PDA

Zobrazit normální verzi : inferno bestfriens lampicka a combbig



hladik
16-07-12, 12:50
BestFriends.|Lampicka wait pls VALVE_0:0:1010847259 94.74.231.82 CZ

BestFriendS.|CoMbiiQ VALVE_0:0:1834055917 213.155.242.105 CZ

Nsáci zapatí. Časovat to myslím nemá cenu.
http://csko.cz/dema/upload/dir/best.dem

BiA Fz
17-07-12, 11:57
má to cenu časovat...třeba tam úplně na konci to nevypadá že má wh.

každopádně oba někdy moc vědí-třeba na tom plantu, ale byli tam minimálně 3 z toho klanu, podle mě je to spíš radění přes teamspeak.. nechám ještě ke konzultaci ostatní ať se na to mrknou; podle mě všichni by měli dostat 2 měsíce za TS. btw z jakého je to serveru?

CoMbiiQ 304:18 "je napravo na balkoně"
305:15 "je v rohu za krabici"

Lampicka 306:05 "jdou z kina do baraku" ...atd. ale rikam pockam na nazory ostatnich jistej si po prvním přehrání toho dema nejsem, ale to jak se lamácky hejbou a někdy vědí, viděl bych to na radění

hladik
17-07-12, 13:31
Jestli máš na mysly Ghosting , tak ten se taky banuje .
Já hrál s nima , nešel jsem je natáčet po jednom divném fragu , ti dva vůbec nevěděli co to je zvuk , přesto věděly.
je to server only inferno.

ParadoXX
17-07-12, 18:51
Koukal sem na demo a nic zvláštního sem na něm neviděl.Ani razení na vnt.Všude,kde čekal na enemy,byly slyšet.Takže neni co řešit.A oba se otáčeli i dozadu.Sice si moc nebyli jistý,jestli to je vzadu nebo před nima,ale určitě slyšeli.Takže na ban tohle určitě neni.Na tom demu nejsou žádný důkazy,že by si radili a cheaty určitě nemaj.

hladik
17-07-12, 19:45
Asi sem měl včera blbej den , všechno by se dalo okecat zvukem , wh je problém .
307:15 Toto se mi prostě nezdá , ok díroval ho , ale potom on šel za ním na banán a to nemohl přez střelbu slyšet a přesně ho díroval.
307:33 Já sem si to pouštěl 3x a neslyšel jsem že by skočil dolů , ale ok mám sluchátka za 200 možná má lepší.
dále viděl hráče a schoval se za krabici , místo aby ho hned zabil ,, toto podle mě není hráč který umí poslouchat a umí hrát.
308:49 Ok plant já jsem si myslel že dělá kroky dole , přišlo by mi to i logické , ale on si jde , zastaví se podívá se doprava a pak se na něj pořádně otočí a de na něj . A ono death ,, je tam.

nwm sem teď nemocnej , možná sem se unáhlil , ale prostě mi to nesedí. A přiznávám že demo je z 95% na prd.