PDA

Zobrazit normální verzi : Error



Trey
13-07-12, 18:07
Ahoj, občas keď hrám,myslím že je to len na zm preto to dávam sem, mi spadne csko a napíše niečo ako Erorr: Cache not allocated. Chcem sa spýtať , či to robí aj vám a ak viete, či by ste mi nenapísali ako sa toho zbaviť. :smile:

Edit: Csko som reinstaloval 2x, no nepomohlo to

Smelos
17-07-12, 13:56
O_o tak to fakt nevím,mě to teda neděla,
A nemáš něco např. s Počitačem?

Kazki
17-07-12, 14:00
cau mne to tky robilo ale iba ked som mal grafiku nastavenu na Software :-) OpenGL mi neslo... tk som to prepol na D3D a preslo to...

Trey
17-07-12, 17:05
O_o tak to fakt nevím,mě to teda neděla,
A nemáš něco např. s Počitačem?

nn PC je skoro nový

cau mne to tky robilo ale iba ked som mal grafiku nastavenu na Software :-) OpenGL mi neslo... tk som to prepol na D3D a preslo to...
Díky, skúsim

koNan
22-09-12, 16:21
jojo to mě dokázalo pěkně na*rat :D...full equip a pak...ding..Cache not allocated...já to vyřešil zvětšením virtuální paměti windowsu a změnou grafiky na D3D nebo OpenGL (na těch mi to nikdy neudělalo)...software nastavení hodně žere RAM a virtuální paměť a to je ten důvod chyby..prostě se zahltí paměť a bum...myslim že to tak je..mno ale nevim :D

Mr.Egg
23-09-12, 03:41
O_o tak to fakt nevím,mě to teda neděla,
A nemáš něco např. s Počitačem?


Nene má něco s ledničkou ty komiku.

CapsGlockk
30-09-12, 13:53
Reinstal steam and cs a nevypinaj pc bez toho ze vypnes steam

koNan
30-09-12, 14:23
Reinstal steam and cs a nevypinaj pc bez toho ze vypnes steam
Re-install je ti úplně k ho*nu :D....a k tomu vypínání..tím to není vůbec...ze steamem to nemá nic společného....to je hrou a né steamem

CapsGlockk
30-09-12, 14:24
Je to tym z vlastnej skusenosti riesil som to s podporou steam sa musi ukoncit procesom steam clounsync

koNan
30-09-12, 14:26
Je to tym z vlastnej skusenosti riesil som to s podporou steam sa musi ukoncit procesom steam clounsync
Tak dobré..ty tvrdíš že to je steamem......já třeba hraju non-steam a dělalo mi to taky takže to ze steamem nemá vůbec nic společného :)

CapsGlockk
30-09-12, 14:30
Je to mozne mne poradili hento tak som to urobila nemam ten problem chcel som pomoct niekomu aj ty tak sa nehadajme proste ten reinstal sa oplati skusit na tom steame mne sa to tak opravilp

koNan
30-09-12, 14:47
No tak za pokus to stojí ale myslím že to nepomůže...jestli vůbec steam má :)

CapsGlockk
30-09-12, 14:53
No mne pomohlo ak ma NS reinstal cs

Kazki
30-09-12, 17:38
No mne pomohlo ak ma NS reinstal cs

rey^^;105883']Edit: Csko som reinstaloval 2x, no nepomohlo to
nauc sa citat a potom si uhunti posty, debilko

CapsGlockk
01-10-12, 16:18
Ano ale to editol az potom co som mu odpisal pan myslitel