PDA

Zobrazit normální verzi : Minimalizovanie hry



grEy
28-06-12, 18:41
Caute, mam taky problem. LoLko sa mi minimalizuje v nepravidelnych intervaloch. Stava sa mi aj to, ze po dokonceni zapasu sa mi vypne, ale to mi az tak nevadi. Ide o tu minimalizaciu, hlavne ked je nejaky dolezitejsi suboj. Predtym mi to nerobilo. BTW na NB mam (okrem ineho) tri kontrolky a dve z nich neustale blikaju (aj ked je notebook vypnuty), tiez by som sa chcel spytat, ze preco vlastne. Jedna kontrolka znamena, ci je notebook on/off (ta je ok), na dalsej je blesk (ratam, ze nieco s baterkou - btw nefunguje mi baterka, ale blikat by to nemalo, ne?) a na tretej su ako keby 3 CD na sebe. Ale skor ma stve to neustale minimalizovanie hry. Predtym mi to nerobilo. Ak vie niekto, co s tym, tak poradte, ocenim kazdu radu.

apach29
28-06-12, 19:20
Ty kontrolky jsou v pohode, ten blesk znamena napajeni z externiho zdroje(asi ho mas porad pichnutej do nabijecky), ta treti s tema cedeckama :D je dioda ktera blika pri cinnosti HDD, takze taky v poho. Lolko ti mozna zhazuje nejaka aplikace bezici na pozadi, zkus povipinat vsechny bezici programy, ktery nepotrebujes a ktery nejsou dulezity pro chod systemu.

grEy
28-06-12, 20:38
Nemam spustene nic, iba avast a ten som mal aj pred tym. Jedine co som instaloval bol steam a ten nemam zapnuty.

Karl0s
28-06-12, 21:09
čest, tady (http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=194698) se píše o dočasnym řešení, hoď to do window modu, jinak neklikáš třeba na skype? víc ti neporadim, asi počkej na další patch

grEy
28-06-12, 21:31
Dik. Vyskusam.