PDA

Zobrazit normální verzi : Pad vsech serveru!



leohe
12-07-12, 01:06
Omlouvam se pokud tu jiz nejaky takovy topic mate, ale prece jen jsem tu novy tak snad najdete pochopeni.
U nas sme meli topic s nazvem "Vypadky AMX". Ale u nas bylo neco podobneho bezne :shifty:

Dnes
12.7.2012
Priblizne mezi pulnoci a 1 hodinou

Nemohl jsem usnout tak jsem se pripojil na classic kdyz se uvolnilo misto, presneji na mapu inferno. Mapa se dohrala a zmenila se na mapu train, to bylo jeste vse v poradku. Ale jakmile se zmenila mapa s trainu na mirage tak vsechny servery kotelny spadly. Po nekolika minutach se postupne jeden po 2 zas obevili.
Tak jsem se znovu pripojil na mapu mirage (mimochodem mam dalsi demo vhodne do projektu ktery se nam snad podari zrealizovat), dohral ji a kdyz se menila mapa na tuscan tak servery zase znovu spadly a opakovalo se to co predtim, servery se zapinaly postupne jeden po 2.

Tohle urcite neni bezne za normalniho provozu tady u vas, prislo mi spravne to nahlasit. Tot ode mne zatim vse. Porouci se le0he^

leohe
12-07-12, 01:11
Report:
1:11 znovu jsou vsechny servery vyple

EDIT:
Report:
1:23 vsechny servery jsou vyplne a uz nenaskakuji jak tomu bylo drive

1:35 servery zase vsechny funguji a ja du se stazenym HLTV zaznamem a s dobrym pocitem konecne spat :lazy:

chmod a+x /bin/laden
12-07-12, 01:54
I mě se to občas stává, ale měl jsem za to, že je to normální stav. Příčina je mi neznáma.

Spon.erko
12-07-12, 09:34
Dneska taky spadly okolo 9 hodiny ráno ...Nevím proč ,ale všechny servery byli off...Potom jsem se pripojil na zombie a neslo dat ani /server když jsem se chtěl přesměrovat.

Spon.erko
12-07-12, 09:37
A teď jsou zase všechny off WTF ?

Kazki
12-07-12, 10:48
Kotel uricte pracuje na naprave :-) chvilku pockajte...

Spon.erko
12-07-12, 10:58
Nemůžu za to ,že jsem závislák ;D

Zeonek
12-07-12, 11:43
Jo teď taky okolo 10 hodiny.

Spon.erko
12-07-12, 12:43
Teď už je vše OK už to konečně jede :) hurááá pařit :D

Kotel
12-07-12, 13:01
Diky, pady serveru se zaznamenavaji. V noci je nekdo shazoval exploitem, dnes v 9 jsem updatoval servery na posledni verzi a pak byl problem s databazi. Ted by melo byt vse ok.