PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie hard----> Zmeny.



Shinigami
02-07-12, 21:10
Zdravím,

Takže ten názov zombie hard to úplne vystihuje, pretože naozaj to je hard, ale pre zombíkov. Je to totálne nemožné nakaziť niekoho keď si prvý zombie. A kedže to má byť hard pre ľudí navrhujem pár zmien. Nie všetky budú dobré, ale je to to čo ma napadlo. Prípadne niečo dopíšte alebo upravte.

- hp u zombie bude okolo 1000-2000.
- za strieľanie do zombie sa nebudú dostávať body.
- na začiatku kola nebude mať nikto armor.
- za smrť zombie dostane hráč 2 body (3 body VIP) + 10 armor.
- vrátiť jump zombie.
- prvý zombie bude mať najmenej 2000 hp + schopnosť jump zombie.
- nočne videnie bude stáť 10 bodov.
- odstrániť infekcni granat zo shopu.
- zrušiť Frost zombie.
- automatický kulomet bude stáť 10 bodov ( vylepšenia 5).
- ak tam chceš nechať Grenade Launcher tak nech stojí 20 bodov. (To isté Paramachine gun)
- odobrať Auto-sniper.
- pridať do shopu pre ľudí možnosť kúpiť si 10 nábojov navyše (na celú mapu) maximum by bolo 50 nábojov do M4 a AK47. Cena asi 10 bodov.
- upraviť Bonus exp menu. Vylepšujem si hp a dáva mi to + 20 to sa neoplatí ....
- pridať možnosť pre ľudí že na 10 sekund si môžu zapnúť dvojnásobný dmg. To by bolo zadarmo ďalšie použitie by stálo 10 bodov.

To je zatiaľ všetko, sú to len nápady niečo sú blbosti čo ma napadli pri hre, bol by som rád keby sa vyjadria hráči čo tam hrávajú. Keď sa to niekomu nepáči kľudne to sem napíšte ako by ste to spravili Vy.

Ďakujem za prečítanie.

Shinigami
02-07-12, 22:02
Preto sa pridá jump zombie + základný kulomet bude stáť 10 bodov. Podľa mňa je to akurát keby je za kill zombika 3 body.

Honey cocaine
02-07-12, 22:47
Musím s tebou souhlasit úplně ve všem.
Takto bych si to představoval:)

Larodar56
05-07-12, 12:15
Vesty tam nechat, ale jen s možností koupi jednou za kolo. + upravit trochu lépe spawn, je kravina, že se respawnu a hned to do mě našije 50 lidí a takhle furt dokola jsem se respawnoval na jednom místě... S HPčkáma u tebe nesouhlasím Shinigami, asi zapomínáš že tam mají ještě bonus EXP, kde je regenerace apod. HPčka v expení by se měli zvyšovat po 100vce, jinak se to nevyplatí. Infekční granát ponechat, stejně ho použije jeden hráč jen jednou za mapu. Granátomet nechat na ceně jaká je, automatický kulomet je přesto lepší.

Shinigami
05-07-12, 14:29
No tak rovno tam pridaj minigun a namiesto zombie hard to bude Lov na zombie. Zombie sa budú skrývať a všetci sa budú cítiť drsno. Myslím že ide o to aby CT boli oslabený a ty im tam pridáš možnosť kúpiť si vestu. Zombikom ako vidím by si najradšej ešte hp ubral. Podľa mňa som pridal niečo aj ľudom ale viac som im odobral a tak by to malo byť.

Larodar56
06-07-12, 01:27
Když chceš, aby byli lidé oslabení, tak na co rušit infečák? Každopádně s tou vestou jsem to myslel, tak jak jsem PSAL, že by byla možnost koupě jen jednou za kolo a samozřejmě by nebylo plné 100... Je to lepší než když by to měli automaticky do začátku.

Shinigami
06-07-12, 01:42
Ako som písal vesta na začiatku nebude, budú ju dostávať za to že zabijú zombii a to iba 10. Kedže budú mať 1000 hp a nie 300 bude to ťažšie. Infečák zrušiť preto lebo keď na začiatku nebude armor tak by to bola blbosť. Ľudí oslabí to že na začiatku nebudú mať vestu čiže ich prvý zombí nakazí ľahko. A zvýšenie cien bonus vecí. Ale na druhej strane tam majú ľudia možnosť kúpiť si +10 nábojov a na 10 sekúnd zapnúť 2x väčší dmg.

Larodar56
11-07-12, 15:01
Zajímavý způsob přičítání bodů po rychlém kole... Dám příklad: Nové kolo, já si v klidu položím kulomet, vylepším ho a zůstane mi krásných 40 bodů, první zombík zdechne a na mém bodovém kontě zůstane 10, super ne?

Kotel
11-07-12, 15:29
To je bomba.