PDA

Zobrazit normální verzi : reakce s nevýhodou



Piner
20-07-12, 15:00
Zdravím.
Včera jsme měli na JB takové menší neshody.Jedná se o to, že jsem řekl první reakce s nevýhodou.4Hráči mi tvrdili, že se to nesmí.Prej je to stejné, jako když máte hru na simona a řeknete sauron atd.Na tu reakci s nevýhodou je asi logické, že ho nemůžu zabít.Zajímá mě, jak to teda je, jestli můžu říkat reakce s nevýhodou a nebo ne.
Dík za vaše komenty :)

Charon35
20-07-12, 19:49
Podľa mňa ano. Posledná reakcia s nevýhodou je jasná. Pri prvej ide o to, že podaktorí skáču ešte ani nepovieš "na skok". Tak nech si to potom vyžerú :)

Samozrejme zabiť za nemôžeš. Je to len nevýhoda. (napr. pri nepárnom počte na futbal keď sú traja. Posledný, ktorý skočí bude sám. A nemusíte stále dávať posledné reakcie aby bolo párne číslo na futbal atd.)

Leryx
20-07-12, 19:57
Hh dalsi kokotina kvuli ktere se budou lidi hadat, a my pak vymyslet pravidla abychom tomu zabranili. Jen cekam az bude prvni reakce s vyhodou vybrat si jakou chces nevyhodu...pak uz se na to muzeme vyprdnout uplne hh..

Shinigami
20-07-12, 20:06
Moc to rozpisujete. V pravidlách mohlo byť niečo také ako, reakcie môžu byť len posledná reakcia na skok, čup, begrip, box. To isté prvá (s výhodou). žiadna iná sa nebude počítať. Predišli by sme reakciam na postavenie, čuposkoky, skokčupy, prebehnúť na nejaký stôl. A reakciam na smrť, s nevýhodou a ďalším takým slovíčkam.

Charon35
20-07-12, 20:13
Moc to rozpisujete. V pravidlách mohlo byť niečo také ako, reakcie môžu byť len posledná reakcia na skok, čup, begrip, box. To isté prvá (s výhodou). žiadna iná sa nebude počítať. Predišli by sme reakciam na postavenie, čuposkoky, skokčupy, prebehnúť na nejaký stôl. A reakciam na smrť, s nevýhodou a ďalším takým slovíčkam.

Reakcia s nevýhodou je jednoduchá vec. Tie čuposkoky sú zakázané.

mrkev
20-07-12, 20:37
Hh dalsi kokotina kvuli ktere se budou lidi hadat, a my pak vymyslet pravidla abychom tomu zabranili. Jen cekam az bude prvni reakce s vyhodou vybrat si jakou chces nevyhodu...pak uz se na to muzeme vyprdnout uplne hh..

Kokotina? s prepacenim chceš počuť čo je kokotina? Tak pol roka na jailu su konecne normalne pravidla len pride Grey a napise aaah mne sa nepači prva reakcia s vyhodou za to by sa malo zabijat.A je tak.Ono tu by mal byť aj ohlad na hračov a nie na adminov ktory si žiadali prava a potom ich nechcu.Tu sa furt riešia sračky ktore by nemali

Potom pride na jail.. a zacne machrovat do kazdeho ale ved to uz je povolene za to normalne zabijaj..Pri reakciach nemozu robit to co simon povie a zacne s tym buzerovat simona.Takych najviac milujem

Piner
20-07-12, 21:42
Hh dalsi kokotina kvuli ktere se budou lidi hadat, a my pak vymyslet pravidla abychom tomu zabranili. Jen cekam az bude prvni reakce s vyhodou vybrat si jakou chces nevyhodu...pak uz se na to muzeme vyprdnout uplne hh..

Mě to jako kokotina nepřijde.Když ti 4 hráči tvrdí, že se to nesmí a zbytek mlčí.Takže konečný verdikt? Smí-nesmí.

Prasacko
20-07-12, 21:50
Smí... proste nereaguj na trolov čo píšu dookola FK, to nemožeš toto zas musíš atd...

E: Pride mi niekedy že to nieje moc FUN mod:(

Charon35
20-07-12, 22:10
Smí... proste nereaguj na trolov čo píšu dookola FK, to nemožeš toto zas musíš atd...

E: Pride mi niekedy že to nieje moc FUN mod:(

Upravenými pravidlami sa to malo uvoľniť. Takže neriešte každú somarinu. Opýtal sa, ok. Jednoducho vždy tam príde niekto nový a snaží sa presadiť to svoje. To bude VŽDY.

Piner
20-07-12, 22:18
Smí... proste nereaguj na trolov čo píšu dookola FK, to nemožeš toto zas musíš atd...

E: Pride mi niekedy že to nieje moc FUN mod:(

To ti nepřijde.Když budeš mít čas a budeš trochu zvědavý, tak se podívej do chatlogu na 2 hráče s nickem POPELAR Piner a Marley

E: ti dva dokážou zesrat totálně hru, a takových je tu více

Giussepe
20-07-12, 22:43
Není to sice k tématu, ale taky se to týká JB tak to dám sem.

Už u pár Simonů jsem viděl, že oni dají příkazy: zakazuju cupět, skákat, atd...
Pak řeknou: Zahrajeme si simona, Simon říká, že všechny příkazy i zákazy platí.
A pak třeba řeknou: Jděte do boxu.
A někteří se samozřejmě rozběhnou. Simon je zabije.
A já se ptám je to FK nebo ne? Dle mě ano. Možná řeknete, neříkal to simon, není to FK. fakt to neřikal? Dle mě ano(viz. tučný text)

Proto, JB adminům navrhuju podobný princip jako byl kdysi na CS:S JB serveru, kde jsem dělal admina, že když se chtěl hrát simon, tak se prostě musel ohlásit na začátku kola a když ho třeba v průběhu kola ukončil, tak už ho nesměl znova začít.
Jo, samozřejmě ty různý chytáky na reakce atd. se mohli dělat, ale samotna hra na simona se už znova začít nemohla.

Piner
21-07-12, 11:49
Není to FK, protože všechny ty příkazy a zákazy byli uděleny před hrou na simona.To znamená např.: skákat,čupět atd.Ale nikdo před hrou na simona neřekl jděte do boxu a až pak řekl, že si zahrajou na hru simona.Takže to FK v žádném případě není.

grEy
21-07-12, 12:18
Kokotina? s prepacenim chceš počuť čo je kokotina? Tak pol roka na jailu su konecne normalne pravidla len pride Grey a napise aaah mne sa nepači prva reakcia s vyhodou za to by sa malo zabijat.A je tak.Ono tu by mal byť aj ohlad na hračov a nie na adminov ktory si žiadali prava a potom ich nechcu.Tu sa furt riešia sračky ktore by nemali

Potom pride na jail.. a zacne machrovat do kazdeho ale ved to uz je povolene za to normalne zabijaj..Pri reakciach nemozu robit to co simon povie a zacne s tym buzerovat simona.Takych najviac milujem

Ja uz neviem, ako mam na tvoje prispevky reagovat, lebo sa mi popravde ani nechce odpovedat na klamstva. Ale to, co pises je uplny bullshit. Od zmeny toho pravidla som tam bol snad 2x a raz som niekoho upozornil, ze ked sa hraju reakcie, tak vezni maju robit len ukony, ake im prikaze simon. To je podla teba buzeracia?

brat brata
12-08-12, 20:54
Citaly ste pravidla 1 reakcia ktora sa nemoye je 1 reakcia z vyhodov na smrt ....

Charon35
12-08-12, 23:11
Citaly ste pravidla 1 reakcia ktora sa nemoye je 1 reakcia z vyhodov na smrt ....

Na smrť, na nič, skolabovať, veci ktoré práve robia, čiže ak čupia, na čup a podobné nezmyselné blbosti.

DelteN
14-08-12, 22:23
tak možen sa použivat "prva reakcia z nevihodou na skok"??

Kuzli
14-08-12, 22:26
Ne