PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o admin práva r0pe



RoPe
04-07-12, 19:13
Dobrý ďen. Volám sa Roman. Mám 16 rokov. Pochádzam z Trenčín. Cs 1.6 hrávam zhruba 3 roky ( Po Internete ), 5 rokov dokopy (Vrátene hra s botmi v mladšiom veku). Denne hrávam cs tak 5 hodín.. Len momentálne som hrával knife a HnS a public na iných serveroch takže nebol moc čas na PB ale teraz už hrávam iba PB. Nick v hre: r0pe#. Kotelnu som hrával už dávnejšie ale po čase som prestal. Chcel by som si požiadať o práva na server PaintBall 2. Prečo?: Dôvod je jednoduchý málo adminov, veľa cheaterov. A taktiež preto že ma veľmi baví Váš PaintBall server. Skúsenosti s admin právami mám. Pôsobil som ako admina na rôznych portáloch. Ak bude treba dopíšem. Zatiaľ som pôsobil ako admin na týchto serveroch/módoch: Only dust2,Public,Zombie,Only Rats 1337 to je asi všetko. Steam účet a originálnu hru vlastním. Môj steam nick : romankorn. Moja pozícia v ranku je 9. dosť mi skóre pokazili cheatery, ktorý boli na serveri. Toto by bolo asi všetko čo som chcel. Vopred ďakujem za každú odpoveď.

RoPe
04-07-12, 20:23
Steam ID dodám ospravedľňujem sa doplním to len musím sa dostať na počítač.

ZEUS
04-07-12, 20:24
Příště dodej i steam id... STEAM_0:0:51359278
Rank nás nezajímá, za to spíš nás zajímá, jestli si na střílecí servery nahlásil cheatery sem na forum, jak tak koukám, tak si žádnýho nenahlásil. Dále bych chtěl na jakých portálech si dělal admina.

RoPe
04-07-12, 20:34
Steam id: STEAM_0:0:51359278

Cheaterov som ešte nenahlásil. A pokiaľ sa neprihľiada k "ranku a skillu" ako sa píše v pravidlách žiadosti tak si to tam podom odstránťe. Rank by som ani nepísal, keby to nebolo v pravidlach žiadosti ;) A cheatera som aj točil lenže bohužiaľ najprv sa mi skoval zamnou do spectu potom bol AFK a následovne sa odpojil.

Lazik
04-07-12, 20:42
To sa kvoli jednemu cheaterovy ktoreho si natacal uchadzas o admin prava? Prvy prispevok na forku, takze regnuty len kvoli pravam, to ze je to tam napisane neznamena ze sa tu musis vyhovarat ako ti to pokazili cheatery.. ked ich tam je tolko preco si nikdy nenapisal cez ! a nezavolal si admina? ja som PROTI

RoPe
04-07-12, 20:44
Pisal som a nie 1 krát. Cheaterov budem dopĺnať aj počas toho ako tu mám žiadosť lenže by som potreboval aby mi niekto aspon reagoval na !
Pretože som písal sa mi zdá tak 4krát na ! a nikto nič ... Idem si zahrať možno ešte aj dneska nahlásim niekoho.

Ako admin som pôsobil na Maximumgaming,cs-xsite,cs-alltu.

Pokiaľ tam je nábor tak nevidím problém dať mi aspon skúšobnú dobu.. Predsa len je pravda že moc Steam hračov tam nehrá. Takže tych cheaterov bya som určite dodal.

RoPe
07-07-12, 08:07
Vyjadrí sa ešte niekto ?

ZEUS
07-07-12, 08:12
U nás se práva na zkoušku nedávají. Vyčkej až se vyjádří Charon.

RoPe
08-07-12, 19:41
Chcem len povedať že už sa o práva nezaujímam. Poprosím LOCK.

ZEUS
08-07-12, 19:49
Ok, na žádost žadatele zavíráme krám