PDA

Zobrazit normální verzi : Žýdost o Admin práva na Jail Break



egok123
11-07-12, 10:56
Dobrý den vaše servery hraji už asi půl roku bavý mě moc..Ale když dojde nějaký Debil a začne kazit hru tak mě to dost štve tak jsem se rozhod napsat o práva..admin jsem už byl mnohokrát...dokonce jsem si dělal i svůj server měl jsem ho půl roku dokud nepřestál bavit...
Originál hru mám (Steam)
No a tu zkušenost s cheatry mám demo točit umím...A vždy když budu banovat demo přiložím
No vpodstatě zkusil sem odvás všechny servery...Ale nejvíce mě zaujali Furien + Jailbreak.
No doufám že se vám moje žádost bude líbit...
S pozdravem egok

ZEUS
11-07-12, 11:15
Nejdřív než se vrhneš na práva na JB je mít spešla, pokud ho nemáš, tak nemůžeš získat práva.

egok123
11-07-12, 11:31
jakej spešl? VIP?

Bezdak
11-07-12, 11:32
To je vidět jak se vyznáš na JB když ani nevíš že tu máme systém spešl CT. Tohle bude marný.

:D Dal Ta Bhoper:D
11-07-12, 11:33
Za 1. Ani raz som ťa tam nevidel takže zreejme chodíš po portáloch a čakáš kde ty dajú práva a ked nevieš čo je spešl tak tu asi ani moc nehrávaš.

ZEUS
11-07-12, 11:35
Na Gayshitest máš ban za WH. Demo je tam v threadu. Před chvílí jsem se díval a WH tam je. Takže z toho asi nic nebude... můžeš to zkusit na další portál :)

http://www.gamesites.cz/counter-strike-1.6/Forum/post/25818-egok-g-ucci-tom-furien-5?page=1

egok123
11-07-12, 11:53
no ano mám tam ban ale za nic WALL HACK SEM NEMĚL...Foto sem jim poslal a Wallhack tam nemám a na steamu nejde Wh a nic A spešl tu už mám ne to je to VIP Jo a forum neznám jo a když si mě neviděl nikde na serveru pod jménem Tak urcite lOst*** tak si asi slepej na PC jsem tady na servrech 10 hodin denne

ZEUS
11-07-12, 12:00
http://steamcommunity.com/id/findmegivingbirth/ -steam sis koupil jen díky právům.
spešl je úplně něco jinýho než VIP, jsi mimo mísu
WH si měl.

Lazik
11-07-12, 12:01
ked hovori zeus ze sa dival na demo a WH tam bolo tak tam bolo tak nekla, foto si mohol kludne poslat ked si wh vymazal, na steamu wh ide.. speslu nemas lebo to neni vip, forum nepoznas regol si sa len kvoli prava, momentalne v poslednych dnoch travim na jb tak dost casu ale tvoj nick som tam v zivote nevidel takze to chod skusit zas o server dalej..

egok123
11-07-12, 12:07
právě tam su ste asi slepý sem tam poslední týden každý den :dD tak co tu valíš :D

Lazik
11-07-12, 12:19
jasne a nahodou ta nikdy nevidim.. ano pravda teraz som ta tam videl asi 2 minuty povedal si do mikorofonu "co to je do pi*e" a potom som ta tam uz nevidel

:D Dal Ta Bhoper:D
11-07-12, 13:50
Nikdy som ťa na servery nevidel nevieš ako to tu chodí VIP nie je spešl práva asi nebudú..

Charon35
11-07-12, 15:37
no ano mám tam ban ale za nic WALL HACK SEM NEMĚL...Foto sem jim poslal a Wallhack tam nemám a na steamu nejde Wh a nic A spešl tu už mám ne to je to VIP Jo a forum neznám jo a když si mě neviděl nikde na serveru pod jménem Tak urcite lOst*** tak si asi slepej na PC jsem tady na servrech 10 hodin denne

Jo a asi ti to nevíde.

Kuzli
13-07-12, 13:06
Na serveru sem tě snad nikdy neviděl. A to už tam skoro ten rok hraju. Hraješ tam půl roku a nevíš co je to spešl? nnn

Karl0s
13-07-12, 15:38
seš z nějaký tvrdý odnože židů?

marsoun
13-07-12, 16:47
Nie. Na furienu jsem taky s tebou neměl tu čest.

ZombieBot
13-07-12, 18:12
Nějaká novinka slovo Žýdost?

Damon
13-07-12, 23:24
Ani 1 jsem tě na Jailu neviděl o spešlu píšeš jako o VIP (blbost). Proti.

Leryx
14-07-12, 12:02
Píší na mobilu budou tu chyby... Zdravím celou kotelnu, hlavně toho typka Bezdaka :P Co se týče žádosti tak jsem nečetl sice komenty ostatnich, ale jak tak koukam na tu zadost, nevis asi ktera bije, sory ale jsem proti, neznam te a zadost postrada jiste dulezite informace. Btw odjedu na dovolenou a pribydou zadosti o prava no toto... E: kdyby podala zadost v dobe me nepritomnosti mrs. Pegy, vyridte ze jsem proti, loucim se

Charon35
14-07-12, 19:20
Nie