PDA

Zobrazit normální verzi : Já obviněn nepráven..



^^aTtAckEr~[13]
03-04-11, 19:54
čauky prosím to sem nehrál já ani sem to předešle nepsal já, našel sem to v historii... koupím si vip ale prosím dejte my unban, já nehral já byl na turnaji, pojebany bratr, to já se menuju ^^aTtAckEr~[13] , moje Ip je 89.190.52.58.. Prosíím, to sem fakt nehrál já, já nikdy neměl cheatyy.. !.. prosíím.. odepište pls.

^^aTtAckEr~[13]
03-04-11, 20:44
jo byl to bratr ! ani nevím přes co se to demo zapína, a to sem nebyl já....... prosim dejte my unban neuvidíte ani 1 stížnost, já si vždy po skončení hry změním nick aby my tam nevlezl.. prosím a mám Bráchu!.. je to kripl..

^^aTtAckEr~[13]
03-04-11, 21:18
jak sem mám dát videjko ??.... nechápu.. klidně ti to napíše na skype nebo IcQ... ale není to zbytečný ?? jžš tak asi vím že já sem tu nehrál, takže JÁ mám neprávem ban, a etě k tomu když žádám o unban, tak vy po mě chcete videjko s nějakým přiznaním... :) tw... Prosíím, dejte my unban Odpřísahnu se vám, že o mě neuslyšíte ve zlém ! ..

Smile
03-04-11, 22:10
Víš proč po tobě chcou dukaz ? Jednoduše, protože tuhle výmluvu tu používá každej druhej. "To ne ja, to muj bratr/segra/babička." To by automaticky musel dostat unban každej, nebo ještě líp, vykašlat se na banování, protože by nemělo cenu.

UFOusek
09-04-11, 21:23
Tady je zase prdelní zábava. Všichni máte rodinu o 3 členech, ale jakmile schytáte něco špatnýho tak už jste 4 a udělal to bratr.. Bratr, kámoš, ségra... Naučte se prostě přijmout vinu a odejít s xichtem zavrtanym do země. V tom demu je jasný WH a je jedno, kdo za postavu hrál, prostě ta postava hackovala. To, že nabízíš VIP jako úplatek neni to nejlepší, co teď ve svý kure*sky mizerný situaci můžeš udělat. A nauč se psát. :-*

Rixie
09-04-11, 21:26
Tady je zase prdelní zábava. Všichni máte rodinu o 3 členech, ale jakmile schytáte něco špatnýho tak už jste 4 a udělal to bratr.. Bratr, kámoš, ségra... Naučte se prostě přijmout vinu a odejít s xichtem zavrtanym do země. V tom demu je jasný WH a je jedno, kdo za postavu hrál, prostě ta postava hackovala. To, že nabízíš VIP jako úplatek neni to nejlepší, co teď ve svý kure*sky mizerný situaci můžeš udělat. A nauč se psát. :-*

Dobře řečeno ufíku :) :D. :clap:

bones
10-04-11, 16:46
Uz som pocul lepsie vyhovorky, tomuto davam tak 3/10 :)

B.I.O.B
10-04-11, 17:27
Hmm...
1) Mohl by si na foru zkrotit slovnik
2) Davej vetsi pozor ve skole, protoze delas hodne pravopisnych chyb :]

Wartrik
12-04-11, 16:27
Poradím ti kup si steam dej si tam kvalitní heslo aby se ti tam nedostal 'bratr' a připojíš se ale pak se nelez že chceš UB když dostaneš ban na steam

^^aTtAckEr~[13]
13-04-11, 17:05
Poradím ti kup si steam dej si tam kvalitní heslo aby se ti tam nedostal 'bratr' a připojíš se ale pak se nelez že chceš UB když dostaneš ban na steam
takže když si koupím steam, tak se dostanu na kotelnu ??

^^aTtAckEr~[13]
13-04-11, 17:08
Dobře řečeno ufíku :) :D. :clap:
nemel hovadiny... nevíš kdo má jakou rodinu, já mám mámu, Nevls. Mámu, tátu, nevls. tátu, bráchu a dva nevls. bratry ... takže bud ticho mám 6 členou rodinu doma, se psem 7člennou. A není to výmluva ale realita !.. tak budte ticho.. takhle si děláte fakt dobrou reklamu serveru..

UFOusek
13-04-11, 17:24
Já se svym stylem psaní problémy nemam... ;)

Attackere, příště, až mi budeš něco chtít, tak mě oslov nickem nebo dej můj příspěvek do citace. Mě nezajímá, jakou máš rodinu, mě vadí, že svoje chyby svádíš na někoho jinýho. Takovejhle výmluv tu byly stovky... A už jsme u toho, že musíš mít poslední slovo a k tomu ještě pravdu. Je od tebe pěkný, žes mi vyjmenoval členy rodiny, ale nevim v čem by ti to jako mělo pomoct. No a jak to bejvá, teď si uvědomíš žes to udělal ty, požádáš o zkrácení banu, Kotelna (myšleno jakýkoliv kotelňácký admin) ti to zamítne a ty nás všechny pošleš do prdele ;)).

/edit: Reklama serveru? Já myslim že lepší reklama bude jeden arogantní egoista (ano, já), než 150 patnáctiletejch haxorů. No ale každej máme svůj názor...

Rixie
14-04-11, 15:55
Kamaráde ... Jediný kdo tu mele hovadiny seš akorát tak ty. Svádíš to tu na bratra, kterého nejspíš ani nemáš, nebo který CSko ani nehraje. Tvůj pravopis je otřesný a pokud si haxoval, jen tu ztrácíš čas. Měl by ses jít zahrabat někam hodně daleko.

(l_1V()$)
16-04-11, 15:42
nechci mít nic proti ale v tu dobu co mu byl udelen ban tak skutecne nemohl hrat Csko ... skutečně jsme hráli fotbal - proti Humpolci a právě atacker nam hodně pomohl k výhře. Nemám pro to žádný důkaz proto vás na základě toho nemůžu žádat o jeho unban. jen jsem chtel podotknout ze atacker nelze ... to jestli na jeho PC byl jeho bratr tak to nevim ... rozhodne ale bratra ma

UFOusek
16-04-11, 17:16
To je něco novýho, vydávat se na fóru za kámoše?? No dobře, tak teda znova.. TADY JE JEDNO, KDO ZA POSTAVU V DANOU CHVÍLI HRÁL, POSTAVA MĚLA CHEATY A ZA TO DOSTALA BAN. Do**či, co je na tom k nepochopení? I kdyby hrála jeho matka, hraje z JEHO ip adresy a tudíž má co? Smůlu.

/edit: Dop*dele, když nemáš žádný důkaz, na jehož základě bys mohl žádát a attackerovo unban, tak proč sem lezeš? Přišel si nám říst jak kámoš hrál fotbal?

ZombieBot
16-04-11, 18:13
OT: sakra co to máš v tom podpose za obrázek? úplně mě to znervozňuje :D

UFOusek
16-04-11, 18:22
Okay, splňuje účel :D

ZombieBot
16-04-11, 18:28
co to tam má na té hlavě?

UFOusek
16-04-11, 18:56
Za tim uchem? Kytičku ne? :>