PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o unban - lukas.kolacny



lukas.kolacny
23-07-12, 10:47
Hráč: SYNKO SMOLKO TA ROZBIL
Typ banu: IP adresa
SteamID: VALVE_0:0:1658124399
IP adresa: 90.159.59.84
Udělen: 17-07-2012 - 12:26
Délka BANu: Trvalý
Vyprší: nepoužito.
Důvod: wallhack
BAN dal Admin: Rush B na 1000 zpusobu (BiA Fz)
BAN dal Server: Kotelna - Classic | csko.cz (de_inferno)

Dobrý den,
vím že cheatovat se nemá a žádám o unban protože jsem vlastně dostal ban za to že sem nechal zapnuté PC, ten den kdy sem dostal ban jsem šel kolem poledne s holkou ven a nechal sem PC jed a můj dementní bratranec našel nekde v komplu WH a začal řádit na všech možnej českej serverech který znám, a k tomu ménu díval sem se na ban list a hned po de mnou je nejakej tatko smolko ta rozbil takže nvm co tam blbli, chápu že mi asi vetsina nebude verit ale vazne to tak bylo, prosím tedy o unban už Tomáše k tomu notebooku nepustim.
Díky

ZEUS
23-07-12, 10:50
Cool story bro... Pohádky o bratrovi, kočce, psovi, dědečkovi, babičce, bratranci, papouškovi apod. jsme tu měli nespočítaně, hlavně už konečně si vymyslete něco jinýho.....kup si steam, resp. jen CS, steam si zdarma stáhneš. Tak co to je PC nebo notas ?

lukas.kolacny
23-07-12, 10:57
je to notas ale pisu obcas PC no ale to je detail

Kazki
23-07-12, 11:07
Ja bych mu to s tym bratrancom veril, ale neverim tomu ze sel s holkou von pac zadnu nema. :O Kysol pri bratrancovi jak cytuje na Kotelne.

Giussepe
23-07-12, 11:10
Co takhle udělat takovou soutěž, pro všechny hackery o poslední šanci, Když by přišli s nějakou fakt originální výmluvou nad kterou by se admini od srdce zasmáli, tak by ten dotyčný dostal unban a poslední šanci si tu zahrát.

lukas.kolacny
23-07-12, 11:13
tvl tak druhá šance by pro mě snad bej mohla ne, chápu že to mu neverite když sem delal admina v css tak mi takovehle žvásty psali furt ale ja nekecám, ale jak vidim tak si z toho delate jen srandu a houby houby, je to sice moje chyba že sem nechal zapnutej notas ale i tak...

ZEUS
23-07-12, 11:23
Co takhle udělat takovou soutěž, pro všechny hackery o poslední šanci, Když by přišli s nějakou fakt originální výmluvou nad kterou by se admini od srdce zasmáli, tak by ten dotyčný dostal unban a poslední šanci si tu zahrát.

Výbornej nápad :-))

Lallinka
23-07-12, 11:48
Co takhle udělat takovou soutěž, pro všechny hackery o poslední šanci, Když by přišli s nějakou fakt originální výmluvou nad kterou by se admini od srdce zasmáli, tak by ten dotyčný dostal unban a poslední šanci si tu zahrát.

A já mám hned nápad na originální výmluvu, ale je mi to k ničemu když nečýtuju :DD

I-Mouse
23-07-12, 14:29
Som jedol tycinky, a jedna mi zapadla vedla f12 tak som sa ju snazil vybrat a nahodou som zatlacil f12 co spustilo cheat, ktory pouzivam na pozeranie diem a ked to neslo vybrat tak som buchal do klavesnice a nahodou som tukol na mys a dal niekomu hs cez stenu. Ale ja zato nemozem pls uban.m