PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva.



10.21.18.15.2
20-07-12, 05:49
Zdravím,

Týmto príspevkom by som chcel požiadať o post admina/cheathuntera na všetkých serveroch kotelni.

Úvodom napíšem niečo o sebe:
Volám sa Martin, mám 17 rokov, študujem v oblasti IT a špecializujem sa hlavne na mikrotechnológiu. Zaujímam sa o šport, hudbu a samozrejme počítače. Cs hrávam 7 rokov, z toho 5 rokov na cez steam (no 1. steam som predal kvôli vysokej ponuke za 7 miestné ID, preto nie je moje ID korektné s dĺžkou hrania na steame). Na kotelni som občas hrával už od jej počiatkov, keď mala ešte iba jediný server. Momentálne hrávam hlavne na klasiku, ale ibčas navštívim aj iné serveri. Skúsenosti s právami admina mám, myslím, dostačujúce. Robil som admina na portáloch: FFForce, fucka a soe. FFForce skončilo a kvôli neaktivite som požiadal o odobratie práv na fucke a soe.
Podmienky prijatia – samozrejme – splňujem.

ID: STEAM_0:0:1733475
nick v hre: Pravda

Ďakujem za všetky reakcie.

znedlob
20-07-12, 07:34
http://forfairplay.com/STEAM_0:0:1733475

Jsem proti.

Kuzli
20-07-12, 08:14
Jestli všechny sexy ženy milujou stůj SWAG, tak nevím, jestli tomu bude tak i tady. Snad si nemyslíš, že si jen tak přídeš na portál, eště k tomu snad na jeden z nejlepších portálů a zažádáš o Global práva, že je hned dostaneš. Jinak na soe GunGame si mi dal BAN za WH takže.... :D

ZEUS
20-07-12, 09:03
Proti... nelíbíš se mi...