PDA

Zobrazit normální verzi : FK



soilwork
14-07-12, 14:18
Zdravim.Byl jsem teď na jb1.Šli jsme dva z boxu na autíčka (mapa Greytown).Měli jsme si vybrat autíčko a pustit na něm klávesnici.Já jsem tak učinil ale HM Avicii se rozjel,přejel mě a dal si VD.VD mu platilo a já jsem z toho nic neměl,vlastně jo,další kill když jsem jim psal,ať mi daj VD.Měl bych za to dostat VD ne?Když neuposlech úkol a já jo.Cowboy From Hell A.C.A.B.

Kotel
14-07-12, 14:39
CT ho meli zabit.

3k a Jerry
14-07-12, 14:46
Téma o ničem jinak upozornuju Tupelka , Q a další podobné že když srazí T at už jste VD nebo ne, je to rušení simona, tudiž FK to néni když vás zabijí a ještě můžete schytat ban.

Charon35
14-07-12, 15:44
Téma o ničem jinak upozornuju Tupelka , Q a další podobné že když srazí T at už jste VD nebo ne, je to rušení simona, tudiž FK to néni když vás zabijí a ještě můžete schytat ban.

Konečne im to niekto napísal.

Kuzli
14-07-12, 15:45
Konečně je to napsané. KONEC HROMADNÝCH MULTI ULTRA GIGA TERA TEAM KILLŮ !!!!!!! A vůbec. Když se hraje mapa crime, tak auto nejde normálně vyndat. Musí se to bugnout. Za to by se mohlo taky klidně banovat, když už se banuje bugování do zbrojky a pod.

Charon35
14-07-12, 16:32
Konečně je to napsané. KONEC HROMADNÝCH MULTI ULTRA GIGA TERA TEAM KILLŮ !!!!!!! A vůbec. Když se hraje mapa crime, tak auto nejde normálně vyndat. Musí se to bugnout. Za to by se mohlo taky klidně banovat, když už se banuje bugování do zbrojky a pod.

Malo by sa, ale... nabudúce ťa zvezem zadarmo ;) Nech je to volnejšie ako iné módy, ale "od tad po tad".

Kuzli
14-07-12, 16:46
To je jas.... Ale příklad, že si CT dojde pro auto a pak tam celou dobu zevlí vedle Téček a je tma rachot z toho auta... Docela otravný a takovýhle případy bych tento...

Charon35
14-07-12, 17:09
To je jas.... Ale příklad, že si CT dojde pro auto a pak tam celou dobu zevlí vedle Téček a je tma rachot z toho auta... Docela otravný a takovýhle případy bych tento...

Prečítajte si pravidlá znovu a porozmýšlajte nad nimi trochen, aby ste vedeli odpovedať aj hráčom. ;) Rušenie Simona - slay/kick

Kuzli
14-07-12, 17:31
Prečítajte si pravidlá znovu a porozmýšlajte nad nimi trochen, aby ste vedeli odpovedať aj hráčom. ;) Rušenie Simona - slay/kick

Umožni mi Kick a no problem

Charon35
14-07-12, 18:56
Umožni mi Kick a no problem

Presun.