PDA

Zobrazit normální verzi : Help!



akka~
14-07-12, 18:08
Čaute teď jsem zapl kompa a hned na mě vyskočila tabulka se steamem a nevím co s tím. Stalo už se to někomu ? Mohl by mi pomoct ? Díky moc

Foto: http://imageshack.us/photo/my-images/804/stea.png/

Kotel
14-07-12, 18:24
Stejny problem ma vice lidi. Zrejme chyba u Valve.

akka~
14-07-12, 18:31
Takže mám počkat ? Teď jsem na něco přišel, ale chce to po mě steam key. Bohužel ten nemám, mám účet od smskey.cz. A můžu normálně hrát nebo ne ?

akka~
14-07-12, 18:39
Jo, hrát můžu a mám pořád steam_id steam blablabla. A má to výhodu :D Nebudou mě otravovat lidi na steamu :D Díky :)

Tupelko
14-07-12, 19:20
Toto není výhoda mám stejnej problém :(
Posílal jsem support steamu ...
Na sms key sem si přečetl co mám dělat v případě toho co máš ty.
Skus to tu http://www.steamkey.cz/napoveda/

akka~
14-07-12, 22:02
Jo jenže já mám steam od smskey.cz a tam nedostaneš steam key, ale dostaneš rovnou aktivovaný účet. A tady jsem to stejně nenašel.

Tupelko
14-07-12, 22:10
Ja taky...I tak jsem to tam poslal.
Tam si dáš myslím co dělat při kradeži účtů..Je to to same jak tam to jak jsem se díval.

akka~
14-07-12, 22:13
Jo, to jo. Ale mě tak jde o to, že tam musíš dát svůj steam key a ten já nemám přece, ani ty by jsi ho neměl mít. Na smskey.cz . Já platil přes účet a já nedostal steam key, ale účet.

Tupelko
14-07-12, 22:18
Ja jsem taky dostal jen ten účet..
Jediná možnost je asi novej steam :(

Charon35
14-07-12, 22:50
Jo, to jo. Ale mě tak jde o to, že tam musíš dát svůj steam key a ten já nemám přece, ani ty by jsi ho neměl mít. Na smskey.cz . Já platil přes účet a já nedostal steam key, ale účet.

To smrdí.

akka~
15-07-12, 08:38
No já si teda ještě počkám a pokud to nepůjde, ihned píšu smskey.cz buď mi vrátí peníze nebo ať mi dají jen steam key. Zkusím jim napsat a uvidíme. A od smskey.cz už si to nikdy nekoupím, když už tak od soe.cz

SeveRo
15-07-12, 08:47
TADY (http://store.steampowered.com/) to máš nejlepší;) Navíc teď jsou slevy.A pochybuju , že ti smskey vrátí peníze;)

Charon35
15-07-12, 09:32
No já si teda ještě počkám a pokud to nepůjde, ihned píšu smskey.cz buď mi vrátí peníze nebo ať mi dají jen steam key. Zkusím jim napsat a uvidíme. A od smskey.cz už si to nikdy nekoupím, když už tak od soe.cz

Majú v tom bordel. Nikto ti nevráti peniaze. Asi dali 1 účet viacerým a teraz sa z toho nevedia vysomáriť, alebo čo. (aj keď to by asi bloklo celý účet, neviem)

Slunicko
15-07-12, 11:03
Nejlepsi je to koupit si v kamenem obchode tam mas jistotu a zaruku 2 roky..na smskey ti nikdo nic nevrati ani ucet ani penize oni jsou na to kryty ve smlouve kterou si vlastne koupi produktu s nimi uzavrel tam je delka zaruky 14 dni na vraceni penez tudiz si budes muset zrejme koupit novy a jak jsem psal zajed si treba do nakeho vetsiho obchodu proste kde mas zaruku ze bude stat i zitra a tam si to kup

akka~
15-07-12, 11:20
Styx asi to udělám, první jim ale zkusím napsat. Charone ale já jsem si změnil e-mail a heslo, takže to nemůže mít někdo další. A sluníčko, uvažoval jsem o tom, ale radši si to koupím jak mi dal link styx. Je to levnější a taky tam máš záruku.

Lazik
15-07-12, 11:30
No já si teda ještě počkám a pokud to nepůjde, ihned píšu smskey.cz buď mi vrátí peníze nebo ať mi dají jen steam key. Zkusím jim napsat a uvidíme. A od smskey.cz už si to nikdy nekoupím, když už tak od soe.cz

ja som si prvy krat odtial objednal steam cez ucet... prisla prazdna prirucka... 4x som im pisal o reklamaciu a ani raz mi neodpisal.. 3x som tam kvoli tomu tuto zo slovenska volala nakoniec az ked som sa im vyhrozil v jednom maily ze chcem bud vratit peniaze alebo chcem hru tak az potom asi na druhy den prisiel mail ze "vracame penize"... a vzdy ked som tam volal.. ano to druhy kolega ma zapisane ale teraz tu neni a hovadiny okolo toho.. preto tu uz neni ta reklama na smskey.. su to obycajny pakovci co akurat zdieraju ludi o peniaze...

Slunicko
15-07-12, 11:37
Laziku mam kamose z realu konkretne rehy a geoff a oba dva to maji z smskey a facha jim to v pohode rehy uz pres to hraje neco pres 1,5 roku a geoff asi pul roku a zadne problemy s tim nemaji tak jak rikal charon podle me tam toho maji spoustu a tak se stane ze obcas to pro nikoho z nas dopadne spatne :D

edit: ale pokud na tom steamu je nahrana treba jen 1 hodka coz u pira asi bude nevrati ti nic..

akka~
15-07-12, 11:39
Sluníčko, ale když to prodávají tak mají počítat s tím, že lidi si to kupovat budou. A lazik mě už peníze asi nevrátí, já už ten steam mám asi měsíc. Ale jak posílal styx. Za kilo mám csko. Takže není problém. Teď jsem jim napsal slohovku a uvidíme do mi snad zítra napíšou.

SeveRo
15-07-12, 11:43
Jednou jsem si koupil přes smskey steam,je to nějaký měsíc zpátky.Dívam se na počet odehraných hodin a bylo tam odehráno nějak 11 hodin,což znamená,že steam už předemnou někdo vlastnil.

Slunicko
15-07-12, 11:44
Piro prave oni s tim pocitaji az moc proto tam maji bordel ale ted si uvedom ze stratis vsechny hodiny nahrate na csku a to je celkem skoda protoze u tebe mi je jasne ze si urcite zase pozadas o prava tu na csku to vedet budou ale treba jiny server no kazdopadne tam skus napsat hlavne to napis slusne nebo se na tebe uplne vykaslo ale podle me se na tebe vykaslou i tak tak good luck :)

styxi tak s tim by se dalo uz neco delat pokud nemaji napsano v kupni smlouve ze za to neruci popravde cist to kvuli vam nebudu ale jestly se ti do toho chce tak si to poradne procti a kdyz o tom ze za to neruci a ze to je na vlastni "nebezpeci :D " tak je muzes klidne zazalovat :D ale kuli tem 300 korunam.. Nebo par euro nevim kolik... Myslim ze by mohloo stacit napsat tam o5 slusne vyhruzny mail tk by ti to vratili..nebo poslali jiny s key

akka~
15-07-12, 11:46
Sluníčko. Já mám hodiny s prominutím u prdele. Já csko nehraju proto že prostě "jo dneska si zajdu zahrát proti lamám na sft". Já těch 115 hodin nahraju znova :) Stejně se neustále musím zlepšovat :) A o práva žádat nebudu. Vím jak to dopadlo minule a podruhé si trapas dělat nebudu.

SeveRo
15-07-12, 11:49
To říkaš teď;),počkej co bude za 1-2 měsíce.

EDIT : Slunicko ten steam už dávno nemám,tak to neřeším.Číst se mi to fakt taky nebude chtít,ale jak se říka "Na každou sviňi voda hřeje".

akka~
15-07-12, 11:52
Styx taky už to jsou +-2 měsíce :D

SeveRo
15-07-12, 11:56
Styx taky už to jsou +-2 měsíce :D
No za chvíli si řekneš,že se to u tebe změnilo,ž bys toho udělal víc pro kotelnu a za chvíli tu bude téma s názvem "Žádost o práva l p1ro" ..:D

akka~
15-07-12, 12:06
Já dělám pro ní co nejvíc, vidím cheatera a je tady. Ale admina, sám nevím jestli bych to zvládnul. Je to dost poviností.. Prostě nevím.

Slunicko
15-07-12, 12:09
Take jsem vzdy rikal ze si nepozadam o prava ze nahrane hodiny mi jsou k nicemu i kdyz jich zrovna moc nemam ale ted se mi to hodi vzdy jsem si myslel ze mi bude stacit napsat adminum na steamu kdyz vidim haxora ale nak sem si to rozmyslel protoze tu snad kazdy chape ze je lepsi zabanovat ho hned nez cekat jestly nikdo pride znam to i z minulych serveru kde jsem admin byl a je to proste lepsi :D

akka~
15-07-12, 12:19
Tak ty by jsi to zvládl. Ale já, je mi jen 13 (Přece nebudeme jak na Gayshites). A ani bych to nezvládl.

Slunicko
15-07-12, 12:35
No jo vek ti to kazi jen proto ze cs je prakticky az od 16 par roku pockej snaz se lepsit aim nebo celkove skill a kdyz se budes umet chovat treba ti sanci daji :)
edit: ale to uz jsme pryc z tematu tak ja co jsem ti chtel pomoct jsem napsal tk this is all :)

akka~
15-07-12, 12:41
To máš pravdu :D Díky ti :)