PDA

Zobrazit normální verzi : Oldschool/mega prava - PŘIJAT



:moqq
16-07-12, 23:18
EDIT: Zadost rozsirena na Oldschool + Mega

Drazí,

říkal jsem si, že bych požádal o práva už dřív, ale neměl jsem k tomu důvod. Servery vypadaly celkem dobře udržované - staráte se o to pěkně, to se musí uznat. Jediné čím bych přispěl by byly snad konzultace při rozporuplných případech nařčení z cheatingu, ale jsem si jist, že sami máte ve svých řadách zkušené cheathuntery.

Po nějaké době jsem však zjistil, že se sem tam na serveru opravdu objeví cheater a na "!" nikdo nereaguje (nepříjde, nezkoukne, nezabanuje). Tedy dovoluji si tímto požádat o admin práva.

- Hraju cca od CS 1.3 - rok 2001 (když nepočítám, že jsem před tím snad dvakrát zapnul tuším cs beta 5)
- Dělal jsem hlavního cheathuntera pro Progamers se stovkama banů a prohlídnutých dem.
- Hrál jsem ligy (ESL, PG, GB,...), mezihernový turnaje, mixy a podobný věci, co se tehdy dělaly. Nějakou dobu jsem hrál naprosto minimálně (resp. spíš vůbec), ale teď jsem relativně aktivní a jelikož jsem kotelna puby našel teprv nedávno a je tu pohoda, hodlám se chvilku zdržet.
- K otázce skillu: nepředpokládám, že mnoho lidí se dostalo do top50 na megapubech během jednoho hracího dne (momentálně rank cca 28) a K:D cca 4.8, což nemá nikdo v top100, ba i nikdo v top500 a jak tak koukám, nikdo kdo dal víc jak 200 fragů... Ale to jsou stejně jen kydy, protože jsem prostě overák a fraghunter. :happy:

STEAM_0:0:220498

Chápu, že nesplňuju některý podmínky, který jste si stanovili a ačkoli je plně respektuju, nepřipadá mi jejich splnění až tak klíčové (bambilion prispevku na foru a hrat na kotelne 3 mesice). Individuální posouzení je samozřejmě na vás.


Hrozně se těším až mi lidi, co se narodili v době, kdy už jsem hrál CS, budou říkat jak jsem koupil account. K otázkám důvěryhodnosti si rád pokecám s člověkem, kterej v tý době hrál - předpokládám, že tu nejsou samí benjamínci. :smile:

ZEUS
16-07-12, 23:28
Asi sis nepřečetl dobře podmínky :)
Je tam napsáno " Pokud chcete práva na serveru, kde se střílí (classic, dm, aim), musíte nahlašovat cheatery a dávat nějaká dema na fórum, abychom si mohli ověřit vaše zkušenosti. Pokud je na serveru rank, přihlíží se k pozici v ranku a skillu."
Dalším nepsaným pravidlem je, že nebudeš dělat admina někde jinde ( http://www.banlist.mijagame.cz/admin_list.php )

:moqq
17-07-12, 01:04
Die,

ad. 1 - megapub na výčtu není, ale chápu, že se tam střílí :). Point taken. Nejvíc je mi líto těch, kteří na serveru s cheaterem zůstávají, když admin není okolo. Právě to chci řešit. Aktivně banovat v moment, kdy je to důležitý a ne tehdy, když už hacker hraje někde v Polsku. Když obyčejný hráč nahrává demo, tak to vlastně znamená, že po serverech lítá cheater a že dřív než admin team zareaguje, tak už pravděpodobně rozplakal desítky žen a dětí (muži nepláčou). // I když koukám, že každej den přibývá banů celkem dost - admini relativně aktivní jsou // Pomineme to, že obyčejný hráč může mít často čistýho hráče za cheatera a naopak některý cheaty vůbec nepozná - tedy nahrávání dem obecenstvem může být spíše přítěží. Osobně tedy netrávím čas nahráváním, uploadováním a čekáním na ban, ale prostě vím že má zapnuto, tak jdu jinam. Jsem přeci jen momentálně hráč konzument, ale nemám problém něco nahrát, jakmile zase někde někoho potkám (pokud by tohle měl být jediný showstopper). :)

Konec konců hráč, na kterého jsem dnes narazil, už ban má, jelikož nakonec nějakého admina potkal. Takže jsem v podstatě spokojen i tak ;)

BTW možná by bylo dobrý sledovat jak je vlastně admin dobrý (nejsem si jist, zda-li tu někdo vůbec sleduje počet unbanů per admin).


Pokud chceš abych se vyjádřil k nepsanému pravidlu, tak si myslím, že je to pouze politika a navíc nesmysl. Stejně tak byste mohli vyžadovat, že člověk někde admina dělal (tedy má zkušenosti). Chápu, že by to mělo vést k tomu, aby admini trávili čas na serverech Kotelny a netoulali se jinde, ale myslím, že existují i rozumnější motivační cesty. A pro informaci na Mija nehraju, protože tam nehraje snad nikdo :)

Ještě doplním, že bych rád zvedl diskuzi k no-recoilu. AB a WH jsou pro lamy a s trochou úsilí je prostě poznáš, ale no-recoil nikdo neřeší. Proč? (to už je na jinej thread a pravděpodobně interní, jelikož tu nechci nikoho navádět..., takže mi prosím udělejte službičku a proberte mezi adminy různé podoby tohoto hacku nehledě na výsledek této přihlášky).

Díky

EDIT by ZEUS: Používej edit vpravo dole :yay:

BiA Fz
17-07-12, 10:48
Mam pocit že sem Tě spectil, že Tě někdo hlásil jako cheatera, pár...týdnů(?) zpátky, takže můžu napsat pozitivní věc, že to co tu píšeš a co sem viděl ohledně hráčskejch zkušeností se Ti dá věřit.

http://csko.cz/forum/showthread.php?8437-Timelimit Tohle mi přišlo jako dost hloupej návrh, ale to spíš tak na okraj.

http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-cheater%C5%AF jestli chceš uspokojit náboráře, určitě sem alespoň jednoho cheatera hoď, pro něj to bude důkaz, že jsi ochotný věnovat serveru nějaký čas a nechceš být admin jen kvůli volnýmu přístupu na server a .. tak podobně.

Jinak žádost dobrá, co jsem k tomu měl jsem napsal a nechám to na ostatních :-) Za mě jsem spíše PRO.

STERAC NA PONORCE
17-07-12, 11:41
Vždy si působil pod tímto nickem? Nějak si takový nick nevybavuju a to jsem se na tý vyšší cs úrovni pohyboval poměrně dlouho... Napiš mi kdyžtak nějaký klany atd., ať si tě můžu zařadit. Buď sem nebo PM. Dík

:moqq
17-07-12, 15:14
@Sterac:
- viz PM.

@Fz:
- timelimit - http://www.youtube.com/watch?v=pWdd6_ZxX8c :) ale uznavam, ze kdyz se to naplni 30 lidma, tak to nema smysl snizovat, spis jsem asi zvyklej hrat na pub2, kde byva tak... prumerne 15 lidi?
- cheater - http://csko.cz/forum/showthread.php?8478-Ca-h-*Marko

Charon35
18-07-12, 15:13
@Sterac:
- viz PM.


Čo toľko skromnosti? Pochvál sa aj nám kde si hral a hlavne na akom steame. Na tomto je totižto akurát tak nič podstatné + niečo z nejakého ruského portálu či čo to je.
Email : Hidden
Auth Quakenet : Moqq
SteamID : STEAM_0:0:220498
Ban History : none
Webpoints : 6 points (rank #129 640)
Тема : 0
Коментариев : 1

Minulé SID a prečo si menil steam?

baf
18-07-12, 16:39
Bylo totu asik pred tydnem a psal sem na mega je ted adminu dost nic proti tobe.Urcite si schopny at rozhodnou ostatni.

:moqq
18-07-12, 19:21
@Charon 35 - steam jsem nemenil, HL jsem kupoval jeste v dobe, kdy steam neexistoval (a meli jsme WON ID, skoro jsem zapomnel). Kdyz jeste dobre fungoval search serveru, tak jsem hral tam, kde byl zrovna dobrej ping a mapa, kterou jsem zrovna chtel hrat. Takze jsem se nelimitoval na CZ/SK servery. Podle nicku vidis, ze jsem to ja (ale pokud si tu chceme zahrat na konspiracni teoretiky, tak jsem samozrejme mohl nejakemu rusovi ukrast nickname, ze...). Vetsina webu z ty doby prodelala zmeny (stary fora zruseny), nebo zanikla. Statistiky nebyly tak rozsireny jako dnes. Je to ostuda, ale THIS: http://forum.gamepark.cz/index.php?showtopic=16380&mode=threaded&pid=251458

@baf - naprosto pochopitelne, zadna reakce na '!' mohla byt samozrejme naprosto vyjimecna (coz mi vcera demonstroval svoji pohotovosti Sterac).


EDIT: jeste jednu perlu jsem nasel http://www.e-sports.sk/download/download_show.php?id_kat=2&id_subkat=1&file=272 :taunt:


EDIT 2:
Pridavam dalsich 5 (ted jiz zabanovanych) WH, v danym momente na '!' nikdo neprisel:
http://csko.cz/forum/showthread.php?8520-borec-a-pokerman
http://csko.cz/forum/showthread.php?8519-fidkoo-a-davko
http://csko.cz/forum/showthread.php?8518-www-Youtube-com-user-DewixSVK

:moqq
20-07-12, 11:39
Tak co, chlapi? :)
Vypada to, ze nikdo nejak nevi, jak se rozhodnout.

Jen abych shrnul nejaky PMs - v letech 2003-2005/6 (kdy jsem to hral asi nejaktivneji) neexistovaly jen top klany (jak si mnozi lide mysli). Ja si v ty dobe se spokojenosti hral svuj prumer. Steracovi jsem dodal nejaky detaily (clany, turnaje, ligy,..), ktery tu malokomu neco reknou. Obecna predstava o cloveku, kterej hral v ty dobe je, ze bude chodit po serveru a zabijet pohledem. To proste taky neplati.
K otazce poctu nahranych hodin si malokdo uvedomuje, ze se pocitaji az od roku 2009 (!). Otazka vlastnictvi accountu je zodpovezena linkama vyse. Zda-li poznam cheatera uz by po 6 banech taky mohlo byt evidentni.

Jestli jde o nejaky sloty na serveru, ty me tak nejak nezajimaji - jde mi o poradek na serveru, kde zrovna hraju.

(sry za bump misto editu)

Charon35
20-07-12, 19:09
Tak co, chlapi? :)
Vypada to, ze nikdo nejak nevi, jak se rozhodnout.

Jen abych shrnul nejaky PMs - v letech 2003-2005/6 (kdy jsem to hral asi nejaktivneji) neexistovaly jen top klany (jak si mnozi lide mysli). Ja si v ty dobe se spokojenosti hral svuj prumer. Steracovi jsem dodal nejaky detaily (clany, turnaje, ligy,..), ktery tu malokomu neco reknou. Obecna predstava o cloveku, kterej hral v ty dobe je, ze bude chodit po serveru a zabijet pohledem. To proste taky neplati.
K otazce poctu nahranych hodin si malokdo uvedomuje, ze se pocitaji az od roku 2009 (!). Otazka vlastnictvi accountu je zodpovezena linkama vyse. Zda-li poznam cheatera uz by po 6 banech taky mohlo byt evidentni.

Jestli jde o nejaky sloty na serveru, ty me tak nejak nezajimaji - jde mi o poradek na serveru, kde zrovna hraju.

(sry za bump misto editu)
Žiadosť tu nemáš ani týždeň. Kam sa ponáhľaš?
Ľudia, ktorí sa tu prezentujú s tvojimi vlastnosťami, majú povedčine nahratých cca 2000 hodín. Ja z ďaleka nemám (podľa toho čo píšeš) nahratých toľko CW, mixov atď ako ty, no pritom mám 782.6 hrs a ty 665.1 hrs. Šesť číselný steamID si teraz môže zohnať hocikto. Preto sa trochu čudujem. (a to som mal aj niekoľko týždňové výpadky, takže nesedím pri tom každý deň 3 hodiny)


Btw mal som výpadok netu a mením HDD. Upratať 5 diskov zabere "trochu" času.

spq
21-07-12, 14:03
Na mega pubu podle mne neni potreba admin.

:moqq
27-07-12, 13:34
@charon: pardon, ale na to, ze me quotujes, to vypada, jako by jsi to vubec necet. ;) Kdybych ti na to tedy mel odpovedet, tak jen napisu znovu to samy. Hodiny jsou od 2009. Snaha mit veci vyreseny do tydne je pravdepodobne moje profesionalni deformace. To si nikdo neberte osobne, zjevne tu panuje jiny tempo. Ohledne toho, jestli jsem pred lety hral nebo ne, doporucuju pobavit se se Steracem. Ja uz pro to vic udelat nemuzu.

@spq: Fair enough. Jen skoda, ze je adminu tolik, ze na "!" vetsinou nikdo nereaguje.

Jinak bych chtel tuto zadost rozsirit i na Oldschool server. Docela jsem si ho oblibil.

EDIT: btw dalsi 2 (http://csko.cz/forum/showthread.php?8711-Sova(-wh-ab http://csko.cz/forum/showthread.php?8720-zer-0-gt-C()()L-wh).
EDIT2: a dalsi http://csko.cz/forum/showthread.php?8724-INVINCIBLE-security-AB
EDIT3: a dalsi... http://csko.cz/forum/showthread.php?8726-gt-gt-gt-*TheLibo8*-lt-lt-lt

Karl0s
27-07-12, 18:39
jestli na tebe neni zadna spina, mohl bys byt po duskovi jednou z nejvetsich posil imo

:moqq
15-08-12, 23:40
Kdyz neni spina, tak se mlci ;)
Zjevne jsem nepresvedcil, ze jsem vice prinos, nez pritez. Ok, beru.

Charon35
16-08-12, 00:17
Bohužiaľ pre teba, situácia na mega nie je taká kritická, aby sa muselo všetko riešiť na rýchlo. Upratujem staré žiadosti, lebo sa v tom už nikto nevyzná, tak strpenie....ak dokážeš čakať teda.

kashpi
16-08-12, 11:53
Žiadosť tu nemáš ani týždeň. Kam sa ponáhľaš?
Ľudia, ktorí sa tu prezentujú s tvojimi vlastnosťami, majú povedčine nahratých cca 2000 hodín. Ja z ďaleka nemám (podľa toho čo píšeš) nahratých toľko CW, mixov atď ako ty, no pritom mám 782.6 hrs a ty 665.1 hrs. Šesť číselný steamID si teraz môže zohnať hocikto. Preto sa trochu čudujem. (a to som mal aj niekoľko týždňové výpadky, takže nesedím pri tom každý deň 3 hodiny)


Btw mal som výpadok netu a mením HDD. Upratať 5 diskov zabere "trochu" času.

S těma hodinama to nějak neřeš...
tento steam mám od konce 2004 a hrál jsem na něm dost aktivně až do roku 2008 (což přesně odpovídá nastoupení na střední školu 2004 až do maturity 2008, proto sem přestal) a hodin mám kolik? něco málo přes 700 a věř že během střední jsem hrál hafo moc. Znovu jsem k CS nastoupil až tady na kotelně a to v roce 2010/2011 a z toho 2010 sem hrál na NS, protože sem to hrál jen tak a nechtěl se mi instalovat steam a pak teprve sem si řekl, že si ten steam nainstaluji a hodin mám pár. Taky nejsem typ člověka, kterej zvládne za ro nahrát přes 2000hodin. Už mám jiný zájmy než CS a za ten rok a půl mám 700hodin a vůbec mě to netrápí, teda spíš mě trápí, že sedím u toho tak moc a za těch 700 hodin sem mohl udělat spoustu jiných věcí...

Já sem PRO, už sem ho někde potkal na serveru

:moqq
17-08-12, 12:11
Jak jsem psal, mozna to tu nekde uplavalo, mam zajem o prava i na oldschool. Tam posledni dobou hraju nejvic.

Charon35
30-08-12, 10:07
Hráš tu ešte? Podla záznamu mi vyhodilo len 28.8.

spq
30-08-12, 11:34
Hráš tu ešte? Podla záznamu mi vyhodilo len 28.8.

Dlho som ho nevidel hrať :O

:moqq
02-09-12, 15:59
Jsem posledni tydny dost na sluzebkach v zahranici...

Charon35
02-09-12, 16:26
Aha. A na ako dlho tam si?

:moqq
04-09-12, 21:40
momentalne jezdim kazdej tejden.. a ted me ceka dovca, takze se tu cca 2 tydny neukazu... :)

byebye

:moqq
12-11-12, 09:24
Zdravim a pozdravuji!

Jelikoz tu tak nejak nepadlo nic kloudneho a rezolutniho, chtel bych znovuotevrit tento thread o admin prava na Oldschool a Megapuby. Od puvodni zadosti tu mam postnuty pres dve desitky banu a predpokladam, ze jsem se s mnohymi z vas na pubu potkal. Jinak vse co jsem psal puvodne pretrvava, doplnim vek 26.


PS: Diky Kotli za unlock.

kashpi
12-11-12, 09:52
nic si z toho, že se to neřeší, nedělej. Tady je to složitý.
Tvrdí se že adminů je dost a že nikoho dalšího není potřeba, ale včera mi předvedli jací opravdu jsou na volání přes ! a tak celkově.

Raději tu budu mít takového hráče, kterej aspoň ví a umí a patří k těm kvalitním, než cca polovinu nových adminů co se nabralo jen proto, že hrajou pořád a jsou schopní nahrát za rok 2000hodin. Stejně se po většině slehla zem a nikde nejsou vidět.

Měli byste přehodnotit to jak rozhodujete o přijetí/nepřijetí...

edit:
ještě mě napadlo se zeptat kamoše ze střední, ale asi to nemá cenu.
btw nick Funny ti něco říká?

edit2:
nevím jestli to tu někde bylo, ale jaktože si na seznamu adminů tady?
http://www.banlist.mijagame.cz/admin_list.php

:moqq
12-11-12, 10:20
nic si z toho, že se to neřeší, nedělej. Tady je to složitý.
Tvrdí se že adminů je dost a že nikoho dalšího není potřeba, ale včera mi předvedli jací opravdu jsou na volání přes ! a tak celkově.

Raději tu budu mít takového hráče, kterej aspoň ví a umí a patří k těm kvalitním, než cca polovinu nových adminů co se nabralo jen proto, že hrajou pořád a jsou schopní nahrát za rok 2000hodin. Stejně se po většině slehla zem a nikde nejsou vidět.

Měli byste přehodnotit to jak rozhodujete o přijetí/nepřijetí...

edit:
ještě mě napadlo se zeptat kamoše ze střední, ale asi to nemá cenu.
btw nick Funny ti něco říká?

edit2:
nevím jestli to tu někde bylo, ale jaktože si na seznamu adminů tady?
http://www.banlist.mijagame.cz/admin_list.php

ad.1: nick Funny si da kde kdo, sorry nic mi to nerika :)
ad.2: O admina jsem tam nezadal - jde spis o to, ze lidi co me znaj mi tam dali prava, ale nehraju tam.

*srsen*
12-11-12, 10:24
Pro, tento člověk je na Mega často, dá se říct, že furt. Tráví dost času ve spectu, takže věřím, že vám bude užitečnou posilou.
Hodně štěstí v adminování.

kashpi
12-11-12, 11:08
já jen že Funny byl taky jeden z těch vyšších adminů na progamers... Ale on se staral o DotA, kde hrál v klanu DMSC s Kačerem a spol a pak skončili v Neophyte :)

:moqq
12-11-12, 11:16
já jen že Funny byl taky jeden z těch vyšších adminů na progamers... Ale on se staral o DotA, kde hrál v klanu DMSC s Kačerem a spol a pak skončili v Neophyte :)

Ja byl vylozene cs cheat. Ligovyho admina jsem nedelal. DotA tehdy teprv zacala a Kacer.. nehral W3? Mam pocit, ze mel ukrutne nizky APM a vsem daval na prdel :). nEph jsem delal web pro Moona (jestli to nekomu neco rekne).

kashpi
12-11-12, 12:49
no Kacer hrál W3 a pak právě přešli na dotu, ale myslím že hrál pořád i obyč W3 :)

RaM0n3s_StR!k3
12-11-12, 16:25
Ja som taktiež PRO.Na servery ho stretávam často a je to pohodový hráč.Skill má cheatrov nahráva.
Ja by som mu tú šancu dal !

DaRi.
13-11-12, 14:18
Dobrý, klidný a hlavně čestný chlap. PRO

NicEwoRK
14-11-12, 20:21
Tento člověk má u mne obdiv ,ikdyž nejsem admin tak mu dávám bezvýznamné pro. Přeji si aby tento člověk dostal práva ,ale záleží to jen na tom nejvyšším :)

djkofi
16-11-12, 12:37
neni důvod nevěřit, že steam je tvůj, myslím, že je to očividné jak z toho co píšeš, tak i z toho, jak to píšeš...určitě i tvoje vyjadřovací schopnosti potvrzují, že ti není 15., což je věk většiny vlastníků koupených 5-6 místných SID, kteří věří, že nízké SID z nich dělá skillery atd.. :))

když hraješ takhle dlouho, předpokládám, že si asi hrál i AMD ligu, aspon jsem to tam někde v přízpěvcích zahlédl. Tím pádem asi budeš znát lidi jako Screed, Siraster, Black, atd...

nemám problém, aby si tu měl práva, naopak, spíš to vřele uvítám...ovšem práva bych viděl v tvym případě víc globálně, napříč servery, kde se střílí..díky populárnímu admin say ("!") se to kolikrát nedá stíhat...

takže za mě, pokud si uděláš mimo práci čas a budeš to myslet vážneě a zodpovědně, ( i já pracuji a čas si najdu, jak to jen jde), tak máš ode mě jedno upřímné ANO

:moqq
16-11-12, 14:55
AMD ligu jsem hral, ale ne prvni a nemuzu rict, ze bych se v ni s lidma uplne socializoval - tzn tyhle nicky mi toho moc nerikaj. Mozna je to jen kratka pamet, jelikoz jsem byl dost na progamers forech, ale pamatuju si z nich uz jen tak akorat 1 cloveka, plus par lidi z mixu/gatheru a samozrejme svy spoluhrace z klanu, kteryma jsem prosel.

Co se tyce prav na ostatni servery, tak dekuji za navrh, ale zodpovedne musim rict, ze se toho prozatim radeji zdrzim. Pokud na tom trvate, tak bych vzal prozatim jen klasicke servery (classic, d2, inferno, mega1&2, oldschool), pripadne misto nich k tem mega12 a oldschoolu nejake 2-3 strileci, na kterych admin opravdu chybi. Za cas, az si udelam obrazek o tom, jak moc se lidi pres "!" ozyvaji a jak moc stiham, to muzeme jeste prodiskutovat.

R3S
16-11-12, 21:44
No za mě také pro! hráli sme spolu spoustukrát na megapubu . spíš hráče umravnuje a hlásí hodně haxů na forum

kofi
17-11-12, 13:07
Já jsem jedině PRO, viděl sem tě hrát, nenervíš, hraješ hodně slušně a + ti dávám za vyjadřování a žádost, určitě bych tě zkusil. :mml:

DarkAspecT
17-11-12, 13:53
Já jsem taky pro,cheatry hlásíš dost,z mé strany je hlásíš hodně z oldu.Akorát mě pobavilo jak sis myslel že má charon wh:D,ale může se stát.
btw.V porovnání s kofim hraje každej slušně,takže bych si to nebral k srdci:D

:moqq
17-11-12, 14:49
Diky vsem za podporu.

DarkAspecT - jak jsem v tom threadu psal, tak jsem tem dvema vedlejsim nevenoval az tak velkou pozornost a IDcka jsem tam hodil pro pripad, ze by si nekdo chtel dat tu praci kouknout na to detailne (jak jsem take poukazoval). Nicmene uznam, ze je to vtipna situace :)

tyger103
17-11-12, 15:35
Znám tě ze hry a nikdy jsem s tebou neměl problém,aktivní si i na foru,cheatery hlasíš a hrát to vcelku umíš.Já jsem PRO.

R3S
19-11-12, 23:42
http://csko.cz/forum/showthread.php?11937-(mega2)-predcasne-Vanoce&p=138347#post138347
http://csko.cz/forum/showthread.php?11919-(superhero2)-patomrkva50-amp-asiskas&p=138353#post138353

kofi
20-11-12, 10:44
Já jsem taky pro,cheatry hlásíš dost,z mé strany je hlásíš hodně z oldu.Akorát mě pobavilo jak sis myslel že má charon wh:D,ale může se stát.
btw.V porovnání s kofim hraje každej slušně,takže bych si to nebral k srdci:D
že to napišeš zrovna ty, když netrefiš ani slona :D

DarkAspecT
20-11-12, 10:55
Dokud trefim tebe stačí mi to :D

Shamino
20-11-12, 10:57
Já jsem PRO

Charon35
20-11-12, 11:13
Možno ako CCH.

djkofi
20-11-12, 15:32
Možno ako CCH.

na co CHH? to moc platnej nebude :) lepší, ať to řeší a banuje rovnou, ne?

ivoros
20-11-12, 16:29
Pohodovej hráč, zkušenosti má, cheatery hlasí, tak proč ne? Já jsem PRO

:moqq
20-11-12, 16:29
na co CHH? to moc platnej nebude :) lepší, ať to řeší a banuje rovnou, ne?
CHH tu znamena pouze bany pres web a zadna prava na serverech?

kashpi
20-11-12, 17:13
prava na serverech, ale ne přístup do adminfora pokud vím :)

Charon35
20-11-12, 22:18
prava na serverech, ale ne přístup do adminfora pokud vím :)

Presne.

:moqq
20-11-12, 23:19
Jakozto spravnej intel agent tu vytrvale stepuju uz 4 mesice (zalozeni threadu), abych vam mohl vynaset vase obrovska tajemstvi... nejakym konkurencnim portalum... ktery ani neznam... ale docetl jsem se o nich v sousednim threadu. ;)
http://csko.cz/forum/showthread.php?11513-%8Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va-D

/facepalm

R3S
20-11-12, 23:39
omg kapka uteče a hned je z toho poprask na 10 stránek..:D

Charon35
21-11-12, 00:20
Jakozto spravnej intel agent tu vytrvale stepuju uz 4 mesice (zalozeni threadu), abych vam mohl vynaset vase obrovska tajemstvi... nejakym konkurencnim portalum... ktery ani neznam... ale docetl jsem se o nich v sousednim threadu. ;)
http://csko.cz/forum/showthread.php?11513-%8Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va-D

/facepalm
O to nejde. Dohodli sme sa na tom už skôr v admin fóre, ale to sa k nim asi nedostalo. Len kraviny sa vynesú, iné veci nie. Ide o to, že asi všetci novo nabratí budú mať najskôr len CCH. A niektorým možno zostane na stálo. To sa ešte nevie.

:moqq
25-11-12, 14:21
Navrhuji namísto opírání se o obecná a zřejmě zatím ne zcela funkční pravidla - "asi všetci novo nabratí" - se rozhodnout zcela individuálně, tedy zda-li si myslíte, že by bylo přínosné právě mojí osobě práva k fóru dát, nebo ne. Je potřeba si uvědomit, že člověk banující může mít potřebu si ověřit legitimitu svého rozhodnutí prostřednictvím interní diskuse, případně může být zdrojem návrhů hodných prodiskutování čistě v rámci admin komunity. Obdobně by chyběl i informační kanál v opačném směru.

Charon35
25-11-12, 14:48
Na mňa sa už nečaká. Kotlovi som o tebe písal, je to na ňom.

Kotel
30-11-12, 13:57
pro