PDA

Zobrazit normální verzi : Zlatá Kotelna



BiA Fz
07-07-12, 21:16
Jak to dneska nějakou dobu nešlo, hrozně sem měl zrovna chuť hrát csko, tak sem zkoušel najít nějaký jiný dobrý pub servery.....

zjistil sem, že asi už neexistujou. Zkoušel sem jich asi 20. Na ostatních classic serverech, nebudu psát názvy, ale obecně:

-tento server už neexistuje (servery kde sem hrával dávno ještě před Kotelnou)....nic
-start downloading model agent_smith...okamžitě disconnect
-na serveru mě první typ na kterýho narazim vyděruje přes krabici když walkuju....leftuju
-3 cheateři na dalším serveru, volam admina, 10 minut nic, leftuju
-špatně nastavenej server, nedá se nic trefit, leftuju
-stahuje to 1001 zbytečnejch věcí do složky, dávám ESC eště než se připojim
-nikdo na serveru nehraje...odpojuju se.

řeknu Vám, zlatá Kotelna, protože nic z tohohle se tady nestane a člověk si může zahrát


EDIT: ještě bych zapoměl na ten server, zlatý hřeb, kam jsem se ani nepřipojil, dal jsem ESC dříve než se stačilo všechno postahovat, ale už během těch dvou vteřin mi to stačilo smazat userconfig, přepsat autoexec abych se při startu vždycky pojil na ten server a ještě psal reklamu při sprejování :-)) mazal sem to teď 10 minut ty sr**ky z cstrike složky a stejně k ničemu, musim reinstall celý csko

I-Mouse
07-07-12, 21:33
Ja som bol tiež, prídem tam idem na b a T padakmi a lasery a vselijake hovadiny, zdielam tvoj nazor.

Lynviy
07-07-12, 21:42
řeknu Vám, zlatá Kotelna, protože nic z tohohle se tady nestane a člověk si může zahrát


No, i když, tohle je tu taky někdy možné:



-3 cheateři na dalším serveru, volam admina, 10 minut nic, leftuju


Ale jinak +1, Kotelny byste si měli vážit, ty hnusný sračky tu nejsou a dá se tu dobře hrát, příjemné vedení i ochotní admini. Co více si přát.

Karl0s
09-07-12, 20:55
soe a nejaky steam servery jsou v pohode, 90% je jinak shit, hh