PDA

Zobrazit normální verzi : CS 1.6 movies



Fessy
15-04-11, 11:49
Zdravím, poradíte nějakej suprovej prográmek, přes který se dají natáčet moviečka v csku ? Slyšel jsem něco, že to zapnu a natáčí mi to zároveň všechny hráče co právě hrajou a pak si to můžu sestříhat. Děkuji předem za odpověď :)

Fessy
15-04-11, 12:02
Našel jsem program HLAE (Hlaf-Life Advanced Effects). Spustím přes něj CSko, ale pak nevím co dál, jestli jako už natáčím nebo jak to funguje. prosím poraďte

dEEEEEEEEEEL
15-04-11, 14:27
napíš do console record demo fessyskillerkoaimshowmegafragsouyeah (alebo iný názov namiesto toho fessyskillerkoaimshowmegafragsouyeah) predtým než pojdeš vypnuť CSko daj ešte do console príkaz stop. Demo najdeš v zložke counter-striku . Ked budeš chcieť prehať demo stačí dať do console
viewdemo fessyskillerkoaimshowmegafragsouyeah.dem (alebo taký názov ako si si pomenoval nahrávanie :))

Fessy
18-04-11, 22:31
Díky moc, akorát si prosím odpusťte už toho cheatra, celkem mě to začíná srát, že mě každý obviňuje za cheatera...

UFOusek
19-04-11, 17:42
V pohodě chea.. Totiž brotha.

foxik
20-04-11, 08:30
Díky moc, akorát si prosím odpusťte už toho cheatra, celkem mě to začíná srát, že mě každý obviňuje za cheatera...

0er zapatý.