PDA

Zobrazit normální verzi : První zombie



Larodar56
04-10-10, 10:28
Toto není možné co se děje na zombie serveru, ráno 4.10. hrajeme asi 6 lidí na zombie serveru a co se mi stalo? Každé druhé kolo jsem byl zombie, ze začátku je to prima být první zombie/vydělat si spousty bodů ale pak už ne, já si chci tak zahrát za lidi to pak mám to VIP skoro zbytečné a takový hráč jako Kira za mapu jsem si nevšiml že by byl ani jednou zombie. Co třeba to změnit? Že by to bylo popořadě nebo tak nějak. Jo a ještě jeden menší dotaz, dodge v XP menu nejde koupit proč? Protože je málo hráčů?

Kotel
04-10-10, 17:00
Narozdil od puvodni verze jsem to predelal tak, aby 1 hrac nebyl zombie kazde kolo. Ver, ze na jinem serveru bys byl zombie 6x po sobe. Dodge se musel predelat, protoze misto male sance byla sance na uhnuti kulce 100%. Dnes bude zas fungovat.

Larodar56
04-10-10, 20:37
Jo no, ale stejně to není fér když jeden hráč je každé druhé kolo zombie a druhý hráč pořád člověk.

Pavucina
04-10-10, 20:37
Laro to je nahoda, pri taktko malem poctu lidi se to stane, na plnem serveru rozhodne ne.

2 Kotel: Nevim jestli bude vhodne necha 3% nb nejaky takovyhle maly cislo, to pak proti mg(lovcum) a vice hracum nebude sance. Tohle dodge nebylo vubec spatne, aspon zm meli sanci pokud to byl zkusenej hrac, pokud to bylo jelito, tak ani dodge mu nepomohlo... Takze doufam ze to moc nezhrosi pomer ZM/Lide.

Ciper
05-11-10, 17:04
co to to je cofurt robite jak mantaci omfg co to je za blbost armor lye koupit po 20 sec no to je uplná kravina a jeste co to je vela ym a nejde anti?:kkti fakt

Pavucina
05-11-10, 19:28
Presne tak, tam se to resi.