PDA

Zobrazit normální verzi : Reliable channel overflowed



Kazki
19-07-12, 15:40
Caute... Hram hocijaky server na Kotelne a ked skonci kolo tk mi dalsie nenacita... Toto mi vyhadzuje ked stlacim tab: http://img683.imageshack.us/img683/7282/problemacs.jpg a este http://www.q3.cz/images/47problem.jpg ... hram asi 10 sekund a potom ma kickne a reason je Reliable channel overflowed. Neviete co s tym? Skusal som aj reinstal ale furt nwm preco to je... Najskor mi to robilo na GAYSHITACKYCH serveroch ale to mi tam je jedno bo tam uz nehram.. Pls pomozte mi .. Kazdym dnom je to horsie a horsie ... csko mam odtialto z Kotelny

LappenSorc <---------
19-07-12, 16:45
Myslím že to máš z lagou aj mne to robilo a dost často ... No ja si myslím ze to máš z toho ze máš v zloške cstrike vela suborou skynou (a ich máš) a map atd.. Ja som to mal stoho normalne som len preinstaloval csko a nedal si tam stare subory VIP ...

Kazki
19-07-12, 17:06
Ja som reinstall skusaj 3x !

LappenSorc <---------
19-07-12, 17:17
No ale nedal si si tie stare subory spet ?

LappenSorc <---------
19-07-12, 17:19
Ak nie tak neviem v com to je asi musis vimenit CS ...

Kazki
19-07-12, 17:46
vdaka za rady ale nijak mi to nepomaha... neviete niekto ze co s tym? alebo ci niesom jediny..

Zoid
19-07-12, 18:36
Taky mi to dělalo, pak jsem změnil IP a šlo to, pak jsem se vrátil na původní a šlo to :D

Kazki
19-07-12, 18:39
stahol som si ine cs a uvidim ci to bude fungovat.

grEy
19-07-12, 22:46
Kotel mi to vysvetlovat, ked som sa ho na to davnejsie pytal. Odpoji to skoro vsetkych hracov. Ide o to, ze pri novom kole sa znova nacitavaju vsetky modely, skiny, vsetky entity (a tak dalej) sa restartuju a ak je ich v mape vela, tak to jednoducho (?server?) neudrzi a vykopne to hracov, alebo tak dajak. Je to nahodne a predist sa tomu da asi iba zrusenim skinov... a to asi nikto nechce. :)

AnnoyingGreg
19-07-12, 23:17
Bud budete mit jailbreak bez modelu a ostatnich udelatek, nebo budete cist tuhle hlasku. Pretezovanim Ham_Spawn dochazi ke kickovani hracu. Podle me to muze ovlivnovat i spatna mapa, coz napr. mapy na JB nejsou vsechny uplne vylazeny.

Kazki
20-07-12, 16:04
oh.. tak nic neviem co s tym je.. neprestava to furt aj ked mam ineho klienta.. vazne to nema nejake riesenie??

bluee
20-07-12, 16:06
stavalo se mi to taky na jednom serveru.. skus do konzole rate 25000 nebo rate 50000

Kazki
20-07-12, 16:42
nepreslo ..

AnnoyingGreg
20-07-12, 20:39
Ty mas fakt asi zastaveny mysleni, Klazki, uz ti minimalne dva lidi tlucou do hlavy, ze tohle dela server, takze muzes mit klienta treba zlatyho.

Kotel
20-07-12, 21:26
Hrace nevyhazuje server, ale klient se sam odpoji, protoze je pretizen. Pokud to ostatni nevyhazuje, mas nejaky problem se siti nebo pc, takze snizeni ratu muze pomoct. Problem je v tom, ze neco zadrzuje pakety a ty se pak odeslnou najednou, coz pretizi hru. Chyby na obrazovce zpusobuje ztrata paketu.
Napis do konzole:
net_graph 1
net_scale 5
net_graphpos 2
net_graphwidth 500

Zobrazi se graf s carami, ktere znazornuji prijimani a odesilani paketu. Kdyz nebudou rovne, udelej screen a tim zjistime, jestli je problem v pc nebo jinde.

Kazki
20-07-12, 21:43
okej kotel dik skusim sa zajtra na to pozriet :-) dnes som si vsimol to ze mi to robi iba vtedy ak ma prehodi do ineho teamu (PTB, TAB alebo vymena teamov-napr. na hns) :-) alebo ked je nova mapa a ja sa pripojim medzi prvymi :-)

Kazki
21-07-12, 18:33
Hmm tak dnes sa mi to este nestalo.. :) a Kotel tu je ten screen
http://www.q3.cz/images/51Screen.jpg

Kazki
13-09-12, 17:58
MG robi mi to znova a uz ma to zacina srat, neviete nieco, ze co s tym?

Piner
13-09-12, 18:18
Životní funkce

gre
14-09-12, 22:03
Reinstall cs alebo si len daj net_graph 3 :DD

Kazki
14-09-12, 22:15
Reinstall cs alebo si len daj net_graph 3 :DD

vidis, toto som este neskusal...
XDDDDDDD net_graph mam zapnuty furt
najviac ma mrzi to, ze mi to robi IBA na Kotelne, nikde inde... snad to niekedy prejde
no nic, mozete lock, nech tu niesu dalsie pointless posty...

zyx
15-09-12, 23:52
Mně toto dělalo taky, protože jsem měl v configu snad všechny možné přikazy, které v CS existují. A jakmile jsem si dal jiné méně obsáhlé cfg, tak to přestalo a když jsem po době zkusil znova ten config plný příkazů, tak to zase začalo... Tak jestli to nebude tím..