PDA

Zobrazit normální verzi : Pár návrhov



:D Dal Ta Bhoper:D
11-07-12, 16:36
Ahojte, chcel by som sa spýtať na dve veci:
1.Prečo májú iba VIP admin ESP? Však sa tým lepšie chytajú cheateri.
2.Zrušil by som že iba VIP si môže pozrieť záznam chat logu.Ked niekto spraví reklamu druhý hráč ktorý ho chce hodiť na fórum a nemá tu VIP sa s pravdepodobnosťou na to vysere.
3.A prečo sa zrušil s výhod na Classic HE.Myslím že to bolo celkom dobre spravené že ho 1. kolo nemajú.Keby bol s tým HE problém že by to bola moc veľká výhoda čo si myslím že nie je tak by sa to mohlo spraviť že HE dostane VIP ale jeho Team musí vyhrať kolo.
Dakujem za prečítanie od niektorých následnu odpoved. :)

Facened
11-07-12, 18:35
1. Lebo je to vip výhoda,keby to maju vsetci VIp by mali nulovu vyhodu
3. Lebo Je to Classic. Myslis ze ked hras cw da ti granat ako gratis??

:D Dal Ta Bhoper:D
11-07-12, 18:46
Tvoja prvá odpoved je k hovnu kedže to slúži hlavne na chytanie cheaterov.Takže ty hovoríš že aby sa VIP hráčom chytali lepšie cheateri ?

Facened
11-07-12, 18:55
Tvoja prvá odpoved je k hovnu kedže to slúži hlavne na chytanie cheaterov.Takže ty hovoríš že aby sa VIP hráčom chytali lepšie cheateri ?

Zle si to pochopil.
Keby ma kazdy auto spec aku vyhodu by mali VIP ? Vsetko je super take ako je teraz

Kaja !
11-07-12, 18:55
Bhoper neviem čo si furt tým že tak "c00l" píšeš dokazuješ. K threadu...
Je to vip, nejakú výhodu musí mať
Ten chatlog je podľa mňa blbosť, no ako vidím už to tak je .. [ môj názor ]
Na classicu sa zrušili všetky výhody, ak ti ten granát tak chýba, na začiatku máš 800$, tak si to kup

E: Neviem prečo ale už mi to pripadá ako gs, bez vip si v prdeli :) Ak sa ten chatlog spomínal už skôr tak fajn no, ale ak s tým prišiel až teraz Bhoper tak ma tento návrh ani neprekvapuje
Všade inde sa dá pozrieť chatlog len tu nie, oh no dobreeee.., som zvedavá čo bude ďalej

:D Dal Ta Bhoper:D
11-07-12, 19:29
Bhoper neviem čo si furt tým že tak "c00l" píšeš dokazuješ.

kde sa ti tam zda že sa snažím písať niako c00l ?

Karl0s
11-07-12, 20:48
Ten chatlog mi nepřijde jako dobrej nápad, když potřebuju někoho dohledat, ale zas na druhou stranu ubyde stížností na hovna, viz:

Zablokovanie logu pre non-vip mi tiež príde ako "Gayshites stajl". Jednak miestni on-mi-povedal-že-som-debil hunteri nebudú mať čo robiť a aj sa bude oveľa ťažšie hádzať špina :/

cheatera chytíš i bez ESP, pokud ti tam tolik chybí, stáhni si wallhack a pusť si to offline s wh

Charon35
11-07-12, 22:51
Zablokovanie logu pre non-vip mi tiež príde ako "Gayshites stajl". Jednak miestni on-mi-povedal-že-som-debil hunteri nebudú mať čo robiť a aj sa bude oveľa ťažšie hádzať špina :/

GS stajl by bolo dať na servery granáty, vesty, AK, m4 atď. Takže trepete totálne od veci vážení.
Na chatlog si zvyknete. Konečne po dlhej dobe súhlasím s Karl0som. Aha, priznám si to karlíku.

Ten chatlog mi nepřijde jako dobrej nápad, když potřebuju někoho dohledat, ale zas na druhou stranu ubyde stížností na hovna
Riešiť každý týždeň na fóre, že niekto "zaspamoval" FKFKFK na 3 riadky a podobné blbosti, je na nič. Nikomu to nepomôže a zbytočne to brzdí.

'Seiter
12-07-12, 13:56
Nekde chatlog ani nemaji a zijou stastnym a pokojnym zivotem, tady ho mate jako bonus, na tom nevidim nic spatneho. Za něco ty vyhody bejt musi. Kdyz chcete nekoho nahlasit za reklamu nebo spam, tak to mate vsechno v konzoli. Kdyz zdrhne a vy neco nestihnete neni problem napsat sem nebo nejakymu adminovi/vipku, jestli by vam nevytahl z chatlogu info. ESP to isté, kdyz ma nekdo podezreni na cheaty napise !, ten taky neni vsude, stejne jako ESP. Chteli byste zbytecne moc velkej komfort, chce to taky neco dat, ne jen brat.

apach29
12-07-12, 16:13
Admini kdysi nemeli zadny ESP k dispozici a chytali jsme cheatery. Dobra skola pro kazdyho, kdo chce jednou delat admina. Dnesni admini si totiz bes ESP neumi poradit, moc zleniveli a je to znat.

dtr
13-07-12, 13:13
1) kdyby to měl každý, mohlo by se to využívat a kamarádi by si mohli radit, kde kdo je. Možná by bylo nejlepší, kdyby to VIP měli jen ve spectu.
2) chatlog nevím proč to tak kotel udělal, ale možná to má svůj důvod.
3) kotel někde psal, že chce, aby ten classic vypadal co nejvíc defaultně, něco jako cw. Proto odebral i ten plugin, který zobrazil na konci kola tu statistiku toho kola nebo co to bylo.