PDA

Zobrazit normální verzi : Prava na JB - PRIJATY



kono159
27-06-12, 14:38
Ahoj.
Moje meno je Ondrej. Mam 15 rokov a byvam v obci Dolné Srnie.
Chcel by som prava na JB1 a JB2. Jailbreak hram asi tak 1,5 roka tu na Kotelne.
Admina som este nikde nerobil, takže toto by bola prvá skúsenosť.
Hráči ma poznajú a aj s nimi dobre vychádzam.
Hral som tu aj dlho pod nickom QWERTY, ale teraz môj nick je kono159.
Steam mam od januára tohoto roku a od kedy ho mám tak som svoju aktivitu na JB zvýšil.
Steam: STEAM_0:0:37409192
Na prípadné otázky sa budem snažiť odpovedať.

Amazing-Zajic
27-06-12, 14:43
Myslím že adminů na JB je vážně dost, navíc se nabírají ze spešlu ne?
Jiank já bych nebyl proti, ve hře ho potkávám často ;)

kono159
27-06-12, 15:06
Nie som si istý dosť s tými spešlami.
E: keď si pozrieš zoznam spešlov tak ich je veľa ale hraju to najviac Prasacko, Hects a Q keď nepočítam adminov.

Charon35
27-06-12, 20:38
Práve sme riešili tvoje spešl. Tudiž práva sú bezpredmetné. Žiadna protekcia. O spešl sa dozvieš.

btw spešl má skoro práva ako admin. Čiže ste malí podadmini. Čas ukáže čo ďalej.

Charon35
13-08-12, 22:51
Takže to znovu otváram. Máš záujem, či si si to rozmyslel?

kono159
14-08-12, 09:52
Jasne ze berem druhu sancu.
E: Bez boja sa tej sance nevzdam.

3k a Jerry
14-08-12, 10:28
Jestli má stále zájem tak jsem PRO, ze spešl hráčů mě příjde nejrozumější žádné velké blbosti a spešl práci odvádí dobře.

E: Jen si palcujte kluci :)

Nixvan
14-08-12, 10:42
Kono. :D Výborný hráč a velmi zábavný. Byl bych moc rád asi ne jen já kdyby kono dostal práva. Umí zabavit , nedává pořád každé kolo reakce a hodně se stará o CT tým že či to vedia , či maju mic a.t.d. Vím že můj názor je asi uplne na nic. Ale i tak jedno velké PRO

Leryx
14-08-12, 11:23
Adminů jako takových je tam hodně, ovšem nový admin by se hodil. Čím jsou jiní než ti staří? Mají větší respekt u hráčů, protože banují více, a hlavně proto, že jim leze do análu 3x více lidí než těm starým, jelikož jim ještě nezamítli žádost o spešl, a tudíž v nich hráči vidí novou autoritu, mno a také samozřejmě šanci stát se spešl dozorcem. Takže někdo nový, kdo bude plný sil a elánu a hlavně chuti se o to starat, by se tam docela hodil. Pokud vím, tak vždy když si zajdu zahrát s autíčky na server, ta je tam i kono, a odvádí práci i za mě hh. Pořád kontroluje mikrofony, buzeruje je ať vezmou simon a atd. To sice dělá většina lidí/bytostí, které na jb hrají, každopádně kono mi připadá z vhodných adeptů na práva (kuzli nechce, nebo spíš nemůže) asi nejvhodnější. Pokud teda nemá nikdo nic proti, ba dokonce souhlasíte, tak bych byl i pro.

kono159
14-08-12, 11:59
Dakujem za podporu.
E: Leryx to asi vystihol najlepsie ;)

Kotel
14-08-12, 15:12
Tak jo.

H M
14-08-12, 15:42
Vy přemýšlíte že mu seberete spešl a nakonec je adminem,funny.

3k a Jerry
14-08-12, 15:48
Vy přemýšlíte že mu seberete spešl a nakonec je adminem,funny.

Kde si na tem byl ? Nepleteš si ho s někým ?


lol

Nějak nám to upřesni..

Prasacko
14-08-12, 16:26
hh, pán

Kuzli
14-08-12, 16:27
Pardon, Detetnul sem své trapné posty. Omlouvám se, nevšim sem si že je to tak starý. Myslel sem, že je to psaný teď někdy.

Charon35
14-08-12, 17:28
HM si ho s niekým pletie.

Aspoň vidíte, že vás sledujeme. Kono bol zo všetkých najaktívnejší hlavne poslednú dobu a nerobil kraviny, tak prečo by nemal dostať šancu?! Prešiel cez hlasovanie v admin sekcií pričom sme sa zhodli všetci, takže to nie je výmysel jednej osoby.