PDA

Zobrazit normální verzi : Výpomoc na HNS(žádost o práva) - PRIJATY



AxessCZE
11-07-12, 16:47
Ahoj lidi
Takže chtěl bych požádat o práva na servery hNS a na připravovaný HNS c21

Proč žádám:
Tento mod mě bavi hraju tam rád a dost často a jak tak koukam zoid to všechno sám nestihá viz:
http://csko.cz/forum/showthread.php?8353-HNS-mravec
http://csko.cz/forum/showthread.php?8278-HNS-unnamed

Zkušenosti:
Několika roční hraní hns takže lama nejsem, snad :) (ostatní mody už mě moc netáhnou)
Již zaniklý portál AGP který jsem vlastnil s kamarady.
Amxmodx - myslím že jsem na tom dobře
Kz cheaty poznam slowmo, kzh,autobhop, mozna trošku s developerem je tam problem ale co jsem koukal mate tam na pomoc plugin :)

Něco o mě:
Nick ve hře AxessCZE je mi 24.
Csko je někdy na nervy takže pokud bude zeus vyhledavat chat něco najde(komu někdy něco neuletí ) jinak nejsem moc hovorný člověk co se hry týče radši se bavim přes TS
už nevim co bych sem napsal takže to ukončím veškeré dotazy se pokusím zodpovědět

Steam:
STEAM_0:1:19238066

S pozdravem AxessCZE

Zoid
11-07-12, 16:52
S Axem jsem adminoval ještě na AGP, na hns v pohodě, pomoc se hodí, PRO

:D Dal Ta Bhoper:D
11-07-12, 17:06
Aktívni je hrávam s ním vulgárny nie je a myslím že na to má.

spq
14-07-12, 15:35
Aktívny je, myslím že na to má, PRO

Charon35
16-07-12, 22:09
http://steamcommunity.com/profiles/76561197998741861
Máš nahratých 2,118.8 hrs s jedným nickom v steam profile?

AxessCZE
17-07-12, 01:02
http://steamcommunity.com/profiles/76561197998741861
Máš nahratých 2,118.8 hrs s jedným nickom v steam profile?

Je to dost mozne :) , za poslednich par let jsem to moc nemenil mozna sem tam neco pridal, ubral ale to už je dlouho.

Charon35
17-07-12, 19:46
Ako dlho tu hráš? Nejak to nevidím. A odkiaľ si? (aspoň približne)

AxessCZE
17-07-12, 21:02
Ako dlho tu hráš? Nejak to nevidím. A odkiaľ si? (aspoň približne)

fuha to nevim jak dlouho myslim ze to byl rok na kotelne pak rok pauza a ted je to mozna tak 1.5roku fakt nevim presne cisla jsou jen přibližna(pouze hns ostatnim modum uz neholduju takze nekde v ranku asi tezko budu). stacilo se kouknout do toho steam profilu :), jsem od usti nad orlicí.

Leryx
18-07-12, 18:31
Mno s tou vulgarnosti.. xD je tam toho dost ale to bych neresil, hovorny opravdu jsi to se musi nechat, a spis nez aktivni tak zavisly ne? Vek dost dobry, skakat umi a sedi u toho porad, nevim jestli je tam potreba admin ale pokud ano tak jsem za axesse, to ze picuje a kurvuje do chatu kdyz se mu neco nepovede skocit je banalita na tomto serveru, navic vek na to ma aby mohl nadavat, male deti ty slovicka znaji uz od skolky pokud si to dobre pamatuji, btw myslim ze se zname i z jb ne? Pokud to jsi teda ty.. Takze z vyse uvedenych duvodu pokud na nej jeste nekdo neco nenajde, a pokud zjistime kolik ma tech deti, jsem pro.

AxessCZE
18-07-12, 21:57
Mno s tou vulgarnosti.. xD je tam toho dost ale to bych neresil, hovorny opravdu jsi to se musi nechat, a spis nez aktivni tak zavisly ne? Vek dost dobry, skakat umi a sedi u toho porad, nevim jestli je tam potreba admin ale pokud ano tak jsem za axesse, to ze picuje a kurvuje do chatu kdyz se mu neco nepovede skocit je banalita na tomto serveru, navic vek na to ma aby mohl nadavat, male deti ty slovicka znaji uz od skolky pokud si to dobre pamatuji, btw myslim ze se zname i z jb ne? Pokud to jsi teda ty.. Takze z vyse uvedenych duvodu pokud na nej jeste nekdo neco nenajde, a pokud zjistime kolik ma tech deti, jsem pro.

Na decka nemam cas ani finance takze zadne :). S tema slovama to jsem presne myslel ale ze bych nekoho primo urazel to zase ne pokud si to treba nezaslouzi jako treba dandolino kterej remca furt a obcas az moc, staci mi na nej jedna veta o 3 slovech a je klid :DD. Jeste s tema slovama kdyby jsi makal s takovejma "lidma" tak mas slovnik mozna horsi :DD. Na jb sem tam chodim po ranu kdyz vstanes o pul 4 tak na hns moc lidi neni :)

Nixvan
19-07-12, 09:51
Axesse z hns moc dobře znám je aktivní skákat to opravdu umí. Někdy se opravdu někomu nějaké to slovo říct musí jak již řekl Axess ,např.: třeba dandolino ten je fakt na zabití. :D PRO

Charon35
22-07-12, 19:35
Pekné vidieť niekoho kto si nemení nick podľa farby ponožiek.

OK

AxessCZE
23-07-12, 00:59
Děkujem pan velkomožný :D

Kotel
23-07-12, 13:46
Pro

ZEUS
23-07-12, 13:57
vítej v ZOO :-)))
Lock