PDA

Zobrazit normální verzi : Prestrelka



Lazik
03-07-12, 00:45
Podla mna by sa mohlo urobit nejake obmedzenie pre prestrelku.. nieco typu ze prestrelka sa bude dat spustit len 3x za celu mapu.. pretoze furt sa hra len prestrelka a ziadne ine mody na radu nepridu.. dnes som mozno 2 hodiny stravil na Jb a hral som asi 6 prestreliek.. a urcite mozno pridat a vymysliet nove mody a taktiez nejake obmedzenie nech sa nehra stale to iste...

Som zvedavy co nato poviete :)

Charon35
03-07-12, 02:03
Som za nove mody. Prestrelku neobmedzovat. Naco obmedzovat nieco, co je v pohode.

3k a Jerry
03-07-12, 07:46
Souhlasím s cháronem chce to něco nového protože u přestřelky mají všichni stejnou šanci u sharka se bojí ctčka a T nechtějí schovku , tak je furt prestrelka.

Lazik
03-07-12, 09:20
Prave preto ze to T nechcu preto obmedzit nejako ostatne mody.. napriklad mna schovka bavi a prestrelka ani trochu.. strielam cely den na strielacich serveroch a ked pridem na JB chcem sa zabavit a nie dosiahnut toho ze za hodinu si zahram 4 prestrelky...

Charon35
03-07-12, 10:40
Prave preto ze to T nechcu preto obmedzit nejako ostatne mody.. napriklad mna schovka bavi a prestrelka ani trochu.. strielam cely den na strielacich serveroch a ked pridem na JB chcem sa zabavit a nie dosiahnut toho ze za hodinu si zahram 4 prestrelky...

To si jeden z mála. Väčšina z hráčov z JB ani nevie, že nejaký classik existuje :D

3k a Jerry
03-07-12, 14:04
Spíš první kterého baví schovka.

Charon35
03-07-12, 14:13
Ja sa vždy snažím nejak schovku urýchliť. Trvá to niekedy niekoľko minút zbytočne. Škoda, že neprešiel ten návrh, aby sa schovka nedala dať keď je menej ako 3 CT. 2 CT na mountains je hrozne málo.

Lazik
03-07-12, 18:38
No mozno schovka trva zbytocne ale od toho to ma nazov "schovka" a tym ze to CT nemoze najst zato nikto nemoze.. ale to ked pri prestrelke nejake CT alebo T kempi alebo sa nemozu najst tak to tiez trva strasne dlho... Urcite by som zas nebol rad aby sa stale hrala schovka ale urcite pridat nejake nove mody a kazde nejako obmedzit aby sa nehralo v kuse to iste... a taktiez aby sa nedala prestrelka dat vzdy s tou istou zbranou (ale neviem ci to tam uz neni) aby to nebolo nudne...

Kludne nech sa schovka urychli nech sa napr po 3-4 minutach ukonci sama.. ale fakt ma nebavi hrat v kuse len prestrelku..

Charon35
04-07-12, 02:08
No mozno schovka trva zbytocne ale od toho to ma nazov "schovka" a tym ze to CT nemoze najst zato nikto nemoze.. ale to ked pri prestrelke nejake CT alebo T kempi alebo sa nemozu najst tak to tiez trva strasne dlho... Urcite by som zas nebol rad aby sa stale hrala schovka ale urcite pridat nejake nove mody a kazde nejako obmedzit aby sa nehralo v kuse to iste... a taktiez aby sa nedala prestrelka dat vzdy s tou istou zbranou (ale neviem ci to tam uz neni) aby to nebolo nudne...

Kludne nech sa schovka urychli nech sa napr po 3-4 minutach ukonci sama.. ale fakt ma nebavi hrat v kuse len prestrelku..

Sak OK. Lenze pri prestrelke kempera môžem slay. Kdežto pri schovke.....nemôžem prakticky nič pokiaľ to nie je obmedzené časovo. :/ Mne ide hlavne o to.

Lazik
04-07-12, 09:21
Kludne nech je schovka obmedzena aj casovo ale prestrelka na urcite pocet pouziti... Skor by som tu este uvital nejake navrhy na nove mody... Najlepsia varianta by bola ombedzit mody tak ako na pouzitie tak aj na cas a pridat nove mody :)

Aj som rozmyslal nad neicim co by asi neprislo ale mohlo by to byt zaujimave... Ct by dostali soccer loptu a nahanali by stym T... a pokial by ich netrafili tou loptou tak T by prezilo... TO znamena ze CT by zabijali T loptou.. aj ked to by mohlo byt tiez dlhe no..

example
04-07-12, 10:11
Souhlásím s časovým omezení při schovce ,protože hráče,kteří už jsou dead,to nebaví a stává se ,že je málo CT a prostě Tečka nenajdou a musí si dat kill a pak je to tedy pouze ztráta času než zábava,která má bavit vězně.Jinak bych nechal přestřelku tak jak je vůbec mi nevadí a myslím si ,že nejsem sám.

zavo
04-07-12, 10:15
Aj som rozmyslal nad neicim co by asi neprislo ale mohlo by to byt zaujimave... Ct by dostali soccer loptu a nahanali by stym T... a pokial by ich netrafili tou loptou tak T by prezilo... TO znamena ze CT by zabijali T loptou.. aj ked to by mohlo byt tiez dlhe no..
- to ne :D nekdo by ti skocil na rebrik, za strom a ho netrafis.
Mrkvicka sa vyzna s JB modmi toho sa opytajte.
-k schovke, tu by som obmedzil na nejakych 5-10min.(-alebo by som ju zrusil), to sa tam neoplati 5ti sa schovame po celej mapke tazko nas je najist a CT to prestane bavit tak si napisu kill do konzole a mi mozme ist viete kam.