PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie Day



LappenSorc <---------
24-07-12, 14:44
Dobrý den , niektorý ste si mohli všimnuť novy server Zombie Day , no k veci na tomto servere je deň , a niektorý hráči si lovia na prvu zombiu . Myslím že to je nespravodlivé lebo zombia sa nemôže takmer ani hýbať . A k tomu ked ešte do vás strielaju 3x VIP s minigunom ... Nieje ani nákaza nič . Preto navrhujem aby sa zo Zombie Day odstránili Miniguni a Bazoky . __________BY__LappenSorc__________

Mistakee
24-07-12, 14:59
Dobrý den , niektorý ste si mohli všimnuť novy server Zombie Day , no k veci na tomto servere je deň , a niektorý hráči si lovia na prvu zombiu . Myslím že to je nespravodlivé lebo zombia sa nemôže takmer ani hýbať . A k tomu ked ešte do vás strielaju 3x VIP s minigunom ... Nieje ani nákaza nič . Preto navrhujem aby sa zo Zombie Day odstránili Miniguni a Bazoky . __________BY__LappenSorc__________
Není to špatný nápad,mohlo by být že by byl jen prasečák a grenade launcher jako na zm hard.

LappenSorc <---------
24-07-12, 15:27
No ale potom by sa patrilo aj ZM znižit HP ... A odstrániť INF. granat ...

Kotel
24-07-12, 15:32
Tak to je neco spatne, protoze nikdo nevi, kdo bude zombie a ten by mel ted nakazit nejmin 2 hrace. Ma brouky, plno hp, nezpomalovani od kulek, silenstvi.

LappenSorc <---------
24-07-12, 15:32
Ale INF. granát sa tam ani nepoužíva ... nikto nemá body nato ...

LappenSorc <---------
24-07-12, 15:36
Kotle: To sa neda nikoho nakaziť ked do mna strielaju nemôžem sa pohnúť nič ... Ani brouky nepomôžu ked majú mg,bz ... + ešte laggy ...

LappenSorc <---------
24-07-12, 15:39
Ale ako ja pozerám ja som nemal zombie silenstvi ..ja to mam iba na zm 1,2 ...

Kotel
24-07-12, 15:45
Tak to je fail. Jinak vpravo dole je Edit Post

LappenSorc <---------
24-07-12, 15:49
Ok , dik za odpovede :)

LappenSorc <---------
24-07-12, 15:53
Kotle? Ked je zamorenie a som vyvolený tak Minigun a Bazoka ostávajú na dalšie kola? :D Lebo mne to ostáva a mojmu bratrancovi nie ... Ale jemu dávajú fragy aj míni a mne nedávajú ...

Kotel
24-07-12, 15:54
To bude rozbite.

Mistakee
24-07-12, 21:23
Kotle: To sa neda nikoho nakaziť ked do mna strielaju nemôžem sa pohnúť nič ... Ani brouky nepomôžu ked majú mg,bz ... + ešte laggy ...

Když je málo lidí tak to šílenství nedává,to je pak blbe no když do tebe začnou střílet ze všech stran...

noirbun
24-07-12, 21:29
Lappen používaj edit a nepíš 10 príspevkov do jednej témy :)

brat brata
16-08-12, 15:58
Ja nechapem vyznam tohto tu uz ked aj zo zm day odstranite mg a bz tam nebudu hravat vip sak naco je to zbytocne to tam treba nehat lebo ja ked som 1 zm mam brouky a tymi dam min 3 ludi lebo vzdy sa najdu lami ktore nevedia zabit brouky ...

72 Virgins
01-09-12, 08:30
Podle mě by se zombie day měl změnit a to v zombikách.

Lidé mají díky tomu světlu obrovskou výhodu. Udělal bych proto jen jeden typ zobmie a to naklonovaného Bhopa se smokerem. Nedocházelo by tak k lovu a bhop je dostatečně rychlý. Hře by to dost prospělo.

Marquez
01-09-12, 09:30
Anebo by se mohl snížit nákup armoru a to ze 100 na maximálně 50 armor. A vip hráči by si nemohli kupovat anebo použít miniguny a ani bazuky po uplynutí určité doby tzn., že 1. zombie by musel nejdřív nakazit aspoň 5 lidí aby lidi mohli použít minigun a bazuku. A pokud by 1. zombie nenakazil nikoho do 10 sekund, tak by skapal jak je to udělané na ZM 1.