PDA

Zobrazit normální verzi : UN-BAN na Kotelnu



Forrest Gump *VIP*
29-06-12, 12:20
Milá Kotelno,
dostal jsem právem BAN za Walhack který jsem mněl první den na zkoušce. BAN udělil admin Listen. Ptáte se proč jsem si ho stahoval ??? Stáhnul jsem si ho proto, že jsem nevěděl co to je ya hack a nikde jinde mně to nenapadlo jak to zjistit. Proto tedy prosím o UN-BAN na celou Kotelnu. Sice nevím jak Walhack vymazat ale slibuji že už ho nikdy nebudu používat. Děkuji za jakoukoli odpověd.

Nick ve hře: Forrest Gump *VIP*
ip ve hře :

:D Dal Ta Bhoper:D
29-06-12, 12:21
Za cheaty sa UB nedáva kúp si originál hru a tam už WH nepúštaj.

Bezdak
29-06-12, 12:21
Už sem ti to psal v chatu.
29/06/2012 11:56 <Bezdak> tak to unban nedostaneš, ani tu žádost nezakládej
29/06/2012 11:56 <Bezdak> jedinej způsob jak si zase zahrát na kotelně je, že si koupíš originální hru

Johny Pampeliska
29-06-12, 12:40
No ještě ho navádej, ať si ani ten steam nekupuje radši a táhne do kelu s takovouhle výmluvou tccc :smart:

dtr
29-06-12, 12:57
Příjde mi to jako dopis ježíškovi. Nemá to cenu, věř mi :D..

Kazki
29-06-12, 13:52
hh neviem na čo je hack tak si ho stiahenm? :D o unbane snivaj... radšej si sa mal spýtať v hre že na čo je alebo to vygoogliť...

Montty non skill
29-06-12, 18:03
Milá Kotelno,
dostal jsem právem BAN za Walhack který jsem mněl první den na zkoušce. BAN udělil admin Listen. Ptáte se proč jsem si ho stahoval ??? Stáhnul jsem si ho proto, že jsem nevěděl co to je ya hack a nikde jinde mně to nenapadlo jak to zjistit. Proto tedy prosím o UN-BAN na celou Kotelnu. Sice nevím jak Walhack vymazat ale slibuji že už ho nikdy nebudu používat. Děkuji za jakoukoli odpověd.

Nick ve hře: Forrest Gump *VIP*
ip ve hře :
Milý Foreste,
haxy si máš zkoušet na botech a ne na hráčích kotelny. Máme tu dobrej admin teams, který tě odhalí a máš tu dohráno. Nemáš si stahovat takové nesmysly a máš hrát normálně. Teď už Ti výmluvy nepomůžou, tak jdi o dům ( server ) dál. Slibuju za celý admin temas, že tady ub ndostaneš, ikdyby jsi ho nakrásně 1000x vymazal.
Děkujeme ti za příspěvek

Nick ve hře : Montty non skill
IP ve hře: to ti neřeknu

AlternativníPravda
29-06-12, 18:29
Milý Foreste,
.....

Nick ve hře : Montty non skill
IP ve hře: to ti neřeknu

To je škoda, já se tak těšil, že se ho konečně dozvím :(

Bezdak
08-07-12, 20:17
Vyřešeno.