PDA

Zobrazit normální verzi : prosím o odstranění zákazu k ct pls



.:|D|U|M|B|A|S|:.
09-07-12, 00:13
Můj bratr z největší pravděpodobností hrál za můj nick .:D|U|M|B|A|S:. THE PRO - při čemž byl na internetu na chatě ja jsem se dnes večer připojil z Prahy na svůj komp za svůj nick a za wifi doma a ne na chatě to je jasný. Hraju hraju za ct a najednou kick od ct - tak se naštvu jdu na net na ban list a tam vidim obcházení banu, a tak se jdu zeptat shinigana a ten řekne že jsem na jiny ip dostal ban no tak se jdu podivat no a samozřejme zjistim že bratr dostal ban na 3 dny a kterej mu vyprší dnes ve 00:30 - tak bych prosil o odstranění zákazu za ct a ja slibuju že řeknu bratrovi ať nehraje za můj nick a nebo ať mi ten zakaz řeke že ho dostal.

předem díky za odpověď Dumbas (Filip)

mrkev
09-07-12, 00:16
Bratov,sestri,mamki,ockov už poznáme.

Skús dalšiu fintu.

Shinigami
09-07-12, 01:10
Neverím ti, že to bol tvoj brat. To by ste mali rovnaké aj VALVE ID? Jediné čo máte iné je IP. Navyše hlas v hre totožný. Ste dvojčatá? Nechápem, keď to hráš na inom počítači ako je možne že má taký istý nick ..... Taký nick sa nedá ani okopírovať nieto ešte napísať ho len tak z pamäte. Nech sa vyjadria ostatný admini ja ti zákaz rušiť nebudem.

EDIT: Ak uznajú že to bol naozaj tvoj brat tak ti ho zruším.

.:|D|U|M|B|A|S|:.
09-07-12, 01:22
je jen o rok a čtvrt mladší a mame stejnej hlas a nick co je na tom těžké o ví že mě tam zná pár lidí a chtěl mi jizakzit tu reputaci no nic tak asi vidím že nezrušíte tak bohužel nedá se nic dělat moc mě to mrzí a koukám že kdybych nebyl tak závyslej a počkal těch 5 hodin tak se nic nestalo takle kvůli ani ne 5 hodinam hraní asi přijdu o ct na týden ach jo pěknou noc

Shinigami
09-07-12, 01:50
Tak mu povedz že sa mu to podarilo a zničil ti reputáciu. Nech ťa za to pozve na jedno chladené. :drinks:

.:|D|U|M|B|A|S|:.
09-07-12, 10:02
to nepotřebuju já ho nechám bejt sice mě to štve ale je to bráška a tejdem bez ct mě bude štvát a kort když to bylo pouze o 4-5 hodin pouze

ZEUS
09-07-12, 10:33
Můžeš bejt rád, že si nedostal ban na celou Kotelnu... tejden si počkej a pak hurá k CT

.:|D|U|M|B|A|S|:.
09-07-12, 11:36
noto jo ale já nic neobešel no neva nejhorší je že pak jedu na 1 dní na tábor a to bude hrůza 3 neděle bez ct ach jo

Prasacko
09-07-12, 13:12
Cool Story Bro! :)

ZEUS
16-07-12, 20:53
Ban k CT vypršel. Lock