PDA

Zobrazit normální verzi : Vylepšení Jailbreaku



mikaspa
04-07-12, 22:43
Mohli by ste přidat víc songů při PP,přestřelce, atd.

Charon35
04-07-12, 22:58
Tam nejaké sú?

Kuzli
05-07-12, 09:59
Pokud vim při módech žádné songy nehrajou. PP je stará originální znělka. To stačí. Při módech nevim jaký by bylo, kdyby ti tam celý kolo něco hrálo. Ale v poslední době, při přestřelce a schovce vždy někdo něco pustí přes mikrofon. To bohatě postačí.

Charon35
05-07-12, 12:50
Pokud vim při módech žádné songy nehrajou. PP je stará originální znělka. To stačí. Při módech nevim jaký by bylo, kdyby ti tam celý kolo něco hrálo. Ale v poslední době, při přestřelce a schovce vždy někdo něco pustí přes mikrofon. To bohatě postačí.

jj, H M Avicii sa postará o disco vždy. :D

Nad pesničkami som rozmýšlal aj ja, ale je to zbytocne stahovanie. Ked niekto hlada novy server, vzdy to otravuje a skor odradi, ak caka 5 minut na nejake somariny. Takze by som to tam vobec nedaval.

Kuzli
05-07-12, 13:58
jj, H M Avicii sa postará o disco vždy. :D

Nad pesničkami som rozmýšlal aj ja, ale je to zbytocne stahovanie. Ked niekto hlada novy server, vzdy to otravuje a skor odradi, ak caka 5 minut na nejake somariny. Takze by som to tam vobec nedaval.

Přesně tak. Já bych nechal JB ddžajlbrejkem. Furt se tam něco mění, pak to akorát padá. Prozatím bych tam nic neměnil a nechal to takhle.

Facened
05-07-12, 14:59
jj, H M Avicii sa postará o disco vždy. :D

Nad pesničkami som rozmýšlal aj ja, ale je to zbytocne stahovanie. Ked niekto hlada novy server, vzdy to otravuje a skor odradi, ak caka 5 minut na nejake somariny. Takze by som to tam vobec nedaval.

A este Kunder :D

Leryx
05-07-12, 15:51
Akorát mi přišlo jako dobrý nápad přidat 1 mod a taky nějaké nové itemy do itemshopu.

hladik
05-07-12, 19:27
Vy byste furt něco poslouchaly.. já dávám stopsound do konzole.

3k a Jerry
05-07-12, 21:42
Písničky jail nespasí, to můžou jen hráči když se začnou chovat normálně.

Shinigami
05-07-12, 21:52
Celkom by som na JB uvítal autobhop, áno trocha divné ale dá sa s tým robiť kopa vecí :D

STERAC NA PONORCE
05-07-12, 22:07
jen ať se ho každej hezky sám naučí :-) za mě přidat akorát nějaký mod

Charon35
05-07-12, 22:46
Nj, nad módmi sme s Jerrym rozmýšlali, ale chce to čas. Items tiež nie je zlý nápad, len si treba uvedomiť, že Kotel nemá na starosti 1 server, aby každý týždeň menil niečo na JB.

3k a Jerry
06-07-12, 12:15
Hlavně se musí přestat zabíjet za každou blbost už si někdy připadám jak na tom gay shit serveru, kde vás zabijou za otevření dveří do zbrojnice-
Tady se zabijí za to že někdo na pul sekundy pusti ctrl nebo se jednou promáčkne při psaní a jednou boxne..

Kuzli
06-07-12, 13:27
Ano Jerry taky nechápu gay shit server :D

RastaFarian
06-07-12, 13:37
Taky bych uvítal nějaký nový mód.. Přestřelka je už celkem ohraná a chce to něco nového, shark se prakticky nehraje.. Schovku CT dávají, když v předchozím kole byla vzpoura, taková vendetta dozorců.. :D
Kdyby na gaysites dělali jen to.. Nejhorší je: Pustíte klávesnici a myš, v čupu do klece, na zadní stěnu..

Lynviy
06-07-12, 13:39
Celkom by som na JB uvítal autobhop, áno trocha divné ale dá sa s tým robiť kopa vecí :D

To potom utečeš hned na každý mapě.

Charon35
06-07-12, 13:48
Hlavně se musí přestat zabíjet za každou blbost už si někdy připadám jak na tom gay shit serveru, kde vás zabijou za otevření dveří do zbrojnice-
Tady se zabijí za to že někdo na pul sekundy pusti ctrl nebo se jednou promáčkne při psaní a jednou boxne..
PREEEEEEEEEEEEESNE!!!!!!!!!!!! Píšem, omylom 2 krát zmačknem enter a HeadShot! Neberte to ako nadržovanie keď ma niekto nezabije!

Giussepe
06-07-12, 14:15
Já nevím, vy ten Jailbreak moc žerete a hrotíte. Já když jsem kdysi dělal admina na CS:S jail serveru, tak tam byly jen nějaky zakladni pravidla a stačilo to. A jediný co jsem tam musel banovat tak byla vulgárnost. a tady? bany za doplnovaní pri prestrelce? wtf?
Na jedné mapě tam byla lékarna a taky hodně lidí se tam chodilo doplnovat. proc ne když tu ta možnost je?
Nebo když jsem byl vězěn a někdo v cele měl zbran, tak já jen tak z prdele jsem do mikraku rek: on mááá zbrááň!! každej se zasmal a nazdar. tady? jsem to skusil jednou a P!!!ner na shamika at mi da ban za radění...

Shinigami
06-07-12, 14:20
To potom utečeš hned na každý mapě.

Videl som to na jednom servery a problém s tým nebol. Nikto neutekal keď sú schopné CT. A je to fun mod, svet sa nezrúti keď budú viac utekať, ide predsa o to aby si sa zabavil a myslím si že ten autobhop by tomu pomohol. :)

Charon35
06-07-12, 15:51
Já nevím, vy ten Jailbreak moc žerete a hrotíte. Já když jsem kdysi dělal admina na CS:S jail serveru, tak tam byly jen nějaky zakladni pravidla a stačilo to. A jediný co jsem tam musel banovat tak byla vulgárnost. a tady? bany za doplnovaní pri prestrelce? wtf?
Na jedné mapě tam byla lékarna a taky hodně lidí se tam chodilo doplnovat. proc ne když tu ta možnost je?
Nebo když jsem byl vězěn a někdo v cele měl zbran, tak já jen tak z prdele jsem do mikraku rek: on mááá zbrááň!! každej se zasmal a nazdar. tady? jsem to skusil jednou a P!!!ner na shamika at mi da ban za radění...

A kto to hrotí? Rieši sa o polovicu menej vecí ako kedysi. Väščina ide len o nove mody, upravy, spesl atď. To isté sa deje aj na iných serveroch, ale tam toho toľko nie je.

Btw, trochu nefér, keď je 5 CT proti 24 T a Tčka si veselo doplňujú. Tak to trochu vyrovnávame. Piiiner...to nerieš :D Samotný hráči by banovali aj príliž dlhý nick.

DarkAspecT
06-07-12, 16:28
Módy by uvítalo podle mě více hráčů,dříve byl jail na oddych a chodili tam normální hráči a byla sranda..Teď když si tam z někoho děláme legraci přijde admin někoho přesune a je po prdeli(s prominutím).Těch pravidel je opravdu hodně,za chvíli se na ně budem učit jak na maturitu.Souhlas s Charonem to doplňování je nefér.Ten autobhop je zlý nápad,byl jsem na serveru od game****,ne není to gayshits a tam ten autbhop byl asi 5 minut po začátku mapy se čekalo než někdo půjde k CT.Ty T utíkali hned co se otevřeli cely a když si k tomu ještě T koupí drogy tak tu ani CT nemusí hrát.

Charon35
06-07-12, 16:32
Módy by uvítalo podle mě více hráčů,dříve byl jail na oddych a chodili tam normální hráči a byla sranda..Teď když si tam z někoho děláme legraci přijde admin někoho přesune a je po prdeli(s prominutím).Těch pravidel je opravdu hodně,za chvíli se na ně budem učit jak na maturitu.Souhlas s Charonem to doplňování je nefér.Ten autobhop je zlý nápad,byl jsem na serveru od game****,ne není to gayshits a tam ten autbhop byl asi 5 minut po začátku mapy se čekalo než někdo půjde k CT.Ty T utíkali hned co se otevřeli cely a když si k tomu ještě T koupí drogy tak tu ani CT nemusí hrát.

Zjednodušené/voľnejšie pravidlá som dal už Kotlovi. Keď bude čas, vraj ich dá.

Sú to vlastne upravené terajšie. Napr. je tam aj to, o čom sme písali:

Menšie zákazy pre väzňov ako neboxovať, neskákať, atď. killujú CT po dohode so Simonom.

(hlavne preto, lebo niektoré CT sú zrejme len rankeri a zabíjajú každý sebemenší pohyb, pritom aj tak nestrážia Simona, lebo čumia len na T)

DarkAspecT
06-07-12, 16:41
Ono by každej zabíjel za všecko,já si například když sem simon nechám odhadem 4 T a jdem na nějakou atrakci řeknu ať dou v čupu,dotyčný co jde v čupu něco píše nechtěně boxne a CT se mě zeptá jestli ho má zabíjet tak mu řeknu že ne a příští kolo už se mě neptá a stejně ho zabije..Rankeři no jasný co si tím dokážou,myslím že už tu byl taky návrh na to udělat rank na JB..trošku demence.

Shinigami
06-07-12, 16:54
Neviem na akom servery si hral :D Ako hovorím ide o srandu nie o to aby CT všetko zvládali a všetko si dávali. Ja som hral na inom tam autobhop bol a všetko tam išlo super. Záleží od CT.

H M
06-07-12, 17:47
jj, H M Avicii sa postará o disco vždy. :D

Disco je ve ve večerních hodinách kdy tam sou hráči kterým se to líbí, nedělají vzpoury další blbosti, je to spíš na odreagovaní normal JB:)

Prasacko
06-07-12, 17:48
Nikdy nebudú všetci spokojný.... tieto pravidlá čo sú teraz sú celkom dobré. Keď pravidlá sprísnia tak budú T stále spamovať, sťažovať sa atd... keď sa zas pravidlá trochu zvolnia T budú hľadať všetky možnosti "obkľuky" len aby to bol FK a potom sa zase budú riešiť sračky.

E: Možno by bodol nejaký nový mod, len určite by s tým bolo treba veľa práce, najprv dať nejaký návrh ktorý by sa dal zrealizovat. Autobhop by som radšej nedával.

3k a Jerry
06-07-12, 18:06
Možná bych tam dal nějaků písničku při přestřelce nebo schovce je to nuda.

STERAC NA PONORCE
06-07-12, 18:08
autobhop je úplněj nesmysl hlavně... to pak se může rovnou zavést nějaký automatický ab a já nevím co všechno, aby se z T uměle stali schopnější hráči... kdo chce bhopovat, může se bhop naučit, není to zase taková věda...

E: písničku ke schovce bych nedával, poslouchat kroky CT v blízkosti je prakticky jediná možnost, jak z nich udělat blbce a přežít :-)

The Frisco
06-07-12, 18:27
Písničky spíše při výhře kola. Autobhop by asi neuspěl. Jen by to zase vyvolalo vlnu kritiky.

Shinigami
06-07-12, 19:51
Tak ja som to len navrhol. Mne sa to páčilo a väčšina z Vás to ani nezažila. Nechápem čo sa tak bojíte skúsiť väčšiu zmenu, ale je to Vaša vec. :D:D

:D Dal Ta Bhoper:D
07-07-12, 19:10
Ako už písal Frisco skôr na konci kola a to asi ja pri prestrelke pretože jak sa dá potom hrať na sound ?

mrkev
07-07-12, 22:40
Neviem ako vy ale napíšem to tu ked už niekto založil topic.

Mal som nápad na nový mod aby hráči vyskúšali niečo nové

Volá sa Metrix mod


Vlastnosti o Metrix mode

- Metrix mod je podobne niečo ako prestrelka len v tom zmysle že hráči majú pištole a nie zbrane.Hráči dostanú špecialne matrix skiny hráčov.

T a CT ma na výber pri štarte modu 2 možnosti.

Jason - život+++rychlost++Deagle ( HP pre T 150) (HP pre CT 600)
Mad - zivot++++rychlost+Dualky ( HP pre T 200) (HP pre CT 650)

- CT ma na výber to isté len ma iný SKIN v hre.
- CT dostanu vačšiu gravitáciu ako T ale T dostanu tiež gravitaciu
- Pri matrix mode by sa zapla nejaká dobrá hudba.

Charon35
09-07-12, 15:52
Neviem ako vy ale napíšem to tu ked už niekto založil topic.

Mal som nápad na nový mod aby hráči vyskúšali niečo nové

Volá sa Metrix mod


Vlastnosti o Metrix mode

- Metrix mod je podobne niečo ako prestrelka len v tom zmysle že hráči majú pištole a nie zbrane.Hráči dostanú špecialne matrix skiny hráčov.

T a CT ma na výber pri štarte modu 2 možnosti.

Jason - život+++rychlost++Deagle ( HP pre T 150) (HP pre CT 600)
Mad - zivot++++rychlost+Dualky ( HP pre T 200) (HP pre CT 650)

- CT ma na výber to isté len ma iný SKIN v hre.
- CT dostanu vačšiu gravitáciu ako T ale T dostanu tiež gravitaciu
- Pri matrix mode by sa zapla nejaká dobrá hudba.

Hm, niekde som to videl, ale osobne ma to nenadchlo. Nie je to dosť sťahovania kvôli jednému módu? O.o

grEy
09-07-12, 16:23
Autobhop je na JB haluz. Mozno by to mohlo byt len na jednom jaile, alebo by mohol mat niekto taku vyhodu. Napr. vezen, ktory zabije CT, alebo simon. :D

mrkev
09-07-12, 20:10
Hm, niekde som to videl, ale osobne ma to nenadchlo. Nie je to dosť sťahovania kvôli jednému módu? O.o

Ani moc nie Ked si to tak spočítaš skiny,hudba ale aspon by to pobavilo hráčov napr Shark sa tam vobec nedava.

Lepšie by bolo ten shark vylepšiť.

Ctcka by dostali len knife a 2000HP každý by dostal skin sharka

T by mali na vyber zbrane typu M4 alebo Ak alebo Awp

No a ctcka by mali Noclip a davali by ich cez stenu a tak


tak to by bolo lepšie a k tomu nejaka hudba.

'Seiter
09-07-12, 20:56
Dělal sem hl. admina na JB, kde matrix bol, je to proste prestrelka s mensi gravitaci, jde jen o skiny a zabezpeceni aby se nedali brat ostatni zbrane. CT meli MP5, T bud vrtacku, dualky nebo tak, a hp byli nahozeny na 1000/500 tusim. Celkem dobre :)

E: samozřejmě je hodně variant a upravení, popisuju jednu z možností.:lookaround: