PDA

Zobrazit normální verzi : Málo adminů na dust2 only



akka~
04-07-12, 23:06
Čaute, vidím na forum více a více threadů "dust 2 only WH" atd.. Tak nebylo by potřeba přidat 2-3 adminy na dust2 only ? Je to pouze návrh a já si myslím, že by to bylo dobré. Vidím tam Listena ale to je tak všechno.

AlternativníPravda
04-07-12, 23:15
Ano. Ten chlapec má pravdu. Často tam hraji a taky často nahlušuji přes !... ale za 90% jde o planý poplach... takže by to tam chtělo nějakou stálici.

akka~
04-07-12, 23:19
Tak nemůžeš počítat, že tam bude nějaký admin 24 hodin denně. Sice jde o planý poplach, ale někdy to výjde :)

Lazik
04-07-12, 23:34
Dost adminov tam ma prava.. Ono ani nejde o to kolko adminov ale kolko heaterov. Ked hram tak tam capnem mozno 2-3 cheaterov za den. Teraz som viac neni doma a zrovna vtedy sa objavili cheatery takze preto tych vela postpv na forku. Ciastocne ide aj o nahodu. V piatok uz by som tu mal byvat viac takze tam budUem a bude sa banovat.. :) nemyslim si ze je tam az tak potrebny admin. stacilo by aby tam admini s pravami aspon skocili ked pride hlasenie a nie ho ignorovali :)

ZombieBot
05-07-12, 01:35
Zas tak málo tam nahráno není. Je tam odehráno 3449 minut.

akka~
05-07-12, 08:46
Lazik nebo tak no.. A zapoměl jsem tě tady napsat, taky tě tam vídávám. Ale je i pochopitelné, že tady není někdo pořád. Jsou prázdniny, ale když chtěli být admin na dust2 only museli počítat, že tam budou cheateři.
ZombieBot jak to myslíš že je tam odehráno 3449 minut ?

A já ten thread jsem nemyslel třeba že musí přibýt noví admini. Byl to pouze nápad, nebo by také pouze stačilo kdyby tam více chodily.

3k a Jerry
05-07-12, 08:52
Admini tam nejsou povini hrát furt, nemají na starost jen d2, ale když píšou přes ! tak by měli dojít.
Jen některým asi nedošlo že když píšou zprávu: !DUST2 CHITER že stoho nic nepochopíme a nebudeme nad každým hráčem z d2 trávit 5 minut asi to nebyl on.

ZombieBot jak to myslíš že je tam odehráno 3449 minut ?
Když se sečte nahraný čas všech adminů na d2, tak vysledek je 3449 minut.

I-Mouse
05-07-12, 11:19
Dobre, za den je tam chytenych 5 cheaterov, aj ked napisem cez ! nikto nepride. A pisem to ! Nick wh. Akoze, ak to spocitam, s vojtom sme za tieto tri dni dokopy chytili okolo 10 a viac cheaterov. Ale netreba tam admina, vobec.

Ked vidite ! odomna alebo od vojta, vzdy ten hrac ma cheaty :D

Karl0s
05-07-12, 11:43
asi si to všichni cucáme z prstu, hh

Lazik
05-07-12, 12:16
Lazik nebo tak no.. A zapoměl jsem tě tady napsat, taky tě tam vídávám

Ked sme pritom tak ja som Listen.

akka~
05-07-12, 12:50
Áha :DD Já už si to pletu, sry :D

Charon35
05-07-12, 13:55
Správy cez "!" sa riešia.
Ono je to skôr náhoda ako už bolo napísané. Niekedy tam nie je nikto, inokedy sa tam stretnú štyria admini naraz. (na JB niekedy 5, včera na awp 3 atd.)

@mouse a všetci ostatní: Admin tam príde, ale kým nahrá usvedčujúce demo, tak to trvá pár minút. Takže nečakajte dop*/-/, že do 30 sekúnd od hlásenia cez ! dostane ban. Niekedy sa to dodatočne rieši v admin sekcií.:excl::excl::excl:

cibik
05-07-12, 14:43
na co vlaste je ten anticheat :D

I-Mouse
05-07-12, 15:21
@mouse a všetci ostatní: Admin tam príde, ale kým nahrá usvedčujúce demo, tak to trvá pár minút. Takže nečakajte dop*/-/, že do 30 sekúnd od hlásenia cez ! dostane ban. Niekedy sa to dodatočne rieši v admin sekcií.:excl::excl::excl:

Takto no, my necakame ze do 30 sec bude ban, ale cakame to, ze ten admin sa uraci na ten server vobec prist, ked napiseme cez !

ZombieBot
05-07-12, 16:45
na co vlaste je ten anticheat :D

Jakej?

hladik
05-07-12, 19:26
VAc zabezpečení je proto že když někdo dostane VAC ban tak se nepřipojí na server který je zabezpečený právě VAC ochranou , navíc se to nejak automaticky všechno detekuje , ale cheaty jsou vždy napřed před anticheatem.
Btw: proč myslíš že tam žádám o práva?

Charon35
06-07-12, 00:02
Takto no, my necakame ze do 30 sec bude ban, ale cakame to, ze ten admin sa uraci na ten server vobec prist, ked napiseme cez !
Niekedy len príde, spectne, zistí, že nič nemá a odíde. Asi by bolo dobre, aby napísal aspoň tomu, kto to nahlásil, že nič nemá/má.

I-Mouse
06-07-12, 10:41
Ked ho v specte vidime, alebo pozrem cez hracov na steame ze tam je tak mu aj napisem. Napr chvalim twisteda, vcera som napisal do ! a za par sekund uz bol na serveri, lenze skoda ze ten cheater potom leavnul. Alebo taky zoid, alebo jerry vzdy pridu ked treba.

No lenze od 3.7 tam bolo chytenych viac ako 15 cheaterov. A to su 3 dni, no teda skor 2 lebo dnesok som nepocital. Takze toho admina tam fakt treba.

Charon35
06-07-12, 10:49
NIKTO nemôže/nebude hrať celý deň len D2. By sa zcvokol. Admini sa riešia.

Giussepe
06-07-12, 12:03
Já měl ted dlouho od CS pauzu, ale ted jsem ho zas začal hrát a většinu času, co jsem doma tak jsem na d2only. Bohužel třeba všechny včerejší hlášení na forko byl v době kdy jsem byl mimo PC.

AlternativníPravda
06-07-12, 20:10
A neexistuje nějaká blbinka, která se stáhne do složky s cskem a pročistí to tam ??

Kotel
08-07-12, 23:02
Driv slo mazat soubory u hrace ze serveru.

akka~
09-07-12, 13:47
Teď už to nejde ?