PDA

Zobrazit normální verzi : Technic pack



susa-troubky
18-07-12, 07:33
Cau, hral nekdo z vas Technic pack? je to stejne jak MC jen je tam mnohem vic veci, ruzne mody a mnohem vice zabavy. Jediny problem je v tom ze Technic pack potrebuje mit zakoupenou origo MC . http://www.technicpack.net davam to sem jen tak kdyby se na to chtel nekdo mrknout

Spon.erko
18-07-12, 10:39
Jde to i pro warez najdi si nějakej tutorial třeba na YT.

zaludex
18-07-12, 11:10
;) já to hrál + jsem sem už dával návrh na přidání. ;)

susa-troubky
18-07-12, 11:39
no sak ja na to zalozil schvalne nove vlakno...jako me je to fuk ja mam koupeny MC ...ale jestli by tam ti hraci vubec chtely hrat

Bezdak
18-07-12, 11:41
Ja si teda orig. MC kupovat určitě nebudu.

susa-troubky
18-07-12, 11:57
treba to jde udelat nejak bez toho...zkusim to najit...ale bylo by fajn rozjet tendle server

Slunicko
18-07-12, 12:43
Bez orig mc se neprihlasis to hledat nemusis a kdyz odmita 1 ze 2 adminu nebo ze 3 nvm tak ti to zrejme neprojde a kotlovi se to nevyplati aby tam hraly 4 hraci zalozit tu dalsi hru to uz by bylo lepsi udelast source server source aspon hraje vic lidi a nemusis k tomu nic kupovat proste jak 1.6 akorat ze o neco horsi..

susa-troubky
18-07-12, 12:50
jde to hrat i bez origo...staci ti jen registrace na MC...uz sem to nasel..jak budu doma a vyzkousim to tak to sem hodim

Slunicko
18-07-12, 13:07
Jzs to nejde neboj se ja hraju tekkit minecraft hraju jen jako oddech a je to s technic launcherem a technic je jediny z technic launchu ktery nejde bez originalniho mc a registraci potrebujes na vsechny mc z technic l. Ale na technic to proste musis mit koupeny....

susa-troubky
18-07-12, 13:13
sice se v tom tvojem prispevku malinko plantam ale co uz :-) stejne to zkusim

Slunicko
18-07-12, 14:17
Proste hraju mc tekkit je soucasti technic launcheru je videt ze o tom hodne vis :D

susa-troubky
18-07-12, 14:44
to ja vim protoze ho mam :-) ale na tekkit koupenou verzi nepotrebujes a je to same jak technic...nevim jak to je u ostanich modu...nevim proc se tu furt prehadujem...ja sem nerikal ze vim vsechno :-)

Slunicko
18-07-12, 14:57
Ja tky nic takoveho nerekl ale mc hraju uz asi rok a neco a tak o tom neco malo vim a na ani jeden mc okrem technicu nemusis mit koupenej origos :)

susa-troubky
18-07-12, 15:03
no uz sme se k tomu dostaly :-) tak to byl muj fail uplne na hore...mel jsem napsat tekkit misto technic :-) za to se omlouvam

MysteryFlash
18-07-12, 16:29
TWL já hraju YogBox přes TechnickLauncher a jsem warez....

susa-troubky
18-07-12, 20:02
no to už záleží na kotlovy jestli takový bude chtít udělat

Slunicko
18-07-12, 21:40
no uz sme se k tomu dostaly :-) tak to byl muj fail uplne na hore...mel jsem napsat tekkit misto technic :-) za to se omlouvam

no vidíš já ti říkal že to nejde :D

susa-troubky
19-07-12, 10:17
tak sem vcera zapl yogbox jak tu o nem nekdo mluvil a je to fajne mod..taky nove veci...a hlavne zabava v te vesnici :-) tak se chci zeptat jak funguji servery na tendle typ modu...je na to nejaka specialni verze serveru?

zaludex
24-07-12, 13:18
Poslal bych sem jednu adresu ale je to konkurenční portál na MC ;) takže nemohu. Oni to nějakím spůsobem uděáli že si stahneš nějakej prográmek a pak dáš akorát naistalovat technick pack , build craft a red power.
A máš to přez neplacenej MC ;)