to nejlepší nakonec, ještě dodá Jordan.
Zabil sem s tebou půl hodiny, ale máš smůlu že s wh pěkně vidíš na wr3ftu i ty maximálně neviditelný humany, cheaterku

http://csko.cz/dema/upload/dir/cuphup.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/cuphupjk2.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/cupdgokm3.dem

je nutný podívat se na všechny tři dema, abyste pochopili jak se to snažil skrývat
čau

CupHukk
27-06-12, 13:15
To teda fakt nevim kde vidis wh..

ZombieBot
27-06-12, 13:28
V demu.

CupHukk
27-06-12, 13:53
3 dema a vsechny o nicem, nevidel sem jeden moment kde by si mohl 100% prokazat ze mam wh... To ze si vemes humana s cloakem a nekam si capnes neznamena ze jsi neviditelny, jdes spatne videt ale nejsi neviditelny. Taky sem delal CH nekolik let ale abych dal nekomu ban s tim ze si nejsem naprosto jistej se nestalo. Takze nevim co tady mate za lidi ze nepoznaji cheatera. Jestly mi neverite tak se zeptejte Paradoxe delal admina se mnou, dobre vi ze nic nemam

Kazki
27-06-12, 14:15
WH tam je .. pozeral som vsetky 3 a je to tam :) tak ak este mas nejaku hrdost tak tu pred vsetkymi neklam.. :)
E: toto mam rad .. :D vsetci sa tu idu registrovat len pre to bo chcu unban alebo prava :D

kashpi
27-06-12, 14:22
já sem tam teda WH neviděl nikde :D

edit: To že si jako human a kempíš jak lama je tvoje věc, ale i když máš cloak tak si pořád vidět...

CupHukk
27-06-12, 14:22
Prave protoze mam hrdost nenecham se oznacovat za cheatera...

kashpi
27-06-12, 14:23
ještě otázka, proč tu nehraješ přes steam? Když si byl admin s paradoxem, tak si měl určitě steam :)

Kotel
27-06-12, 14:29
Nic tam neni. Vsichni byli dobre videt, mozna mate malou svetelnost. Nevedel o hracich, o kterych mel vedet.

Lynviy
27-06-12, 14:29
Je to clear.

CupHukk
27-06-12, 14:29
Steam sem nemel, je to uz asi 3 roky zpet. Nevidim duvod ho kupovat ve 23 letech kdyz na to nemam cas, radeji tech par stovek necham v hospode nez za hru, ted mam zkousky tak proto hraju...

CupHukk
27-06-12, 14:31
TAk dekuji, aspon to tady vede normalni clovek

BiA Fz
27-06-12, 14:38
No jasný. Běhá tam 5 CT, nikdo z nich mě nevidí a tenhle mi dá hs awpéčkem hned jak vyběhne zpoza rohu. Počkejte na demo co dodá Jordan z prvního pohledu.

Edit:
První demo:

Hned čas 10:40, jak se podívá k plantu a jde si pro něj.
11:50 normální wallook a preaim, ještě vyjde s hledáčkem na místě, kde předtim stál T, ale už udělá krok doprava, takže mu to nevyjde a musí uhnout vlevo, aby ho viděl
12:30 ten defus...ještě jeden žije, jenže ho viděl a ví kde je (daleko). jinak měl spoustu času na fake defus, ale jede hned najisto

Druhý demo:

16:35 - v prvnim demu je vidět, jak do tohohle místa nabíhá (když tam nikdo neni) to jak si tohohle protihráče co tam walkuje připraví je parádní ;)
17:56 všimněte si, jak se vyhne všem krabicím v tom naprostym flashi a projde celou uličkou zpět
22:52 zpomalí si, když k němu přibíhá protihráč co má kočičí amulet (neni slyšet že běží)

Třetí demo:
16:42 to co?
18:13 to je nahoda s jakym vyšel preaimem...

Ode mě je to všechno, definitivní rozhodnutí nechte každopádně až uvidíte demo od Jordana. Taky sem zvědavej co k tomu napíše paradox no a to že hraješ na ns 666:66 už komentovat nebudu. To že si byl cheathunter ti věřim, to je ze hry znát, ale to že si hrál čistě, to ne (jinak bych ten ban nedával.)

Damon
27-06-12, 22:07
Hele rád bych sem dodal demo ale nějak mi nejde uploadovat.

apach29
27-06-12, 22:10
Hele rád bych sem dodal demo ale nějak mi nejde uploadovat.

Hod to na jinej server nez na Kotelnacky ftp.

Damon
27-06-12, 22:30
sory ale demo dodám zítra nejde mi nahrát ani na uložto a ani na sharerapid a ještě se mi koušw net takže se omlouvám ale pokusím se ho dodat co nejdříve.

Bezdak
27-06-12, 22:31
Zkus to nahrát přes jinej prohlížeč.

Daemon
28-06-12, 09:29
CupHuka jsem spectil, když mě zavolal jeden admin a rozhodně mi přišel clear.

Damon
28-06-12, 11:15
Tady je moje Demo (http://sharerapid.cz/stahuj/e43v8ze6) co jsem natočil.

Lynviy
28-06-12, 11:26
Stahování je přístupné pouze přihlášeným uživatelům

Damon
28-06-12, 11:33
Tak se regni no ale pro vás to hodim ještě na uložto.

Damon
28-06-12, 11:35
Demo na uložto (http://ulozto.cz/xADGyNu/cuphuk-dem)

BiA Fz
28-06-12, 11:45
Kouknu se na to demo, ovšem otázka je, jestli má cenu tento unban řešit.

http://2i.cz/2i/t/a2474963b0.jpg (http://2i.cz/a2474963b0)


EDIT: podívejte se třeba na 12:06 na tom demu

další zajímavý časy 12:36
14:40?
v 16:41 je vidět, jak mě sundává s tou maximální neviditelností, posuďte sami...
18:13, no, jako nevim :D ale přijde mi směšný že by se takhle hýbal, kdyby o mě předem nevěděl
18:30 ten hráč co to vytahuje za svou stranu nalevo, cuphuk o něm nemohl vědět, protože když přiběhl, stál už za zdí, ale celou dobu na něj kouká aimem, jestli se nestahne
18:36 na něj jede s hledáčkem přes zeď, ale dojde mu, že nemůže koukat přesně na něj
18:45 zase kouká

já si za tím banem stojim, podle mě je to cheater. když dostane unban, nebudu pózovat a vzdávat se práv. nebudu se ani vztekat, kdyby za to měly bejt odebraný práva mě. svoje dva starý faily sem už myslim napravil, svědomí mam čistý- pokud i tento dostane unban, pořád budu mít 99% úspěšnost správnosti zabanovaných cheaterů (297/300)

každopádně sem už s tímhle hráčem ztratil dost času, navíc má dynamiku, takže i pokud dostane ban na všechny dosavadní ip, docílí se leda toho, že tu bude hrát pod jiným nickem. nechám na Kotlovi, jak to vyřeší. Ban jsem dal na základě červeně vyznačených časů v minulém časování a existenci tohohle dema.

Damon
28-06-12, 11:48
DIP to jistí.

Lynviy
28-06-12, 12:23
Clear. S cloakem si pořád vidět, a viděl sem tě pořád Bio.

CupHukk
28-06-12, 12:26
Nevim kde si nabral ze mam dynamiku. Vsak si nekdo zmenil nick na muj... mam jen ip 90.177.86.195.
12:06 je jedinej luck co se stal, ze mirim na nej. To by byla trochu kravina abych miril na borce co je na druhe strane mapy.. a nekoho, kdo je hned za rohem, jsem nevidel. To prece nedava smysl.
Cele je to smesne, nemam duvod cheatovat. Sak si chcu zahrat nejsem malej pubertak..

kashpi
28-06-12, 12:33
pořád tam WH nevidím. Pokaždé si byl vidět

BiA Fz
28-06-12, 12:50
neřikam, že sem nebyl vidět. já mu prostě nevěřim. jako s tou ip. proč by tři hráči tentýž den na tom samym serveru, co maj taky starej protokol, kopírovali jeho nick? kolik % hráčů tam hraje se starym protokolem? když řikáte že je clear, tak mi vysvětlete proč se choval tak jak se choval v těch časech.


nevidel sem jeden moment kde by si mohl 100% prokazat ze mam wh...

je vidět, že ví o co jde

nebudu mu dávat unban. kdybych chtěl podvádět s wh na serveru, hrál bych přesně takhle, na starym protokolu a nenápadně. ale ty časy jsou pro mě důkaz. dejte důkaz o nevině a dam unban. jinak je to na Kotlovi, až se podívá na to poslední video.

kashpi
28-06-12, 13:26
já ti taky neříkám at mu dáš unban. Já jen říkám svůj názor. Samozřejmě že rozhodnutí je na Kotlovi :)

edit: hlavně by se mohlo podívat víc adminů na to

Flopsaid
28-06-12, 13:49
Herdek jak toto dopadne...

CupHukk
28-06-12, 14:14
Proc lidi kopirujou muj nick... jak to mam vedet spis se zeptej jich, kdybych mel asi dynamiku tak se nesnazim o unban. A kdybych ji uz mel tak si zmenim nick ne? Vsak to je padle na hlavu. Pises at nekdo dava dukaz o nevinne.. To jako takhle na tomto portalu funguje? Davat dukaz o nevine? To je silene.. Ty si neposkytl zadny poradny dukaz.
To ze tady napises proc sem udelal nejaky "krok do strany" nebo nepises v nejake minute "zase kouka" a dalsi nesmysly je smesne, co jako mam delat? nechodit vubec? nedivat se nikam? Sotva si pamatuju co sem mel dnes na snidani, mam ti jeste vysvetlovat nejake kroky... Toto je komedie, clovek v te chvilce volna si chce zahrat csko a nemuze protoze nejaky admin nepozna cheatera, a v tehle dobe je problem najit porady w3 server.
Sam rikas ze jsi uz 2x udelalil ban nepravem. To potom nevim jak muzes mit furt prava.. U nas by si mel prava dole driv nez bys mrknul. To ze si rozdal 300 banu je sice pekne, ale uplne bezpredmetne. Je mi jedno jestly mas prava, ani nechcu at ti je seberou, proste chcu unban a chci si zahrat. Takze byl bych rad kdyby se to resilo rychleji.
Dik

Karl0s
28-06-12, 14:51
da diru - ma wh, neda diru - skrejva to, ok :D, krom toho, ze parkrat sel v jedny lajne ze zazoomovanym awp (coz je na tyhle mape asi bezny), tam nic vetsiho na druhym demu nevidim, ESP s vsema funkcema to spis zneprehlednuje, jinak ta teorie neviditelnosti s cloakem.. neni spatny napad zavest 100% invisible cloak pro adminy imo, pak to muzes testovat na lidech, hh

spq
28-06-12, 15:13
Clear.

ParadoXX
28-06-12, 17:09
ti,co řikaj,že má cuphuk cheaty,sou trubky,páč toho asi o cs moc nevěděj.Hraju proti němu na war3ft a kdyby mi přišel jako cheater,už by ode mě dostal dávno ban.Čiže tohle je vyřešený.Kotel taky napsal svuj názor,tak to lockněte.

Charon35
28-06-12, 17:12
Uzavre sa to, až keď bude mať UB. Resp. sa ban nechá. Inak by založil ďalšie vlákno. Zatiaľ tam ban je. Aj keď už sa mohlo rozhodnúť...

EDIT: Ja ho tiež nemôžem dať.

ParadoXX
28-06-12, 17:23
tak mu ten unban dejte,ne?Kdyby mi šlo dávat unbany,tak už ho má.

apach29
28-06-12, 18:00
Demo je cisty, unban je jasna volba. Kolik lidi to ma jeste potvrdit?

BiA Fz
28-06-12, 18:14
Demo je cisty, unban je jasna volba. Kolik lidi to ma jeste potvrdit?

Čekal sem na Kotla nebo paradoxe, když se tu s ním CupHuk oháněl.
Dávám unban a zavírám.
Pokud jsi opravdu necheatoval, patří Ti moje omluva, omlouvám se.
Pokud si cheatoval, smaž se v pekle :P