PDA

Zobrazit normální verzi : Tak chcel by som byť adminom! :)



.praying.1
17-07-12, 09:51
Tak ahojte začal by som asi takto volám sa Dominik mám 14r. Kotelnu hrám už asi 2 Roky :)..Hrávam najviac Paintball , Knife , Furien , 2 ,3 ,4 !! :)
Mám steam ale mam kupené cez SMSkey takže asi to nieje originálny STEAM CS16.Ale mam normálne STEAM ID_ !!..A tak pomáham chytať cheaterov "Čiterov"
Robil som to aj s Bezdakom"Admin" na Knife kde som dál na fórum DEMO Speedhacka!!..Tak ešte aby ste si nemysleli že niesom bez chyby :D Tak mal som tu pár Banou ale len obyčajne "Nádávky,Vydavanie za Admina" Ale nič závažne ako za HACKY,CHEATY "/. Nikdy!!..!!..Ták čo by som ešte dodal no tak bol som Admin na viacerých Portáloch- Cs-grap , Paradise <--- Neberte to ako Reklamu prosím !!..Skusenosti z AMXX mám veľké !! :)..Tak ďakujem za vyjadrenie!! :) A ešte na STEAM nemam účet !! :). A mál som kupené VIP asi 5 krát

_Český_
Tak ahojte začal bych asi takto jmenuji se Dominik mám 14l. Kotelnu hrávam už asi 2 Roky :) .. Hrávam nejvíc Paintball, Knife, Furien, 2, 3, 4! :)
Mám steam ale mam koupené přes SMSkey takže asi to není originální STEAM CS16.Ale mam normálně STEAM ID_! .. A tak pomáhám chytat cheatery "Čiterov"
Dělal jsem to is Bezdakom "Admin" na Knife kde jsem dál na fórum DEMO speedhack! .. Tak ještě abyste si nemysleli že nejsem bez chyby :D Tak měl jsem tu pár Banu ale jen obyčejně "Nadávky, vydávání se za Admina" ale nic závažně jako za Hack, CHEATY "/. Nikdy! ..! .. tak co bych ještě dodal no tak byl jsem Admin na více portálech-Cs-Grap, Paradise <--- Neberte to jako Reklamu prosím! ! .. Zkušenosti z amxx mám velké! :) .. Tak děkuji za vyjádření! :) A ješte na STEAM nemám účet :) !!. A mál jsem koupené VIP asi 5 krát! :)
_________________ .praying.1 _________-Thank you-__________

Amazing-Zajic
17-07-12, 09:56
hh, to mě pobavilo :D
Asi si nečetl toto že? http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-!!!
Musíš mít originární hru na steamu..
Kam žádáš práva?
Nick na serveru?

Proti.

Leryx
17-07-12, 10:03
Nejvic zajimava vec na zadosti: Robil som to aj s Bezdakom :D xD mno fuj tim bych se tu moc nechlubil, odkud si? Nemusis to psat obema jazyky, nejsme idioti, teda vetsinou...

ZEUS
17-07-12, 10:08
:D :D Taky jsem se nad tím po usmál :D :D :D
google překladač je svině.... :D
Přečti si podmínky a nemusíš tam dávat dolik smajlů. Dík

.praying.1
17-07-12, 10:24
:DD..Ale okej :DD..Pobavilo :D :D..Ale ja som to nerobil cez prekladač !! :)

ZEUS
17-07-12, 10:28
A mál som kupené VIP asi 5 krát


A mál jsem koupené VIP asi 5 krát! :)


Dělal si to přes překladáč, protože slovo mál v češtině není. Gůgl translejt to nepoznal, takže to nechal bejt. Příště neklam, lebo to nemám rád.

Leryx
17-07-12, 10:42
:DD..Ale okej :DD..Pobavilo :D :D..Ale ja som to nerobil cez prekladač !! :)
Ohhhh no, no no noooo! Pegy is back!!!

Daemon
17-07-12, 10:50
proti

Giussepe
17-07-12, 12:08
Česky:
:D :D :D ne :D :D :D

Slovensky:
:D :D :D nie :D :D :D

Anglicky:
:D :D :D no :D :D :D

Německy:
:D :D :D nein :D :D :D

Rusky:
:D :D :D нєт :D :D :D

ZombieBot
17-07-12, 12:24
Ne.

Luccy
17-07-12, 12:27
Ne.

ZEUS
17-07-12, 12:28
Ne.

Karl0s
17-07-12, 12:34
[provokace,hh]ne protože zeus je dobrý detektiv :thumbup:[/provokace, hh]

.praying.1
17-07-12, 13:59
Oká ďakujem všetkym :))

spq
17-07-12, 14:24
NeiN

Leryx
18-07-12, 11:21
Oká ďakujem všetkym :))
Mno za to co jsme tady napsali se neděkuje, spis nakopava do zadnice, radsi mi odpovez na moji otazku:,,Odkud jsi?“.

Charon35
18-07-12, 22:40
Mno za to co jsme tady napsali se neděkuje, spis nakopava do zadnice, radsi mi odpovez na moji otazku:,,Odkud jsi?“.

Ten asi toho moc nenapíše k veci. Je z Humeného. Kúsok od Ruska na ľavo.

To, že si bez chyby, si teda určite nikto nemyslí. Stačí sa pozrieť na tvoj pravopis, praying. "heh"

NIE.