PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na AWP



DarkAspecT
22-07-12, 16:21
Začátek
Zdravím,takže touto cestou bych rád požádal o práva.Pro některé kdo mě znají by asi tipovali,že budu žádat na Jail,ale opak je pravdou.Chtěl bych požádat o práva na AWP.To by pro začátek myslím stačilo.

Čas strávený na kotelně
Na kotelně hraji asi 2 roky z toho na steamu půl roku.Poprvé jsem na kotelnu narazil když mi kámoš dal tip na tento portál a zalíbil se mi,tak jsem zde začal hrát.
Denně hraji 2-4 hodiny z toho AWP 1-2 podle nálady.

Předchozí působení
Býval jsem admin na frag**** na Deathrunu kde jsem si pozdějí nechal vzít práva kvůli některým adminům.Byl jsem také hl.admin na portálu one-cs.eu,ale majitel prodává portál tak jsem si nechal vzít práva.Měl jsem tam global práva,takže zkušenosti s AMX dobré.Cheatra poznám ostatně jsem pár banů rozdal,tady na kotelně jich pár nahlasil a pár adminům na steamu.

Něco o mně
Brzy mi bude 15 let,navštěvuji ZŠ v Mostě(posledním rokem).Rád hraju CS,hraji míčové hry a to by bylo asi vše.

Minulost
Ano na NS jsem dostal pár ošklivých banů.Mohu vám zde vysvětlovat, že jsem se změnil,ale nemusíte tomu věřit.Každopádně si myslím, že je to už dost dlouho a že jsem se opravdu poučil,ale to je jen na vašem posouzení.Občas mi ulítne nějaké to slovo,ale to je v zápalu hry.

Konec
Myslím si,že adminů je na AWP je dost,ale stane se i že tam nikdo není.Pravidelně tam chodí Duska,514pro a někdy Lucca,ale chtěl bych poskytnout adminům možnost chodit i na jiné servery a ne jen kempit na AWP a čekat aby přišel cheater.
To by myslím stačilo,díky za vaše odpovědi.
Moje SID:STEAM_0:0:50291811

BUBEN
22-07-12, 16:59
O jakém kempu na AWP to mluvíš? To je špatně že je tam admin? Na žádného cheatera tam nikdo nečeká, jen si tam jdeme zahrát. Na awp tě nepotřebujeme.

DarkAspecT
22-07-12, 17:11
Tím sem myslel,že když sou tu občas stížnosti že admin není tam a tam,tak bych chtěl umožnit adminům aby mohli bejt na serveru kde je zrovna potřeba.

DarkAspecT
22-07-12, 19:20
Nic už sem si to rozmyslel..Lock prosím.

ZEUS
22-07-12, 20:38
Na přání žadatele lock