PDA

Zobrazit normální verzi : Admin to nevedel vydržať



mrkev
23-07-12, 17:11
Hráč Lopticka
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:1422044
IP adresa skrytý
Udělen 23-07-2012 - 17:00
Délka BANu 30240 minut
Vyprší 13-08-2012 - 17:00 (0 měsíců 2 týdny 6 dní 23 hodin 50 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] Neznalost pravidel
BAN dal Admin Smooke (Feedr)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak | csko.cz (jb_mountains)



Duvod ma pobavil že neznalosť pravidiel :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


1.Admin tu situaciu nevidel.
2.Admin verí hráčovi.
3.Admin nema žiadny dôkaz o tom že som dal FK.

Vysledok ako hráč reaguje hráýč ktorý si vymyslel že som dal fk

DarkAspecT : pod mrkva k CT:D

Smooke
23-07-12, 17:44
Je pravda, že jsem ten FK neviděl. Hráči DarkAspect důvěřuji. Vždy když mi něco nahlásil, tak to i tak bylo. Toto není výjimka.

Navíc když už jsem byl ve hře, tak šlo jednoznačně vidět, jak znáš pravidla (ironie). Pokud ještě něco poznám, tak to, že hráč má o kolečko více a myslí si o sobě, že je něco víc než většina hráčů Kotelny co hrají JB. Jak si i sám naspal. Pokud to shrnu do kratší verze, tak mi tvá slova přišla jako: Já jsem ten nejlepší hráč Kotelny na serveru JB, co si to vůbec dovolujete!

Pokud jsi vážně mluvil pravdu, že hraješ JB od jeho založení, tak nechápu, proč jsi udělal začátečnickou chybu. Nemůžeš zabít hráče (T) jen tak, že se jich zeptáš. Musí se nějak provinit.

mrkev
23-07-12, 17:48
Ironiu poznáš tak nechape prečo tu kopiruješ vetičku : Já jsem ten nejlepší hráč Kotelny na serveru JB, co si to vůbec dovolujete!

1.V skratke som neurobil nič.Len som sa približil k simonovi v čupe a on ma zabil.


Dalej mi tvoj oblubený hráč darkaspect hovoril že som dal MFK.MFK som nemohol dať pretože začala mapa a simon som nebol.Hráča dark nasrato to že minulu mapu som povedal.Hej ty chceš kill? tak prestan.On kýval hlavou že chce kill.Potom som povedal Chces fakt kill? on kýval hlavou že ano.Dostal kill a povedal som moje prianie je ti rozkazom ako to robi vacsina adminov.Potom pisal 10minut FK ako každý.

Takže tie sračky si daj dokopy a nebanuj hráčov ktorý sa snažia aspon trochu pomôcť servery.Viacej najdeš v hlásení kde sa nahlasuju cheateri.


3 týždne za to že som sa približil k simonovi a cupol som si pred neho nech je sranda dostane hráč 3 týždne ban? Tak tie nervy drž ked sa nevieš ovladať.

Shinigami
23-07-12, 18:06
Délka BANu 30240 minut


Situáciu zvládol skvelo. :D

Smooke vs Mrkva : 1:0

Lazik
23-07-12, 18:20
Nemam nic proti tebe smooke ani proti nikomu ale podla mna je blbost aby dostal ban a ktomu este na tak dlho za to ze si spravi srandu a hlavne ako sam pises ten dalsi prehresok ten FK si nevidel.. to mi pride nefer len kvoli tomu ze veris DarkAspectovy.. to ako keby ti napise DarkAspect ze Listen ma cheaty tak ti prides na server a zabanujes ma?

K mrkovovi.. Mrkva je tam jeden z tych rozumnych a hlavne zabavnych hracov ktory dokaze zabavit väznov a dokaze si urobit srandu z cohokolvek... a ako vsetci vieme jailbreak je FUN mod a nie nieco kde sa ma banovat za jeden posraty FK ktory si DarkAspect vypytal... To ze je niake pravidlo to je jedno pretoze to bolo z jeho strany myslene zo srandy... nepoviem keby prisiel a len tak ho zabil ale toto proste nie.. Taktiez ten dovod mohol byt aspon iny a nie neznalost pravidiel lebo tie mrkva ovlada dokonalo...


Dalej mi tvoj oblubený hráč darkaspect hovoril že som dal MFK.MFK som nemohol dať pretože začala mapa a simon som nebol.Hráča dark nasrato to že minulu mapu som povedal.Hej ty chceš kill? tak prestan.On kýval hlavou že chce kill.Potom som povedal Chces fakt kill? on kýval hlavou že ano.Dostal kill a povedal som moje prianie je ti rozkazom ako to robi vacsina adminov.Potom pisal 10minut FK ako každý.

A k tej citacii... Ako Shinigami vie a vela ludi co hraju napriklad okolo polnoci sam si robim niekedy srandu aby som zabavil hracov a proste ked kyve hlavou ze chce kill tak ho proste zabijem ale viem ze ten hrac to bere zo srandy a nikto sa zatial nikdy na mna zato nestazoval.. DarkAspect podla mna velmi dobre vedel ze ho zabije a bolo urcite neferove ze potom zacal spamovat FK FK FK a este aj teba zavolal..

Takze finalny verdikt odo mna: Dat mu unban alebo skratit na symbolicky den za ten FK a prestat verit hocikomu lebo to moze dopadnut takto..

marsoun
23-07-12, 18:21
Kromě té animace v tvojí singnatuře tu od tebe nevidím nic smysluplného :P

Kuzli
23-07-12, 18:34
Přesně tak. Kdy to bylo předevčírem? Sem byl na serveru s Shinigamim a Listenem. Byl sem u CT a taky sem si znich dělal srandu a jen tak kill. Oni to brali ze srandy. Žádnej problém. A navíc, Ban se dává za dva a více FK pokud vim ne? Mrkva pravidla myslim že zná dobře. Sem pro větší zkrácení banu nebo unban.

Shinigami
23-07-12, 18:35
A k tej citacii... Ako Shinigami vie a vela ludi co hraju napriklad okolo polnoci sam si robim niekedy srandu aby som zabavil hracov a proste ked kyve hlavou ze chce kill tak ho proste zabijem ale viem ze ten hrac to bere zo srandy a nikto sa zatial nikdy na mna zato nestazoval.. DarkAspect podla mna velmi dobre vedel ze ho zabije a bolo urcite neferove ze potom zacal spamovat FK FK FK a este aj teba zavolal..


Na srandu musia byť 2, Dark chcel zrejme VD tak začal spamovať, kedže mu ho Mrkva nechcel dať zavolal Smooka. Príde mi to dosť podlé z Darkovej strany, chcel kill tak nemá nárok na VD. Myslím si že 3 týždne sú dosť, ale toto je vec Smooka a keď si myslí že je to tak správne tak Mrkva má smolu. Aspoň vieš že s Darkom nieje sranda. :thumbup:

Osobne proti Mrkve nič nemám, je to len hra ktorá sa hrá pre srandu, ide o to zabaviť sa, ak hráčov baví porušovať pravidlá (večerné disco) tak potom ich nehať blbnúť. Som pre každú srandu pokiaľ to nikoho neuráža, alebo inak neškodí. Myslím si že na ten "FK" by sa zabudlo do 10 minút keby nedostaneš ban.

mrkev
23-07-12, 18:37
Na srandu musia byť 2, Dark chcel zrejme VD tak začal spamovať, kedže mu ho Mrkva nechcel dať zavolal Smooka. Príde mi to dosť podlé z Darkovej strany, chcel kill tak nemá nárok na VD. Myslím si že 3 týždne sú dosť, ale toto je vec Smooka a keď si myslí že je to tak správne tak Mrkva má smolu. Aspoň vieš že s Darkom nieje sranda. :thumbup:

zrejme som mu to vd nemohol dať ked bol koniec mapy a simon hovoril že to FK nebol.A mal pravdu

Lazik
23-07-12, 18:40
Přesně tak. Kdy to bylo předevčírem? Sem byl na serveru s Shinigamim a Listenem. Byl sem u CT a taky sem si znich dělal srandu a jen tak kill. Oni to brali ze srandy. Žádnej problém. A navíc, Ban se dává za dva a více FK pokud vim ne? Mrkva pravidla myslim že zná dobře. Sem pro větší zkrácení banu nebo unban.

to iste z mojej strany.. tiez som bolu CT a asi 3x zabil Kuzliho lebo ma vyhanal spat.. a co proste bral to zo srandy a bol pokoj a bavili sme sa dalej.. tak isto ma pravdu aj v tom ze ban sa nedava za jeden FK... naviac ked si ho ani nevidel takze v podstate ziadny FK... poviem to co hore.. bud mu skratit ban symbolicky na par hodin/den alebo mu dat unban..

mrkev
23-07-12, 18:46
Takto vidím že shinigami to v celku nepochopil.Takže ešte raz pre čitateľov.

FK som nedal ani 1 v pritomnosti smooka na servery.Jednoducho som sa 3x pýtal darka chceš kill? Kýval hlavou že ano chce.Dostal hlavu bolo to jeho prianie.Vačšinov sa to robí ked hráči sa idu najesť dajme tomu.

FK som nedal a niektorý admini dobre vedia že pravidla poznám.Tak ten reason by som editol alebo zmazal.

Shinigami
23-07-12, 18:59
Ja som to pochopil. :whistling:

DarkAspecT
23-07-12, 19:01
Takže bych se rád vyjádřil,když tu na mě Mrkva a Listen pisou sracky.To s tim kejvanim ano.. Ale pak sem rekl ze to yl fk ze semm neporusil pravidlo.rekl sem at zapne mikraky a rikal mi: ty si to stale nepochopil co..rek sem at zapne mikraky a rek neco v tom smyslu ze na me sere.Pristi mapu sem byl simon a naky ct mi tam cupelo pred ksichtem a prrekazelo mi(nne mrkva)rek sem ze jeste jednou a kill.A mrkva mmusel zacit provokovat a udelal to stejny.takze si listen neotvirej hubu neznamena ze si admin ze se budu bat.a ja nezalovaal. Ja se jen zeptal jestli to opravdu fk je.

Smooke
23-07-12, 19:10
Zkrácen na týden. Stojím si za svým názorem. Nejednalo se pouze o jeho FK, který jsem neviděl. Za svým rozhodnutím si stojím. Ať si mrkva o mě myslí co chce.

Unban nedám. Ale zákaz ti zkrátím na týden.

LOCK :happy:

Lazik
23-07-12, 19:18
takze si listen neotvirej hubu neznamena ze si admin ze se budu bat

Toto si napisal najvacsiu sracku v tomto poste... pretoze to ze som admin je mi ukradnute a nerobi to zo mna nic...


Pristi mapu sem byl simon a naky ct mi tam cupelo pred ksichtem a prrekazelo mi(nne mrkva)rek sem ze jeste jednou a kill.A mrkva mmusel zacit provokovat a udelal to stejny.

to ze mrkva provokoval je jeho vec mal si mu dat proste kill a bodka ak to tak bolo sorry nechce sa mi to hladat


a ja nezalovaal. Ja se jen zeptal jestli to opravdu fk je.

Ano a on ti povedal ze je to FK tak si mu hned povedal nech ide zabanovat mrkvu co?

Aj tyzden je podla mna nic zato ze si nic nevidel

mrkev
23-07-12, 19:18
Ako chceš dávaj si koľko chceš tých Bezdôvodných banov.Nebude ma to trápiť len to svinstvo ktoré si mi narobil.Sa ti raz vrati :)


PS : Jako starý kámoš z Jailbreaku si ma dosť sklamal.

DarkAspecT
23-07-12, 19:20
O banu nebyla rec skoda ze nejsem na steamu posllal bych ti konverzaci on prisel dalsi mapu sam od sebe a ja mrkvovi kill dal,pak mu dal smooke ban takze ticho..

mrkev
23-07-12, 19:28
O banu nebyla rec skoda ze nejsem na steamu posllal bych ti konverzaci on prisel dalsi mapu sam od sebe a ja mrkvovi kill dal,pak mu dal smooke ban takze ticho..

Ty by si dával bany za to že pride niekto k tebe a si čupne?

To by ta moc ludia nemali radi.

Lazik
23-07-12, 19:28
Tak v tom pripade zaco dostal ban? za Fk ktory nevidel a potom dostal ban na 3 tyzdne no uz lentyzden zato ze sa ti postavil pred ksicht a ty si mu dal kill? ja si myslim ze fajn je to rusenie simona ale dal si mu kill a toje trest.. v tom pripade absolutne nechapem zaco dostal ban

Charon35
23-07-12, 19:28
Ale no tak. Ak som to správne pochopil, za FK, ktorý si ani nevidel, zákaz na 3 týždne? Trochu prehnané.

Nebanujte, čo nevidíte. Píšem to vždy aj v hre. Nebanujem, čo nevidím! (a to mi môže písať aj vlastná matka) (to je odkaz pre všetkých adminov na JB)

btw aký má dark nick na na JB?

DarkAspecT
23-07-12, 19:33
Uplne stejny,nepsal sem smookovi nic at mu da ban za celou dobu co sem mu psal nepadlo slovo ban ja mu dal kill,to ze mu smooke ban dal neni ze bych to u nej vyzebral.

mrkev
23-07-12, 19:39
Pokusny králik som vždy ja.Ostatny hrači maju výnimky že dark?
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=14210
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=19154

a teraz toto
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=34314

Lazik
23-07-12, 19:40
Tak zaco dostal mrkva teda ban? zato ze s ati postavil pred ksicht a ty si mu dal kill? dostal ban za tvoj kill? inak tomu nerozumiem

DarkAspecT
23-07-12, 19:41
Ja sem ti ban nedal,ani sem neskemral aby ti ho dal me bylo jedno jestli dostanes ban,nebo jestli ja dostanu VD ja ti chtel vysvetlit proc to byl fk.

mrkev
23-07-12, 19:44
Ja sem ti ban nedal,ani sem neskemral aby ti ho dal me bylo jedno jestli dostanes ban,nebo jestli ja dostanu VD ja ti chtel vysvetlit proc to byl fk.

Boužial nevyšlo to a vieš velmi dobre že moja chyba to nebola :*

BTW lazik : Ano dostal som ban za to čo si napisal.Je to šialene nuž tu niektory admini pristupuju takto.

Charon35
23-07-12, 19:44
Takže nikto si nevypýtal ban zrazu, ale na druhej strane tu je 3 týždňový zázak k CT. Tak to je teda fakt haluz. Buď jeden z vás riadne kydá odveci, alebo...

DarkAspecT
23-07-12, 19:50
Ja jsem o zadnej ban neskemral vyhledej si to na googlu nebo kde chces ja jsem skoncil.

Piner
23-07-12, 19:54
Kejval hlavou, že chce kill, ale nemůžeš zabít hráče bez toho, aniž by porušil pravidlo, to je v pravidlech.Neposlech jsi simonův příkaz, že si před něj už nikdo nečupne, tvoje smůla.Fk to byl, VD měl dostat.
E: a už vůbec nesnáším, když se ignoruje chat.Když chce něco říct, tak mu dej možnost, a ne že na něj sereš..

Lazik
23-07-12, 19:57
Fk to mohol byt ale bolo to zo srandy.. asi nikto necakal ze DarkAspect to nezobere zo srandy a zacne tam spamovat a chciet vysvetlenie... neposluchol prikaz tak dostal kill to je trest a nie ban zato..

DarkAspecT
23-07-12, 20:00
Dostal ban ano ne ode mne tak co resis a ne jen ja ssem psal ze to byl fk:-)

Lazik
23-07-12, 20:01
Nikto nikdy nenapisal ze si mu dal ty ban...

Charon35
23-07-12, 20:01
To je jedno. Ale za 1 FK 3 týždne? Ja dávam za mfk tak 2 týždne. Smoooky smoooky.:slap:

Aspoň vidíte, aký som na vás dobrý vy šmejdi. :whip::laugh:

mrkev
23-07-12, 20:04
Je to v skratke takto.Ked zacala mapa samozrejme som bral simona pretoze moc casu na Jb nemám aj ked tam som obcas.tak som si obral simona.Zabaval som vaznou daval som im rozne chytaky a take.Dokonca sme si zahrali Milionara (btw celkom zabavna hra :D) a mnoho viac.Myslím že pred koncom mapy došiel Dark (povedal som budete automaticky doplnovat medzeri ku vacsej skupinke) (a teraz ide to prave čo sa stalo)ON nedoplnil medzeru tak som povedal chces kill? on kyval hlavou ano takze fakt cches kill? on kyval hlavou že ano.Dostal hlavu.Nezabudaj bolo tu u zadnej steny ked ste boli 2 posledný vazni.

Cela mapa bola jedna velka sranda az na ten koniec ked sa dovalil nasrat dark

EDIT : Nech sa do toho piner nezapaja.. tu nejde o obchadzanie banu.Na servery si nebol a nevidel si to tak poprosim aby si sa už sem nevyjadroval.DIKY!
EDIT2 : Dakujem.

Piner
23-07-12, 20:05
Jakej příkaz ? Žádnej příkaz tam nepadnul, podle toho co sem četl.

E: Sorry, nevšiml sem si postu od mrkvi.Tak jestli to bylo takhle, tak se omlouvám. -_- Nepochopil jsem to z toho, co ste tu všichni psali...



EDIT : Nech sa do toho piner nezapaja.. tu nejde o obchadzanie banu.Na servery si nebol a nevidel si to tak poprosim aby si sa už sem nevyjadroval.DIKY!

E2: Nepochopil jsem tvojí reakci ale OK

DarkAspecT
23-07-12, 20:16
Tyvole ani chlup nebyl mezi mnou a alcaponem to s tou mezerou si rikal kdyz sme byli 3.

mrkev
23-07-12, 20:23
Tyvole ani chlup nebyl mezi mnou a alcaponem to s tou mezerou si rikal kdyz sme byli 3.

Prosim ťa.Boli ste 3 alebo 2 ale viem že bola medzi vami medzera to viem na 100%

DarkAspecT
23-07-12, 20:24
Já už se k tomu nechci vyjadřovat.Každej máme jinou verzi víme o tom jak to bylo jen my dva.. Ja pro ten ban nebyl,zkratili ti ho chvili si nezahrajes za ct..

mrkev
23-07-12, 20:27
Já už se k tomu nechci vyjadřovat.Každej máme jinou verzi víme o tom jak to bylo jen my dva.. Ja pro ten ban nebyl,zkratili ti ho chvili si nezahrajes za ct..

takže si nezahraju za to že som prisiel k tebe a čupol som si.

Nepride ti to trošku nespravodlive? ak nie tak tomu sa hovori jednorazovo.Svina

DarkAspecT
23-07-12, 20:41
Z tve strany to byla provokace.A naposled rikam ja ti ten ban nedal,nevyzebral,neskemral o nej.Konec

grEy
23-07-12, 20:52
Som pre umbam. S mrkvou neboli nikdy problemy, az na tych 97 perma banov a pentaucty (+vydavanie sa za opacne pohlavie), ktore tu ma, inak je uuuplne bezproblemovy. Mozno by mohol dostat aj specialnu hodnost Vcelicka na fore.

btw

Mrkva je tam jeden z tych rozumnych hracov...
:DDD

mrkev
23-07-12, 20:56
som pre umbam. S mrkvou neboli nikdy problemy, az na tych 97 perma banov a pentaucty (+vydavanie sa za opacne pohlavie), ktore tu ma, inak je uuuplne bezproblemovy. Mozno by mohol dostat aj specialnu hodnost vcelicka na fore.

Btw

:ddd


dik!

Karl0s
23-07-12, 21:10
NPSM to tu zbattlili a feedr si stojí za banem o hovně, skoro zajimavy

AnnoyingGreg
23-07-12, 21:11
Uz davno mel na kotelne perma ban, nema tu co delat, dlouhou dobu obchazel perma ban za cheaty uz driv. Kdyby se nechoval jako krypl a na nabidku v podpisu, ze ma zajem radit ohledne pluginu nasledne nerekl, ze to je prej jen pro kamarady, necham to bejt. Ale kdyz ses zachoval jako zmrd, tu mas. Ze tu zase brecej za neco lidi, ktery se u me vzdycky ukazou a na kotelne nit nenechaj suchou je taky vtipny.

Kuzli
23-07-12, 21:15
Já už se v tom tak ztratil, že nevim jaká bije. Zkrátka by měl dostat UNBAN. Je to chyba Smooka. Eště jednou to napíšu, BAN SE DÁVÁ ZA DVA A VÍCE FREEKILLŮ !!!!!!! Kdyby něco mrkva dal jeden, za to ban neměl dostat. Eště k tomu, když to admin neviděl a eště k tomu navíc na 3 tejdny? KRAVINA TOTÁLNÍ!!! Týpek tam dá MFK, při HVD vyběhne ze zbrojky, zabije půlku T teamu a dostane ban na tejden, a za tuhle s prominutím p*čovinu dostane tolik? Unban hned na místě.

AnnoyingGreg
23-07-12, 21:20
To je vtipny, ta posledni cast nebyla na tebe, ale mrkev se ozve. Ty bany klidne najdu na starem foru, a bude od tebe klid. Co maji spolecneho roky s tim co ma clovek v hlave? Kdyz tam ma nekdo mrkev, tak je jedno jestli mu je 40 nebo 12.

Karl0s
23-07-12, 21:21
když sem se kdysi dávno v admin sekci ptal, jestli má mrkev dostat ban za obcházení banu, myslím, že to byl greg, kdo psal, že kámen moudrosti udeřil (nebo spadl, doesn't matter), stalo se snad něco, o čem bych nevěděl?

AnnoyingGreg
23-07-12, 21:24
Jo, na to si vzpominam jako by to bylo vcera. Zrejme prochazi jeste hodne obtiznym dospivanim a takhle nestabilni chovani se da ocekavat. Kdyz jsem zmenil muj nazor, tak se asi neco stalo, ale to si vedel, nez si to sem vytahl.

Kuzli
23-07-12, 21:31
Mrkva ale už se zase klidni. Už se to začíná moc hrotit. Lock, dokud z toho nebude něco horšího.

AnnoyingGreg
23-07-12, 21:31
Asi to bude tim, ze vis vic nez ja, ale karl0se osobne fakt neznam. To je ale offtopic, strefuj se do tech tvejch portalku co si stavis na dvou koupenejch game hostingach pres smsku a ne do me, dik.

EDIT: I kdyby ti bylo 13, nemusis to kupovat pres smsku. Ale o to tady nejde, jde o to, ze urazis moji praci coz si absolutne vubec ty nemuzes dovolit po tom co si uz predved a ted tu predvadis.

mrkev
23-07-12, 21:39
Asi to bude tim, ze vis vic nez ja, ale karl0se osobne fakt neznam. To je ale offtopic, strefuj se do tech tvejch portalku co si stavis na dvou koupenejch game hostingach pres smsku a ne do me, dik.

To je asi preto ..lebo nemam 18.To sám dobre vieš že ešte na to nemám.Každý začína uplne inak.Len niektorý to zas nepochopia a schvália sa že majú kupeny zdroj.Sám nevieš že viac ako ty toho neviem.Len neznašam priblble komentare od minulych adminov.

EDIT: Odbočili sme od temy tak už nepíš další cry post.S tým cheatrom som sa zasmial.

ZEUS
23-07-12, 21:56
Držte se prosím tématu... tohle si vyřešte přes PM.

Kuzli
23-07-12, 21:58
Ano a teď unban za ten nepochopitelný ban.

grEy
23-07-12, 22:01
Uz ho podla vsetkeho davno ma, nakolko mi dal dnes TK a simonovy to vobec nevadilo, takze vyriesene, ZEUS lock.

langi
23-07-12, 22:37
Podle mě by měl dostat unban . Je to dobrý simon a také zkušený hráč. Sice v minulosti udělal pár chyb ale teď je uplně jiný.

grEy
23-07-12, 22:40
Jasne, vsetci mu to zozerte. :D

Charon35
23-07-12, 22:41
Ale neni o čom. Ban skrátený za FK. Zbytok sú kraviny. Charon Off, Thread Lock.

EDIT: Takže Open. Nech sa páči, na žiadosť podávateľa.


Fight!

mrkev
24-07-12, 10:32
takže vyjadrenie banujuceho admina k tomuto incidentu? ban si mi skratil ale stale si mi nenapisal prečo si mi ten ban dal.

ZEUS
24-07-12, 10:55
Vyřešeno. Lock