PDA

Zobrazit normální verzi : vybavení



Karl0s
03-04-11, 14:22
zdarec , už mě štve jak mě občas zabijou na nějakých mapách , protože se věnuju nakupování
kupování deaglu a nábojů - OK moje chyba
chtěl bych jen , aby na mapách , kde se může nakupovat , byli hráči automaticky po spawnu vybaveni vestou
taky na některých mapách začínáš s pistolkou a awp si musíš sebrat , někdy je to docela těžký..
(..pro slabší hráče,jinak mam na mysli tu mapu popsanou dolejc)když se napřed věnuješ nákupu v buy zone , jsi tam málo kryt
(nevim přesně která mapa to je , je taková zelená , nedávno zesvětlená , jsou tam malý zdi a pár skal a hraje se dost často)

hopik
03-04-11, 16:26
mapa to bude nejspíš awp_map nebo map2, tam je nakupování myslim povoleno.. nejlepší by bylo tu buyzonu tam zrušit, protože si tam myslim že můžeš koupit i normální zbraň.. jinak na spawnu tam máš 3 zábrany, kam si doběhneš i se sebráním awp uplně v pohodě.. a na dgl se vykašli, je to awp server, máš používat awp :D

Karl0s
03-04-11, 16:40
mapa to bude nejspíš awp_map nebo map2, tam je nakupování myslim povoleno.. nejlepší by bylo tu buyzonu tam zrušit, protože si tam myslim že můžeš koupit i normální zbraň.. jinak na spawnu tam máš 3 zábrany, kam si doběhneš i se sebráním awp uplně v pohodě.. a na dgl se vykašli, je to awp server, máš používat awp :D

mam vestu nabindovanou na tlačítku vedle levýho enteru , takže musim sundat ruku z myši abych ju koupil
ale tady nejde jen o subjektivní problém , myslim si , že všichni by uvítali autobuy (awp a..) vesty
Jinak v těch buy mapách , jako je awp_map (jen nahoře po žebříku) , nebo třeba awp_ruins jsou zakázány ostatní zbraně , dou koupit jen pistole a vesty,
uznávám , deagle - můj prob , ale ta vesta by mohla být automatická jako u ostatních map

apach29
03-04-11, 17:48
Nebylo by lepsi tam hodit spawnprotect na 3 sec?

Karl0s
03-04-11, 17:55
ten je , ale zrovna na ty mape je na tebe docela dost videt
prostě auto vesta prosim :P

Smile
20-08-11, 17:18
Sorry, že oživuju starý téma, ale nemohlo by se prostě zakázat všechno kromě awp? Je to awp server a na takové mapě fy_awp_rush má víc jak polovina lidí automaty...