PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadam o unban a vysvetlenie



mawelast
18-07-12, 13:39
Dobrý deň dnes som dostal ban za obchádzanie banu. Neviem o tom že by som sa nejako previnil so steamom.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 33774)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchazeni banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): [RallyT.]Mawerick
[AMXBANS] Tvuj nick: [RallyT.]Mawerick
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:251455
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:251455
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.168.74.6
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.168.74.6
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: lkokdasd
[AMXBANS] Server: Kotelna - War3FT 2 | csko.cz (aim_dgl)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k
Poprosím tím pádom o unban. Pokiaľ viem tak zo steamom je povolené hrať. Ak takto to robíte každému hráčovi že mu poviete aby si kúpil steam ako to tu všade vidím a potom mu dáte ban za obchádzanie ? Ja som sa nijako teraz neprevil takže prosím o unban.
Baví vas to ? Ludia si tu aj VIP zaplatia a nikdo si nikoho nevsima a len ban za obchadaznie ? Tak toto je moc.

Slunicko
18-07-12, 13:45
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=16757 :)

edit: sry spadl mi net tk bezdak byl rychlejsi :)

Bezdak
18-07-12, 13:45
Nejdřív si dostal ban na NS, to si ještě pamatuju, nahlašoval jsem tě já. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=16757 žádost o ub http://csko.cz/forum/showthread.php?3947-%8Eiados%26%23357%3B-o-unban
Pak sis pořídil steam a následně si zase dostal ban za wh. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=18723 žádost o ub http://csko.cz/forum/showthread.php?4539-UNBan

mawelast
18-07-12, 13:52
Ano dostal som ban na predosli steam a pisal som si o tom s kotlom a mal som od neho povolene hrat s novym steamom. A teraz som sa nijako neprevinil takze nevidim dovod banu. Ak budem snad mat nejake cheaty tak prosim ale toto nie ze si tu hrac da dalsie peniaze na steam stoho ze sa uz poucil a chce si tu s chutou zahrat ale nie dostane perma. A bezdak neviem co ti tu vadilo ked som hral s Flopsaidom a Paradoxxom tak si ma ani nevsimali a nemali somnou problem ale zrusi prides ty a das my perma. No toto. Ja som sa tento krat nijako neprevinil takze ziadam o unban.

Kotel
18-07-12, 14:44
Z jakeho uctu jsi mi psal? Kdyz ma hrac za cheaty ban, dalsi steam se taky banuje. Zrejme jsi mi nenapsal, ze jsi dostal ban na steam.

mawelast
18-07-12, 14:44
Ale jo psal jsem ti z uctu Mawerick ale bolo to davno.....a nijak sem se v posledni dobe neprovinil nikomu sem nenadaval tak co pane boze kdyby to bezdak nehal tak...tak sem mohl v klidu hrat nikoho sem nezajimal nikdo si mne nevsimal. Ja si tu chci jen s chuti zahrat uz sem to tu psal ja sems e ponaucil. A pomaham i chytat cheatery takze si myslim ze jsem se ponaucil. Takze prosim o unban. Nijako sems e tentokrat neprovinil.....Polroka som tu nehral tak som si len prišiel zahrať.

Kotel
18-07-12, 14:53
Oba ucty jsi zalozil ve stejny den (to je 5 dni), ale zpravy jsi posilal jen z mawelast a o banu tam nebyla rec. Muzes mi poslat kopii te zpravy?

mawelast
18-07-12, 14:57
ok
Edit//: Koukam a nejsou na nem spravy vubec nevim jestli se po nejakej dobe mazou ale ja tu mluvim pravdu ze jsem o tom stebou mluvil a ty jsi mi dal povoleni a rekl si ze ale nemam vice cheatovat a budit na sebe pozornost. Od te doby ubehlo pul roku i vice. A ucet mawerick tady na forku byl zalozen dne se my zda ze 30.9.2012 nevim presne. Ale sprvy uz tam nejsou nevim jak je to mozny ale ted mluvim pravdu ja jsem se poucil a vim zese tu neoplaci lhat. Prosim dejte mi UB vzdyt sem si i VIP zaplatil tak uz nemam duvod tu cheatovat ja si tu chci jen hrat mam to vsetko dobre rozbehnute na warefte.

ZEUS
18-07-12, 15:03
budit na sebe pozornost.....A ucet mawerick tady na forku byl zalozen dne se my zda ze 30.9.2012 nevim presne

pochybuju, že tu první část Kotel napsal.... aha si nějak napřed ??? Konec září ještě není...

Kotel
18-07-12, 15:04
Pred pulrokem jsem ti psal, ze se steamem muzes hrat, ale ty jsi zase cheatoval.

mawelast
18-07-12, 15:06
Ano ja vim ale pote sme si jeste psali to vim na jistotu. Ja si to pamatuju a pak my nekdo z adminu rekl ze si bude na mne davat bacha a pak sem tu pul roku nehral a tak sem si ted poridil steam a chtel si zahrat koupil VIP a hral jako normalni hrač. Prosím dejte my unban tento krát sem byl čistej. Ja chi tady hrát. Prosím Vás.

Kotel
18-07-12, 15:19
Psal jsem neco jineho, ale ok. Bylo to z uctu elmawerick 10.1.. V tu dobu se jeste resilo, jestli dalsi steamy banovat nebo ne. Podle tebe jsou dema neprukazna a nic jsi nemel. Chtel jsi dokazat, ze hrajes ciste, ale pokud jsi ted nebyl v podezreni, dokazuje to, ze jsi predtim cheatoval. Nebo jsi najednou zmenil herni styl natolik, ze uz si te ostatni nevsimaji?

Bezdak
18-07-12, 15:26
Přišlo na něj hlášení že prej má wh, to jestli měl wh nebo jsem nezkoumal a šlupnul jsem mu rovnou ban za obcházení, každopádně se dá stáhnout hltv a posoudit hru.

mawelast
18-07-12, 15:30
Trošku nerozumim co se my snaziz rict tou Predposledni a posledni vetou. Viem no vy si presadzujete svoje a ja svoje. A ano zmenil som styl hrani jelikoz sem se ponaucil od banu a snazim se hrat ciste. Ale ano vim co my reknete (Jednou cheater, Navždy cheater.) Ale ja chci jen jedine hrát tady na kotelne protoze lepsi portal nepoznam. A ja sem byl mozna podla vas i blbec ale jenom kvuli kotelne sem si koupil dalsi steam Abych tu mohl hrat. Prosim dejte my Unban

Kotel
18-07-12, 17:32
Nejdriv proverim demo.
EDIT: Demo je ciste. Mas vyjimku diky tomu, ze jsi mi psal pred pul rokem.

mawelast
18-07-12, 21:22
Nejdriv proverim demo.
EDIT: Demo je ciste. Mas vyjimku diky tomu, ze jsi mi psal pred pul rokem.
Ďakujem veľmi pekne :-))

ZEUS
18-07-12, 21:23
Vyřešeno lock.