PDA

Zobrazit normální verzi : Pravidlanakostech



grEy
13-07-12, 19:04
Kto vymyslel pravidlo, ze pri reakcii s vyhodou sa nesmu zabijat vezni? Dafuq? O com to potom je? To si kazdy moze robit co chce a navyse si to protireci s principom hry reakcie. Zmazat...

mrkev
13-07-12, 19:07
prvá reakcia z výhodou to znamená že určitý hráč ma dostať výhodu.Keby to nebolo zakázané tak by detičky začali pisať blbosti.nemazať

Charon35
13-07-12, 19:14
Kto vymyslel pravidlo, ze pri reakcii s vyhodou sa nesmu zabijat vezni? Dafuq? O com to potom je? To si kazdy moze robit co chce a navyse si to protireci s principom hry reakcie. Zmazat...

sak to tam je este som tam nehraval. to si zistil az teraz ci dafuq?

Alebo to myslíš, že zakážeš skákať, dáš reakciu s výhodou na duck a ak niekto skoci, mozes ho zabit?
(tento variant decka vyriesili tak, ze vsetko zakazu a daju "Prva reakcia s vyhodou na ....(nedokonci)", jasne ze niektori skacu skor, tak kill theam all)

grEy
13-07-12, 19:21
Ano, presne to som myslel charon. Tak maju pockat na dokoncenie prikazu a neskakat hned.
EDIT: Csko hram po mesiaci, tak preto som sa to dozvedel az teraz. Predtym to tam urcite nebolo, tie pravidla su zmenene.

Charon35
13-07-12, 19:25
Ano, presne to som myslel charon. Tak maju pockat na dokoncenie prikazu a neskakat hned.
EDIT: Csko hram po mesiaci, tak preto som sa to dozvedel az teraz. Predtym to tam urcite nebolo, tie pravidla su zmenene.

No tak daj zakazy, ako som pisal a nedokonci vetu a mas to vyriesene. ;) A mozes fragovat ty JB ranker :)

Karl0s
13-07-12, 19:30
o zadnym takovym pravidlu nevim, to si vymysleli frantove chranici alcatraz tak 10 hodin denne, neber je vazne a hraj to podle sebe

Charon35
13-07-12, 19:38
o zadnym takovym pravidlu nevim, to si vymysleli frantove chranici alcatraz tak 10 hodin denne, neber je vazne a hraj to podle sebe

Ako pisal mrkef. Ma to byt vyhoda, ne zabit 10 T kvoli tomu. Navod co s tym mas v hornom poste. Mas na vyber poslednu reakciu, prvu, s vyhodou s nevyhodou, tak hadam si nieco vyberes.

grEy
13-07-12, 19:44
Su to snad moje sracky, ze oni skacu, ked nemaju? o_O Tak to rovno zruste pravidlo Zakaz cheatovania, ved inak bude mat 10 hracov zo serveru ban, nie... a to je skoda, ved aj oni si chcu zahrat.
No kazdopadne, to pravidlo je uplne zle a navyse si protireci s pravidlom pri hre Reakcie, takze urcite treba zrusit jedno alebo druhe.
BTW nejsom JB ranker, tu ide len o to, ze to je nezmyselne pravidlo.

Larodar56
13-07-12, 19:49
Tak jako píše grEy.

Kotel
13-07-12, 21:05
Hraci si na to stezovali, i kdyz je to blbost, smaznul jsem to pravidlo.

Kazki
13-07-12, 22:05
Coze? Nee. .. ja vzdy skocil prvy a vzdy som dal otazky.. a vzdy som umrel :D Kotel to daj radsi pryc assault.. uplne nanic mapa

Tupelko
13-07-12, 22:06
Assault je dobra mapa..Hlavně TK :D

mrkev
13-07-12, 22:16
Neviem čí to bol dobrý nápad ale už ked sme pri tom TK by sa mohli tiež zakázať.

3k a Jerry
13-07-12, 22:57
Néni to mapama je to hráčema a assalut je dobrá mapa je tam spousta atrakcí.
Ked sa zakáže TK je zle, ked sa povolí TK je zle.

Charon35
13-07-12, 23:05
Aj tak sa doteraz nezabíjalo v prípade ak mal niekto skočit ale begripol. Ale ked to tak vadi, tak kludne. Zbytok nerieste. TK je fajjn, assalt je fajn...nerieste 10 krat poriesene veci.

Kuzli
16-07-12, 15:09
Když už sme u těch map, co vrátit mapu nuke? Byla to dobrá mapa na atrakce... škoda jí

Tupelko
16-07-12, 15:57
Na atrakce jo ale tam to zhasínaní světla a bugovaní střechy..

Charon35
16-07-12, 16:29
ďalšie zmeny by som dal až minimálne o mesiac. Kotel nemôže skákať stále len okolo JB. Jedine sa nedoriešili tie nové módy...

Kuzli
16-07-12, 21:46
Na atrakce jo ale tam to zhasínaní světla a bugovaní střechy..

Bugování se trestá banem. CT vždy hned běhaly na střechu takže to by bylo pod kontrolou. Zhasínání světla? To snad neni zas takovej problém ne? Snad vždycky je u CT někdo schopnej, tak pro něj nebude problém to světlo při nejhoršim zapnout.

Tupelko
16-07-12, 22:25
Pokaždé není..

Kuzli
16-07-12, 23:46
Foku mee.