PDA

Zobrazit normální verzi : Prosimmmm Unban



woooodss
09-07-12, 13:30
prosim vas Já vam říkam že to nejsem ja proste little dick je blbe menoi a navic nemam steam nikdi bich nemel WH najednou sem prisel na Cs a mal som ban aj muj kamos ma ten stejnej ban AHAAAAAA muj mkamos si mi dal pripojenouz IP takz e muj kamos ma to WH on se menuje Little dick takze to nemuzu bit ja staci to proste to enjsem ja sem normal clovek co NEMA WH!!!!:wacko::ohmy::huh: prosim dajt emi unban nejsem to ja dajte mi unban prosiim

Prasacko
09-07-12, 13:34
Nepripojila sa na tvoj PC nejaká veverka a zapla tam WHcko? Možno aj nejaký mimozemšťania ti hackli PC.. je veľa možností ale skús sem hodit výpis z konzole.

E: Konzola je to pod ESC.

Giussepe
09-07-12, 13:37
My víme, že nejsi Little dick (i když možná jo.. :D)
Ale on prostě zde na serverech cheatoval a ty shodou okolností máš stejnou IP jako on. a kdybychom ti dali unban tak se i on může znova připojit. a to my nechceme. Proto jediné řešení jestli si tu chceš zahrát je, koupit si originální hru.

EDIT: BTW. Nevím proč zakládáš už druhý vlákno...

woooodss
09-07-12, 13:38
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 30839)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Litle dick
[AMXBANS] Tvuj nick: losfrajos
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1675545499
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:457799717
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.188.29.25
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.188.29.25
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Superkocour new editon
[AMXBANS] Server: Kotelna - Classic | csko.cz (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
"sv_restart" changed to "0"
losfrajos se pripojil k Teroristum
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj prosim tak dostanu unban nemam prachy na steam prosim tak date??

woooodss
09-07-12, 13:40
prosiiiiim dajte mi prosim moc prosim mooooc mamka mi neda na toto nikdy rika nehraj takou debilovinu...prosim date unban moc prosiiim

ZEUS
09-07-12, 13:40
Na tvou IP jsou 2 bany za WH. Unban nepřipadá k úvahu, kup si steam, resp. hru. Steam si můžeš stáhnout.

woooodss
09-07-12, 13:41
o n se nepripoji prosim on se nepripoji prosim dajte mi 1 sancu prosim jen 1 este jesi se teda pripoji tak uy to nebudem resit prosim dajte mi unban jen 1 sancu uz

woooodss
09-07-12, 13:42
posles mi stranku na steam abich mohl hrat prosim moc daj stranku abich to mohl zase hrat prosiiim

Prasacko
09-07-12, 13:47
Keď si stiahneš steam to neznamená že tu môžeš hrať, treba ti kúpiť na steam CSko, to stojí asi 8€ v Česku okolo 200KČ.

ZEUS
09-07-12, 13:47
http://beta.smskey.cz/hra/br-counter-strike-1-6 - zde si koupíš csko
http://www.slunecnice.cz/sw/steam/ - zde si stáhneš steam, zaregistruješ se tam, přihlásíš, zadáš cd key, který sis koupil přes sms key. aktivuješ a paříš

spq
09-07-12, 13:53
Nemáš prachy? Je léto, choď si niekde zarobiť na brigádu :) 8E neni az tak moc :)

Lazik
09-07-12, 18:49
Si ma strasne pobavil ked si to zoberem takto :D obhajoba a potom velke zistenie :D


prosim vas Já vam říkam že to nejsem ja proste little dick je blbe menoi a navic nemam steam nikdi bich nemel WH najednou sem prisel na Cs a mal som ban aj muj kamos ma ten stejnej ban AHAAAAAA muj mkamos si mi dal pripojenouz IP takz e muj kamos ma to WH on se menuje Little dick takze to nemuzu bit ja staci to proste to enjsem ja sem normal clovek co NEMA WH!!!

ale teraz vazne.. kup si steam a mozes tu hra tkolko chces :)

Sometypes
09-07-12, 23:46
Souhlasím se všemi... ale vzhledem k jeho pravopisu... No, typuji , že mu je tak 10. Brigádou si asi nenašetří. Zkus to u mamky nějak obkecat.. ať ti dobije kredit při nějaké události , nebo něco... A kup si steam, potom se můžeš na svojého "kámoše" co hackuje klidně vy*rat ;) A prosím nepište , že tu kazím děti :)

Tupelko
10-07-12, 10:49
Nebo skus babičku :D

Kazki
10-07-12, 12:43
Si dohral! :D

'Seiter
10-07-12, 19:41
A nebo to nehraj vubec :D nez spadnes do zavislacky pasti jako 99,9 % lidi tady :D usetris si par desitek hodin zivota.:gg:

ToBaTo
11-07-12, 10:27
no absiter ja niesom až taký závislák... iba 5 hodín pri cs :DD

Bezdak
18-07-12, 17:28
Vyřešeno.