PDA

Zobrazit normální verzi : hlášení cheatrů odměny



hladik
18-07-12, 12:05
Nazdar , chtěl jsem se zeptat nešlo by udělat nějakou soutěž chyť si cheatra a vyhraj?
Šlo by o to , že třeba za každého úspěšného cheatra 1 bod a za nahlášeného , co bude čistý -1 nebo -2 body? A po dosažení třeba 10 bodů VIP na týden grátis?

+ Hráči budou víc hlásit.

-Víc práce pro adminy s koukáním dem.

je to jen takový návrh :-) Bodování a délka odměny je na vás , šlo my o myšlenku.

DaRi.
18-07-12, 12:22
Podle mě dobrej nápad. Palec hore1:smart:

Svacinar
18-07-12, 12:24
Nápad to neni spatnej. Byla by to dobra motivace. Zved bych ale počet bodů, protoze by pak kotel dával vip zadarmo kazdymu nebo dat nejakou jinou odmenu (pri velkym počtu úspěšných nahlášení treba moznost banovat...ale jen pres web, ne na serveru). Horsi je, ze by si nekdo musel vzdycky kazdej den vyhradit aspon 2 hodiny na koukání dem. Treba by se ale vycistily servery.

(fyi..."slo mi", ne my)

BiA Fz
18-07-12, 12:27
Ať to raději hlásí přes vykřičník. Už takhle tu byli individua, co soustavně natáčeli cheatery a dávali je na forum, místo aby napsali přes vykřičník když byl admin online, Připadalo by to v úvahu (podle mého názoru) jedině s podmínkou, že by zavolali admina nejprve přes vykřičník a ten pak nedorazil. :)

DaRi.
18-07-12, 12:29
BiA, na ! reaguje 10% adminu na kotelně....

Spon.erko
18-07-12, 12:35
Presně tak DaRi .Taky jsem psal celou dobu přes přes vykřičník a nikdo nic .Teď radši napíšu bezďákovi PM na steamu nebo točim demo ...

BiA Fz
18-07-12, 12:39
ale ne, to spíš 10% hlášení je opravdu porušování pravidel. tím nechci říct že reakce adminů jsou 100%, psal jsem o tom do našeho fora, ale tak v 80% když admin může, přijde a ty hráči to často ani nezaznamenaj

některý jsou natolik zaslepený tím "cheaterem" že i když mu 5x napíšu, do chatu, bíle na obrazovku, personal say že ten hráč nic nemá, ještě 3x napíše do admin chatu a nakonec nám vynadá, že nic neděláme, že to vzdává a jde hrát jinam

Kazki
18-07-12, 12:40
na "!" reaguju admini co tam maju prava... urcite admin co ma prava len na jaile by ti bol na awp k hovnu... a urcite je rozumnejsie napisat 3x cez "!" pred tym ako zacnem natacat.. ale treba napisat nick a co pravdepodobne ma/robi.. hlasenia typu "je tu cytr" alebo "ten kkt nadava" kazdy ignoruje.. sa potom necudujte ze admin nepride.. on vtedy chodit nemusi
btw. napad dobry :D mne by sa to pacilo ale... tym ze nahlasis cheatera mas ako odmenu to ze mozes kludne skillit dalej.. to je podla mna drble ze chcete odmenu za to ze nahlasite cheatera... ved s cheatermi nechce hrat nikto tak naco odmenu?

Slunicko
18-07-12, 12:50
A hladiku ted rekni jestly myslis na kotelnu a nebo na to vip co bys mohl mit zadarmo? A ostatni tky..nerikejte ze by jste to delali kvuli kotelne znam typky co by sedeli u serveru cely den jen aby mohli mit vip ze jim mama nekoupi kredit a motivace nvm nvm tich 7 korun za 10 haxoru kdyz si to tak psal tak to moc motivace neni...me to je uprimne jedno ja hlasim cheatery a ne malo a nikdy by me nenapadlo si za to neco vzit..

STERAC NA PONORCE
18-07-12, 12:55
Nápad možná dobrej, ale podle mě by se to časem zvrhlo do toho, že by každej akorát spectil a natáčel místo aby hrál a forum by bylo zaplavený demama, který by z velký části byly čistý...

3k a Jerry
18-07-12, 13:00
Celé jsem to nečetl, jinak jsem rád že o příchodů adminů přes ! píšou někteří, ktěří vědí o tom naprostý hovno a netuší co nám chodí za zprávy.

hladik
18-07-12, 13:17
Njn toto by byl problém , každej by hlásil všechny.

DaRi.
18-07-12, 13:43
Když o tom tak přemýšlím tak by se to mohlo zvrhnout a ! by byl k ničemu, protože by admini nevěděly koho dříve spectovat.. 3k a Jerry, nám muže být uplně jedno co vám tam chodí, ale když nahlásím cheatera a poznám cheatera s 80-90% tak by jsi tam měl naběhnout a zabanovat..

Spon.erko
18-07-12, 13:55
Když vidíš na 100% že má někdo AB napíšeš do ! a stejnak nikdo nepřijde tak to pak už nemá cenu psát když stejnak víš že nikdo nepřijde sice to pro adminy musí být otravné ,ale na co to potom je když to víš a stejnak nic ...Proto vědšinou píšu PM na steamu ,nebo na fórko BTW. vím že to už nemá cenu ....

Kazki
18-07-12, 14:00
lenze oni niesu stroje ze ked si ty zmyslis tak pridu... ak nechodi tak zacni natacat.. kolko krat niekto napise ze pridte je tu cheater a cheater tam neni...

DaRi.
18-07-12, 14:03
Kazki, ale mi to chápeme, že nejsou stroje.. Nejlepší by bylo udělat IRC dostupné hráčům a tam nahlašovat cheatery :)

Spon.erko
18-07-12, 14:03
JJ chápu že nejsou žádní věštci a neví zda tam opravdu je cheater ...

Slunicko
18-07-12, 14:06
A dari ty trololo uvedom si ze zrovna kdyz ty napises admin nemusi zrovna hrat kazdy tu nema global tk tu netrep blbosti ty poznas haxora na 90 % ale napsat do konzole record nick haxora a pak ho sem hodit to uz je nad tve sily tak se uvedom nez tu neco napises

edit: a dari ja jak tak premyslim tk by mozna bylo lepsi abys nepremyslel.. Prej zvrhnou ! kdyz prave kvuli ! Tu polovina cheateru uz nehraje

3k a Jerry
18-07-12, 14:08
Jo nám dojde zpráva CHEATER ADMIN PLSSS, nebo FK PLS VD, tak z toho vím opravdu hodně.

hladik
18-07-12, 15:46
A hladiku ted rekni jestly myslis na kotelnu a nebo na to vip co bys mohl mit zadarmo? A ostatni tky..nerikejte ze by jste to delali kvuli kotelne znam typky co by sedeli u serveru cely den jen aby mohli mit vip ze jim mama nekoupi kredit a motivace nvm nvm tich 7 korun za 10 haxoru kdyz si to tak psal tak to moc motivace neni...me to je uprimne jedno ja hlasim cheatery a ne malo a nikdy by me nenapadlo si za to neco vzit..
nějak jsem to přehlédl
--> Já nikdy s VIP nehrál , neuznávám to .

Slunicko
18-07-12, 20:16
Tak v tom pripade nechapu proc si zalozil tohle vlakno kdyz si proti tomu si protirecis....reknes ze by to bylo dobre a nasledne ze to neuznavas tk si vyber..

hladik
18-07-12, 20:48
Byla to myšlenka , jak povzbudit i ostatní hráče aby hlásily .
A jestli se do mě chceš pustit tak to udělej přez PM a pořádně.

Slunicko
18-07-12, 21:21
Proc bych se do tebe poustel :D? Ja ti jen rikam ze si protirecis..ja nemam potrebu ti neco dale rikat nevim co tu zase mele napsal jsem to normalne a slusne..

Lazik
18-07-12, 21:41
Jo nám dojde zpráva CHEATER ADMIN PLSSS, nebo FK PLS VD, tak z toho vím opravdu hodně.

Ja len trosku preberiem to co napisal jerry.. ked pride sprava cez ! ze CHEATER AB WH podte sem a niekto to naspamuje 5x.. ako ja mam vediet ze kto ej ten cheater a najlepsie je ze ked tam teda aj tak idem nikto ziadne cheaty nema tak odidem a dotycny hrac ani nevie ze som tam bol.. preto vzdy treba napis Nick, dovod a hned budeme mudrejsi co sa deje a koho mame spectovat.. Lebo je fakt nezmysel aby som prisiel na server a 5x som sa pytal hraca kto je cheater lebo on neodpoveda... uvediem ti priklad z dnesnej noci:

Som na Classicu hram si a zrazu hrac pise ze "idem kontaktovat admina"... nato mu ja poviem "som tu co potrebujes".. on povie ze chces skutocneho admina... 5x som sa ho opytal co potrebuje a on mi proste neodpovedal.. ani nepisal cez ! ale hlavne ze chce o 1 v noci ist kontaktovat admina.. povedz mi co si ja mam z takej situacie odvodit? mam ist do spectu a kazdeho hraca 10 minut spectovat ci nahodou nema WH?

DaRi.
18-07-12, 22:28
A dari ty trololo uvedom si ze zrovna kdyz ty napises admin nemusi zrovna hrat kazdy tu nema global tk tu netrep blbosti ty poznas haxora na 90 % ale napsat do konzole record nick haxora a pak ho sem hodit to uz je nad tve sily tak se uvedom nez tu neco napises

edit: a dari ja jak tak premyslim tk by mozna bylo lepsi abys nepremyslel.. Prej zvrhnou ! kdyz prave kvuli ! Tu polovina cheateru uz nehraje

Prosím tě, čti a nepiš sračky. Napsal jsem že to hlášení za body by se mohlo zvrhnout a admini by nevěděly co se děje kdyby všichni psaly přes ! CHEATER!!!
A ty trololo cheatery tu házím :))

Slunicko
18-07-12, 22:56
Trololo uklidni se..cheatery tu hazis ted si jednoho nasel zalozis vlakno a do nej napises na aimu je cheater :D :D az kdyz nekdo napsal hodis demo a pak jeste nemas ip a pises ze ip zjisti pres hltv :D jestly to nebyl server aim tk se z toho nepodelej..si cely den hledal haxora abys mi dokazal ze tich 90 % hax skill mas :D ani nevim jestly ti to vyslo nekoukal jsem ale kdyz uz budes tak lpet na chybkach tk se uvedom ze ty zrovna moc chytry nejsi (soudim podle post) a tk na sebe moc neupozornuj kravinama...

hladik
18-07-12, 22:58
Admini prosím LOCK , špatnej návrh akorád se tu všichni hádají a řeší !
...

Bezdak
18-07-12, 23:00
As you wish.