PDA

Zobrazit normální verzi : majgaaaaaaaat / WH / Classic



leohe
11-07-12, 01:28
Jako na mem starem serveru muhehe :shifty:

Dnes
11.7.2012
Asi 0:45
Classic
mirage

"majgaaaaaaaat 2128 VALVE_00662385895"

Demo: http://leteckaposta.cz/339461238

Demo jsem uploadnul na LPostu jelikoz sem si vsiml ze pro dema mate nekolikanasobne mensi databazi nez tomu byvalo drive a nechtel jsem riskovat ze by demo zitra nebylo k mani

Hrac se pripojil priblizne na poslednich 10/15 minut priblizne.
Upozornil me na nej kamarad/spoluhrac rEtRy ci jak se mu nadava :shifty:
A ja jelikoz poznam cheatera i bez spectu, pokud to neni nejaky solidni hrac ktery by doopravdy delal vse proto aby wh skryl. No proste rozhodl jsem se ho nahlasit, ale bylo mi blbe se na nej aspon nekouknout a tvrdit o nem ze je cheater, tak jsem se rozhodl stahnout demo,

ktere mi potvrdilo ze jsme se oba nemylili.

Samozrejme nerad nekoho odsuzuji kdyz mam tak malo zaznamu. I ja nekdy deruju ani sam nevim kam a vypadato ze mam spis haxy nez za usima :shifty: ale tohle bylo proste jednoznacne :gg:




Nectete pokud nechcete (Nepodstatne info nesouvisejici s hlasenim):
Jsem hrdy ze muzu splnit svoji moralni povinost kterou jsem plnil s plnym nasazenim i na predeslych serverech.
Snad se tento server stane mou domovinou tak jako vsechny byvale
R.I.P. cs.czbf.net (Prosim neberte to jako reklamu, nikdo tam nechodi a navic ten server konci)

Priste nebudu psat takovou esej, ale tohle je moje prvni hlaseni zde tak jsem si to chtel uzit :whip:

apach29
11-07-12, 04:00
Hmm, pekna prace, i kdyz jsem demo nevidel. Za jak dlouho mame ocekavat tvou zadost o prava?

Bezdak
11-07-12, 11:23
Uploadnutý věci na ten uploader maže Kotel jednou za čas myslim, jestliže máš namysli hltv, tak to se ukládá jen posledních 5H, protože se to ukládá do ram.

Flash
11-07-12, 11:56
Jakoze solidne prehnany hlaseni, mozna bych ti doporucil trochu brzdit aby si casem nebyl timhle stylem k smichu... kazdopadne wallhack mel, dal sem mu ban (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=33096), diky. :)