PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na server CTF/Fy maps



'Seiter
14-07-12, 19:21
Zdravím hráče Kotelny,

chtěl bych požádat o práva na server Fy maps, případně i CTF, d2, nebo který bude potřeba, hraji zde často, a ve velké míře se zde vyskytují prohřešky typu swearing, camp, cheating, kterým chci zabránit.

Něco o mě: Jmenuji se Daniel, v prosinci mi bude 19, bydlím v Praze. Jsem introvert a rád si dělám věci sám a po svém, takže mě asi nebude znát 80 % serveru, ale snažim se vždy hlavně dělat svoji práci, ne se skamarádit s každym druhym.

Já a kotelna: Jsem zde kratší dobu, ale považuji vás za jeden z nejlepších portálů (fajn, je nejlepší :P) vůbec. Obvlášť musím pochválit vypracovanost a množství serverů, hierarchii ve vedení, VIP výhody a další.
Ban jsem u vás žádný nedostal, jinde taky ne (typu cheating, reklama...). Sprostě se snažim nemluvit, takže se omezuji na slova retard, děcko, dmnt, které padají celkem často, ty bych po případném přidělení práv ze slovníku vymazal. Hodně také nadávám, že mě dali zezadu, v 5, kempou a jinak, což je pouze chvilkové rozčilení, ale můžu si za to sám, měl sem se víc snažit.

Já a csko: Csko hraji tak 7-8 let, vystřídal jsem 3 steam účty. Denně jsem na serveru 4 hodiny, pak pár hodin tu na fóru. Admina jsem dělal asi 5x, poruba-gaming, v-gaming...vč. hl. admina JB, takže amx, práce s banlistem a podobné by měli být bez problémů.:happy:
ID: STEAM_0:0:3264400

Ohledně ranku a podobných ukazatelů skillů, rank zde uvádět nebudu, jednak na CTF ani neni a jednak myslím, že rank nevypovídá o tom, jestli člověk hrát umí nebo ne, ale spíše kolik hodin u toho seděl a jaký měl štěstí na tým.

Pokud by vás cokoli zajímalo, račte se ptát. Uvítám jakýkoli názor nebo komentář.

abSeiter_

Charon35
14-07-12, 19:31
Už čakám len žiadosť od Aftera (http://csko.cz/forum/member.php?8641-After). Kde si ty, je aj on :D

'Seiter
14-07-12, 19:39
Děláš jak kdyby sme byli teplý bratři :D

cFc|Lu!z
15-07-12, 19:33
Na fy ani d2 jsem tě nikdy neviděl.

Charon35
15-07-12, 20:00
Ja nie na ctf.

'Seiter
15-07-12, 22:51
4 hodiny denne, hlavne dopoledne. To admin team vetsinou spi, takze bych se ani nedivil, ze si me nevidel.

Charon35
15-07-12, 22:54
4 hodiny denne, hlavne dopoledne. To admin team vetsinou spi, takze bych se ani nedivil, ze si me nevidel.

Ty sedíš celý deň pri PC? Lebo ak si doobeda na serveroch a vzdy vecer pises na fore, tak si pri PC asi nonstop. O.o

'Seiter
15-07-12, 22:56
Sou prazdniny a pritelkyne se mi vratila pred...3 hodinama....dopoledne hraju a pak prubezne koukam na forum. Zas takovej nolife to neni, mam to pusteny pri uceni a jen obcas kliknu ,)

Charon35
15-08-12, 11:18
323.1 hodin celkem

Neviem prečo sa už uzatvorila táto žiadosť, ale teraz aj tak nie.