PDA

Zobrazit normální verzi : Vip



gamer
13-07-12, 14:21
Co si myslíte o tom VIP ?! ze když ho nebudu mít koupene tak nebudu moct hrat ?!
Co je to sa_kra za pitopost , abych mohl rhat mit vip
když tam teda su hraju si pěkně ..a apak bum byl si odpojen pře nemas vip
Jen kvuli tomuto!!! co to pise!!! si to kupovat už nikdy v životě nebudu!!
myslel sem že je toto normálni server , jak to vypada je skoro jako ždímačka peněz ....
už doháníte i Gamesites .....

Nevím co na to chcete napsat .... a je mi to fuk , ale mnoho hracu by to chtela dat prič .. aby to bylo jako predtím ...
ze tam muzes hrat bez vipčka jak dlouho chceš dokud se neodpojis sam ....ale tady už to nejde

grEy
13-07-12, 14:27
Je to tu uz veky.

gamer
13-07-12, 14:29
tak ad zveci množstvý hráčuu ( aby jich mohlo být víc ) nebo když maji 30 hracu na JAILU proc ne i na knifu?

Morgann
13-07-12, 14:33
to asi proto ze jail bude vic oblibeny ty chytrak...

Kotel
13-07-12, 16:02
Na knife skoro nikdo vip nema. Volny slot je totiz jedina vyhoda. Jak casto te to vyhazuje?
Aby si nekdo kupoval vip bez slotu, musel bych pridat jine vyhody - 2x vice hp, 2 zivoty, atd.
Nebo sezen sponzora, co mi zaplati nove stroje (ty me zatim staly 180 000kc) a hosting (o malo mensi castka). A jeste chci doutnik.

AnnoyingGreg
13-07-12, 19:48
myslel sem že je toto normálni server , jak to vypada je skoro jako ždímačka peněz ....


Noup, je to balírna doutníků převlečená za knife.

Kotel
13-07-12, 20:09
Pro vip jsou 4 sloty. Kdyz se vsechny zaplni, musi to nekoho vyhodit. Driv bylo mene vip, tak se to mozna na knifu nikdy nestalo.

Spon.erko
13-07-12, 20:49
Já i když mám vip tak se časem nemohu na některé servery připojit a třeba minutu refreshuju dokud někdo prostě neodejde (hlavně na zombie serverech)

Kotel
13-07-12, 22:09
Nektery zombie je nekdy plny vip a vip vyhazovat nejde.

Spon.erko
14-07-12, 23:12
A nevím zda se mi to jen zdá ,ale občas se asi bugujou ty skiny btw kamos je vip a taky mel norm skin ...

Kotel
15-07-12, 01:16
Prochazel jsem kod a je v poradku zda se. Jestli vse ostatni fungovalo, tak me nic nenapada. Otestuju to.