PDA

Zobrazit normální verzi : První/Poslední reakce



zombiemage^^
27-06-12, 22:12
Čau, na JB/JB2 se tady chytla nová pastička. . . Simon řekne První reakce s výhodou na . . . a čeká jestli někdo skočí, čupne, begripne nebo boxne . . . mně to strašně vadí a nejsem jedinej . . . toto bych zakázal díky za přečtení :mml:

AnnoyingGreg
27-06-12, 22:21
Zakázat Jailbreak, píšu si.

Lynviy
27-06-12, 22:22
Čau, na JB/JB2 se tady chytla nová pastička. . . Simon řekne První reakce s výhodou na . . . a čeká jestli někdo skočí, čupne, begripne nebo boxne . . . mně to strašně vadí a nejsem jedinej . . . toto bych zakázal díky za přečtení :mml:

To už se tady řešilo, killuje se za to, protože když mají mít pušťěnou klávesnici, tak nemají co skákat nebo dělat cokoli jiného, dokud to nedořekneš.

zombiemage^^
27-06-12, 22:27
no dobře ale je to první reakce s výhodou a ne s nevýhodou nebo na smrt :D

Giussepe
27-06-12, 22:49
Čau, na JB/JB2 se tady chytla nová pastička. . . Simon řekne První reakce s výhodou na . . . a čeká jestli někdo skočí, čupne, begripne nebo boxne . . . mně to strašně vadí a nejsem jedinej . . . toto bych zakázal díky za přečtení :mml:

A v čem je ta past? Podle mě to je jen demence hráčů, že nenechaj CT domluvit a dělaj něco, když ještě nevěděj, co vůbec mají dělat. A pokud mají mít puštěnou klávesnici tak je to jasné porušení příkazu, tak nastává kill. To, že ti/vám to vadí, je jen a jen tvůj/váš problém, že nenecháte CT domluvit a děláte, co nemáte.