PDA

Zobrazit normální verzi : stížnost na admina iNvitro



banda
15-04-11, 17:47
Chci předem poděkovat kotlovi, že se bude tímto zaobírat. Proč si stěžuji? dostal jsem ban na 3 hodiny (reason: kemp na ct startu). CHci upozornit, že to bylo v mapě widlakof, hrál jsem za CT, kde ct start sousedí s bombplace a navíc nás přes CT start kanálem Tcka stálé rushovali, tak sem si tam na něj pockal. Nevím proč je ban za kemp u CT, a to byli ještě v overkillu. Dle mého názoru jsem plnil úkol mapy. Bránit pokladiště. CO jako čekal??Že budu jak noob utíkat od míst kudy chodí??? Stalo se to v 17:30 na serveru Warcraft. iNvitro tam také vyhrožoval někomu banem za nákup multiranky (protože ho někdo multirankou zabil). Trošku mi přišlo, že byl frustrován z toho, že jsem si na něj asi 3x počkal u východu z kanálu (když jsem si na něj nepočkal, tak nás vraždili zezadu). Jsem zvědavej, jak zdůvodní ban a výkřiky o zákazu multiranky. Neporušil jsem žádná pravidla a ani ten maník co si koupil multiranku, zakázaná není a to že se to adminovi nelíbí jako hráči, to má smůlu, to ať rozhodne kotel a v nastavení ji zakáže a ne nějakej pseudoadmin. Tohle je klasická adminí zlovůle. Nezpochybňuji jeho kvality jako hráče, ale tohle si jako admin zkrátka dovolit nesmí. Hraju csko už 12 let, ale tohle jsem snad kromě německých serverů nezažil a jako admin jsem si tohle nikdy nedovolil. CTcka mají na de mapách v náplni práce kempit!!!!!Neřeknu kdybych byl Tčko (ale i to se dá omluvit v případech, kdy CT rushujou, proč ne). Navíc tu funguje něco jako kempmeter. No nic, shrnu co si o tom myslím. Dostal jsem bez upozornění ban za to, že jsem ho vykempil. TO je shrnutí celého problému. Díky za reakci.

Rixie
15-04-11, 18:16
Mno ... Já osobně si nemyslím, že by ti jen tak za tohle dal vitro ban ... Počkáme si na jeho odpověď :)

banda
15-04-11, 18:20
No to jsem si o adminech na kotlovi myslel také. Např. 514Pro, kolikrát ho štvu a co?? zkousne to občas mě popíchne v chatu a jede. prostě to je admin, nezneužívá svého postavení. A důvod mého banu je uveden jako spawnkemp. TO je prostě v mým případě výsměch.

Larodar56
15-04-11, 18:25
banda je dobrý hráč, že by kempil? to ne

InVitro
15-04-11, 18:39
Bože takový kecy zkurvený . Ban si dostal za spawncamp úplně oprávněně . Kempil si 3 kola na spawnu, takže ban byl oprávněný jinde by ti dali za to už po prvním kole banned a to jsem byl ještě hodný na tebe . Druhá věc, že nikdy jsem nikomu nevyhrožoval banem za koupení rychlopalky akorát jsem tam psal, že to bude za kick . Většina lidí to respektuje a navíc to nejsem jediný koho to tam sere, že se tam nějaká dutá lama vezme rychlopalku a dává full out na sto kilometrů, protože nemá žádnej skill . Já jsem na spawncamp háklivej a já se s tímhle nemažu a moje povinost není ti to říkat, na to máš mozek aby si to věděl a na hlavní stránce když se pojíš to máš na psaný pravidla pro server . Dostal si to na 3 hodiny tak buď rád, že to nemáš na den . S tebou ten ban měl dostat ještě jeden ale nezjistil jsem kdo to byl . Navíc widlakof má plant od CT spawnu dál než si říkal . Výjimka jsou dust, dust_castle a podobně kde je plant na spawnu . A vůbec sem netahej laskavě to, že si dostal ban jen za to, že si mě sundal 3x po sobě . To s tím vůbec nesouvisí . Dostal si ban za to co máš v reasonu, tak tu laskavě už nemel sračky, který nejsou pravda . A výmluva typu oni hráli over, tak co jsem měl dělat . Odpověď je cokoliv jinýho než kempit spawn . Kdyby to tak dělal každej, že by kempil spawn a vymlouval se na over, tak to by mohl každej bezstarostně kempit spawn a myslet stejně mají over dostanu ban dojdu na fórko řeknu, že hráli over a já dostanu unban juhu . No nic moc demence a to je ode mě vše . Ban byl prostě oprávněný .

UFOusek
15-04-11, 18:47
Bože takový kecy zkurvený . Ban si dostal za spawncamp úplně oprávněně . Kempil si 3 kola na spawnu, takže ban byl oprávněný jinde by ti dali za to už po prvním kole banned a to jsem byl ještě hodný na tebe . Druhá věc, že nikdy jsem nikomu nevyhrožoval banem za koupení rychlopalky akorát jsem tam psal, že to bude za kick . Většina lidí to respektuje a navíc to nejsem jediný koho to tam sere, že se tam nějaká dutá lama vezme rychlopalku a dává full out na sto kilometrů, protože nemá žádnej skill . Já jsem na spawncamp háklivej a já se s tímhle nemažu a moje povinost není ti to říkat, na to máš mozek aby si to věděl a na hlavní stránce když se pojíš to máš na psaný pravidla pro server . Dostal si to na 3 hodiny tak buď rád, že to nemáš na den . S tebou ten ban měl dostat ještě jeden ale nezjistil jsem kdo to byl . Navíc widlakof má plant od CT spawnu dál než si říkal . Výjimka jsou dust, dust_castle a podobně kde je plant na spawnu . A vůbec sem netahej laskavě to, že si dostal ban jen za to, že si mě sundal 3x po sobě . To s tím vůbec nesouvisí . Dostal si ban za to co máš v reasonu, tak tu laskavě už nemel sračky, který nejsou pravda . A výmluva typu oni hráli over, tak co jsem měl dělat . Odpověď je cokoliv jinýho než kempit spawn . Kdyby to tak dělal každej, že by kempil spawn a vymlouval se na over, tak to by mohl každej bezstarostně kempit spawn a myslet stejně mají over dostanu ban dojdu na fórko řeknu, že hráli over a já dostanu unban juhu . No nic moc demence a to je ode mě vše . Ban byl prostě oprávněný .


:D Owned!

MARTiii
15-04-11, 18:54
:D:D

banda
15-04-11, 19:03
Tak teď si se projevil jako opravdový admin amatér... za prvé není důležité na co si háklivej, ale jaká jsou pravidla. Za druhé na widlákově přes CT spawn vede cesta k bombplace a já tady pokryju jak bombplace (to ty asi nedokážeš) tak jednu z přístupových cest (i střechy takže 2). To jako tam nemám čekat a říct pánove Tčka pojďte tudy kanálem??? Navíc když jste tam pravidelně rushovali???? Ne, jeto přesně tak jak jsem napsal, vykempil jsem tě, a to tě naštvalo a dal si ban. Kdybych tam totiž nebyl, tak v klidu zabiješ naše nooby zezadu, který hru vůbec nečtou, což se vám mimochodem několikrát povedlo. Tvoje argumenty jsou zcela irelevantní. Ty bys tu v CWčku nečekal??? Asi ne viď, protože si CWčko nikdy nehrál a jenom rushuješ. Ohledně multiranky NO a co??? CO máš co vyhrožovat kickem (ne tedy banem), zakázána není. A že je to haluz zbraň. CSko je celé o haluzy, pokud ti to vadí hraj DOTu. Jsou pravidla a ty je neurčuješ ad hoc. iNvitro se špatně vyspal a vykickuje humany protože ho štvou. Jako todle je klasické zneužití pravomoci admina. Nejsem noob co si to nechá líbit. Tvoje reakce je přesně taková jak jsem čekal. Prostě nulové argumenty. A obecně ke kempu?? proč ne když nakonec splní cíl mapy???proboha např. CWčka jsou celé o kempení. A v této mapě jsem plnil svůj cíl žádná pravidla jsem neporušil. Jo a ještě něco v dané situaci jsem tam doběhl asi 15s před tvým příchodem protože jsem slyšel u 2. bombplace jak běžíte kanálem a rozhodně jsem tam 3x nekempil, ale to není ani tak principiálně důležité. Co se týče overkillu, samozřejmě, že přispůsobíš své hraní overkillu. To mám rushovat proti 5 rozrushovanejm Tčkam plně vybavenejm??? Jsem zvědavý na reakci kotla, vím že se ti nic nestane, ale do budoucna chci zabránit tomu abys toho zneužíval. TO znamená žadné vyhrožování kickem za mutliranku a žádné bany za kempení které je spojené s úkolem na mapě. A na závěr chci říct, že jsi mě tímhle svým jednáním dost zklamal.

Kotel
15-04-11, 19:30
Kemp zakazany byt nemuze, pokud se kempi plant. Ale nevim, jaka tam byla situace. Admin, co banoval hrace za to, ze ho zabili, tu vzdy rychle skoncil.
Zbrane admin zakazovat nemuze, pokud je tam s tim takovy problem, tak se da zakazat automaticky, ale je to na domluve hracu a adminu. Pokud vetsina hracu chce, aby se hrali jen noze, tak se muzou hrat jen noze.

banda
15-04-11, 19:36
Ahoj Kotle sám iNvitro se přiznal k vyhrožování kicku za zbraň a situace byla jednoduchá. Tčka nás na mapě widlakof totálně rozrushovávali. Často chodili i přes kanál který je na CT spawnu a vpadali nám do zad. Tak jsem si tam na ně počkal. Za to jsem dostal ban. Nic víc nic míň.

Kotel
15-04-11, 19:45
Kdyz hrac bude kempit, tak nesplni ukol mapy a umre pripadne se to bude brat jako zdrzovani. Tady zjevne k ani jednomu nedoslo. Ban jsem zrusil, i kdyz ted uz je to asi jedno.

banda
15-04-11, 19:48
Děkuju za zrušení banu nicméně chci abys iNvitrovi "domluvil",protože tady nejde ani tak o můj ban jako o zneužití toho ho dát z osobních důvodů(pocitů a přání) a nikoliv z důvodů porušení pravidel. A to je tak vše. Díky kotle.

1488.6
15-04-11, 19:49
zkuste se vžít vy dva do role toho druhýho. Sralo by tě bando kdyby tě někdo 3x zabil při campu? A Invi sralo by tě to,když by váš tým prohrával,tak co by si dělal,když by jsi věděl že oni tam lezou každy kolo? Ban za camp by stačil jen dávat na hodinku anebo dost brutálně zvýšit campmetr

bones
15-04-11, 19:50
Otazka k teme: obrazok (http://666kb.com/i/bso24qk56tpcnoy9i.jpg) co ak vseci idu na velke len niekto ta vysadi hore na skatulu na CT spawne, a strazis bombovisko? tzn. kempis priamo na spawne, ale chranis bombovisko? Za to by bol ban alebo nie? Pocitajme s tym, ze T budu rushovat cez most priamo na B a nestihne ta ani camp-meter poriadne zaregistrovat.

Ja som za to dostal na 1 den ban na nemenovanom portali.

znedlob
15-04-11, 19:53
17:29:14 <STEAM_0:0:25587847><88.101.147.165> *SPEC*InVitro : debil kemperskej
17:30:25 <VALVE_0:0:1124428960><91.197.118.243> *DEAD*[*LEGENDS*].:Me>_<$Geoff>_< : kryple jeden s rychlolamou
17:30:28 <VALVE_0:0:456517334><82.100.31.3> *DEAD*Ridik:D : scraci ste
17:30:32 <VALVE_0:0:579063503><90.178.68.203> *DEAD*[*LEGENDS*].:rehy : s rychlopalkou banovat ty kkty omg
17:30:48 <STEAM_0:0:25587847><88.101.147.165> (HUDCHAT) InVitro : rychlopalka = kick
17:31:40 <STEAM_0:0:1339916><90.181.77.89> banda : si delas prdel ne
17:31:43 <STEAM_0:0:25587847><88.101.147.165> *SPEC*InVitro : kdo byl ejste an tom sapwnu ?
17:32:05 <STEAM_0:0:25587847><88.101.147.165> *DEAD*InVitro : kdo byl an spawnu u CT jeste ?

InVitro
15-04-11, 20:05
Co to tady meleš ty sráči j ? Prostě tady meleš furt samý kecy a lži . Že prý jsem vykikoval humany za to že kempili hahah. A na to si přišel jak jako ? Já sem nikdy žádnýho humana nevyhodil za to že mě vykempil, tak tady nemel hovna, když někdo dostane kick, tak to má relevantní důvod . Ty jseš přesně ten případ, kterýmu se nedostávalo pozornosti v mládí od rodičů, tak si tu musí chodit vyplakat srdce aby si ho někdo všimnul . Dostaneš ban na 3 hodiny a víš sám moc dobře že byl oprávněnej a hned jdeš žebrat a brečet na fórum o unban . Ty si za moc chlapče . To chci vidět tu ESEJ až dostane ban za něco jinýho, prkotnějšího než je tohle . A to že trestám tvrději spawncamp než třeba camp je relevantní, protože jsem dodržel regule proto abych ti ho mohl dát . A k těm rychlošuntům, tak to nebyla výhrůžka ale oznámení a prostě všichni to ví že rychlošunty jsou za kick když jsem tam já a nikomu to nevadí a neztěžoval si . Ale sotva dojdeš ty a hned musíš dělat humbuk přitom mě neznáš ani a ni nevíš jak na serveru hrajeme mi stará garda a ty hned začneš prskat sračky . Všici hráči tohle respektují ale ty musíš být víc že ? Pan někdo kdo musí za každou cenu získávat pozornost . Přitom se tu furt vymlouváš na overkill vole, přitom takovej Hunta, kterej byl taky několikrát v overu a nikdy jsem ho neviděl, že by jak dement století kempil spawn jen proto že dostává sadu, tak se furt nevymlouvej . Až zneužiju práva, tak ty to poznáš jako první to mi věř, protože jestli ses mě snažil vytočit a nasrat na maximum, tak se ti to daří a už nepiš další sračky radši, protože tu meleš jenom samý lži .

InVitro
15-04-11, 20:08
Kemp zakazany byt nemuze, pokud se kempi plant. Ale nevim, jaka tam byla situace. Admin, co banoval hrace za to, ze ho zabili, tu vzdy rychle skoncil.
Zbrane admin zakazovat nemuze, pokud je tam s tim takovy problem, tak se da zakazat automaticky, ale je to na domluve hracu a adminu. Pokud vetsina hracu chce, aby se hrali jen noze, tak se muzou hrat jen noze.

Ti říkám, že to s tím nemá co společnýho jedná se o to že kempil na spawnu . Vy to nedokážete pochopit asi . A vy furt melete sračky o tom že dostal ban za to že mě sejmul 3x po sobě, tak jste mrdlí už nebo co ?

InVitro
15-04-11, 20:10
Já jsem žádnej kemp nezakazoval, kempit si mohl jak kdo chtěl, ale jde o to že kempil spawn tak to pochop ! Kdby kempil plant tak to je něco jinýho než když kempil spawn a ve widlakofu je ten plant úplně jinak udělanej .

Kotel
15-04-11, 20:11
Pokud te sejmul 3x za sebou na stejnem miste, tak proc jsi tamtudy porad chodil? :D

InVitro
15-04-11, 20:12
Otazka k teme: obrazok (http://666kb.com/i/bso24qk56tpcnoy9i.jpg) co ak vseci idu na velke len niekto ta vysadi hore na skatulu na CT spawne, a strazis bombovisko? tzn. kempis priamo na spawne, ale chranis bombovisko? Za to by bol ban alebo nie? Pocitajme s tym, ze T budu rushovat cez most priamo na B a nestihne ta ani camp-meter poriadne zaregistrovat.

Ja som za to dostal na 1 den ban na nemenovanom portali.

A to je co za mapu ?

InVitro
15-04-11, 20:14
Pokud te sejmul 3x za sebou na stejnem miste, tak proc jsi tamtudy porad chodil? :D

Já pokaždé šel jinudy ale vždycky jsem se vracel kvůli přemnožení CTeček na druhé straně . ;-)

Lakaj
15-04-11, 20:14
A to je co za mapu ?
aztec

InVitro
15-04-11, 20:17
zkuste se vžít vy dva do role toho druhýho. Sralo by tě bando kdyby tě někdo 3x zabil při campu? A Invi sralo by tě to,když by váš tým prohrával,tak co by si dělal,když by jsi věděl že oni tam lezou každy kolo? Ban za camp by stačil jen dávat na hodinku anebo dost brutálně zvýšit campmetr

Asi jste vážně mrdlí po palici kolikrát vám mám říkat, že to s tím vůbec nesouvisí to že mě sejmul 3x po sobě je irelevantní, tak tu furt nepiště o tom, že mě sejmul když vůbec nevíte, že tady to je o tom spawnucampu ale furt melete svoje hovna .

InVitro
15-04-11, 20:19
No vidíš Lakaj vole, hele chlape kiknul jsem tě někdy za to že si mě sundal ? Pokud já vím my jsme spolu problém nikdy neměli vole ne ? Tak o co mu jde mi řekni nevíš to náhodou ?

Kotel
15-04-11, 20:22
Me je prece jedno, kolikrat te killnul, tady slo o spawn kemp, coz bylo v duvodu banu.

InVitro
15-04-11, 20:33
Me je prece jedno, kolikrat te killnul, tady slo o spawn kemp, coz bylo v duvodu banu.

No však ! Ale někteří lidi tady furt melou svoje, že to je o tom že mě sundal, přitom je to bullshit . Lakaj je taky skiller a kolikrát mě on sundal a nikdy jsem s ním problém za to neměl . Normálně se spolu bavíme a hrajem, ale Pan Banda musí mít furt nějaký kecy, který jsou úplně mimo mísu . On mě nezná já neznám jeho a modlím se že to tak zůstane i nadále, protože to bych se zbytečně nasíral a to nemám už zapotřebí .

InVitro
15-04-11, 20:34
Jinak ti fakt děkuji Banda za pěkně domrvenej večer . Aspoň k něčemu si posloužil .

1488.6
15-04-11, 20:43
Asi jste vážně mrdlí po palici kolikrát vám mám říkat, že to s tím vůbec nesouvisí to že mě sejmul 3x po sobě je irelevantní, tak tu furt nepiště o tom, že mě sejmul když vůbec nevíte, že tady to je o tom spawnucampu ale furt melete svoje hovna .
no a teď to odseru já:DD a co jsem napsal néni proti tobě a ani proti němu. Jen na zamyšlenou:) a lock už:DD

MARTiii
15-04-11, 20:56
kdyby tam ten kanal na spawnu u ct nebyl mel bys pravdu ale on tam JE tzn. mel plne pravo tam kempit ikdyz je to low a mapa jak by smet

Kotel
15-04-11, 21:22
Nekteri admini maji zakazano hrat na tehle mape, protoze maji trochu horsi nervy.

apach29
15-04-11, 21:43
Nekteri admini maji zakazano hrat na tehle mape, protoze maji trochu horsi nervy.

:D pekny, muzes tu hodit vypis tech adminu a pripadny postihy za poruseni zakazu? :D

banda
15-04-11, 22:14
Já nechápu proč invitro používáš takova peorativní slova a zbytečné osobní útoky. S těmi humany to bylo samozřejmě obrazné. A slova "dostaneš ban na 3 hodiny a víš za co" jsou trochu mimo mísu, protože právě, že nevím za co. Lakonicky napsáno: spawnkemp, pro mě důvod tedy nebyl. Podle tebe jsem na Vás měl čekat asi u fontány. Rychlopalky jsou povolené, takže tvoje slovo, že za ně budeš kickovat a dosud si nikdo neztěžoval (tak jsem první) a já, že do toho nemám co mluvit ,je nad rámec tvých pravomocí. Já mám právo proti tomu protestovat a ty nemáš právo (i když tu moc jako admin máš) mi vnucovat svoje pocity co je podle tebe správné, když rychlopalku pravidla povolují (to bych si ji pak nemohl koupit, že?). Slova o staré gardě jsou pak z mého pohledu hodně úsměvné. A pokud mluvíš o lhaní??? Jaké lhaní?? Přeci skutkově jsme se shodli, já čekal na spawn CT kudy Tčka chodili položit na blízké pokladiště. Takže v čem jsem lhal??? Víš a 3 hodiny pro mě je docela dost, protože jsem měl dneska štěstí, že jsem si mohl po dlouhé době takhle dlouho zahrát bez toho, aby mě opruzovali děti a manželka, načež přijde admin, který vyloženě adminuje jak nějaké dítě (ublížili mi -> ban) a večer ti skazí, tak co jsi čekal?? A prosímtě overkill jen způsobil to, že jste tamtudy v klidu chodili, kdyby nebyl overkill, nechodili byste tam a já bych tam na vás nečekal, tomu se říká příčinná souvislost. A nakonec tvoje výkřiky o tom, že to nebylo kvůli tomu, že jsem tě zabíjel..... A jak jsem to měl asi chápat??? Já bránil bombplace, 3 x tě vyndám a pak dostanu ban.
No nic, prosím kotla o uzamčení threadu ať se ten flame nerozjíždí a pro mě je poučení, že až příště budu hrát s invitrem, tak si budu nahrávat demo.

dEEEEEEEEEEL
15-04-11, 23:15
Odstraniť mapu de_widlakof !!!

Kotel
15-04-11, 23:27
http://www.youtube.com/watch?v=LJXaqzK-qs4

dEEEEEEEEEEL
16-04-11, 07:36
0:00 - Gong ... a jedeme 0:09 - Ďá..tktaktá..pakpak..dam! 0:29 - Bá pkpkpk Pá .. tkatkaptá 1:06 - Tábytyťam! 1:22 - Tydy,bady,bo! 1:27 - Patakatagetapapampam! 1:33 - (krátký odpočinek) 1:41 - Mmm..taka.taka.taka..hů. 2:19 - Připravte si telefonky 2:27 - Tak trošku ší..šílenější 2:32 - PSS - Ptali jste se, kdepak mám tu pixlu od sušenek 2:38 - Tak zkusme... 2:53 - Tykypapapyk-bá 3:02 - ...badadou - TYBÁU 3:10 - paťapaťapaťa - pak pak 3:23 - Vznikla hustá, pulsující energie 3:30 - Děkuji, děkuji!

InVitro
16-04-11, 15:49
Se mnou už hrát nebudeš, na ubrečence nejsem zvědavej .

Rixie
16-04-11, 17:27
Se mnou už hrát nebudeš, na ubrečence nejsem zvědavej .

No ... tak myslím si, že ubrečenec to není. Napsal to slušně a vše vysvětlil. Nevím jestli je ban oprávněný nebo ne, ale to už je teď jedno. Můžeš být rád, že to sepsal jako inteligentní člověk a ne jako 12-ti letý kid, ktérých máme na fóru víc než dost. :)

ZombieBot
16-04-11, 18:05
. Můžeš být rád, že to sepsal jako inteligentní člověk a ne jako 12-ti letý kid, ktérých máme na fóru víc než dost. :)

žejo sedly?:D

Rixie
16-04-11, 18:14
žejo sedly?:D

To si zabil ... :D Chudák sedly :((

ZombieBot
16-04-11, 18:15
tak já nic proti němu nemam, nicméně píše hrozně... ten musel mít ve škole z ČJ za 5 ;)

UFOusek
16-04-11, 19:29
žejo sedly?:D

Ahaha!! Owned!!

Larodar56
17-04-11, 01:13
Neobviňujte Sedlyho a jděte se aspoň jednou za týden kouknout na csko... denně tam vidím spoustu chyb... zabYl, citere, bjeste

bones
17-04-11, 10:47
najlepsie ked mate v nicku Y, napr. really? a 5 ludi vam napise: REALLI MG PLS. :) niekedy ma udivuje ako sa daju tie slova pretlmocit

ZombieBot
17-04-11, 10:57
tjn, mě píšou často zombiemod nebo zombiebota

Larodar56
17-04-11, 11:52
Já neodpověděl nikomu kdo napsal špatně mé jméno... beru jen Larodar, Laro, 56, většinou nějací ňoumové napíšou Lordare

Karl0s
17-04-11, 11:52
Prosim lock!!!!!!!!!!!111111111111111111 :d

hopik
17-04-11, 12:23
invitro docela to přeháníš.. já demo neviděl, ale banda se sem přišel slušně obhájit a ty už ho zase urážíš do "ubrečence".. nesnášim když někdo nadává do dětí, ubrečenců, jsou to ubohý hlášky a dáváš tim najevo akorát to, že na to nemáš co říct.. eště od admina, pff..

edit: podívam se na druhou stránku, a co nevidim? hned první post, první věta a už zase mele sračky.. jste si jistí že chcete mít na kotelně takovýhle adminy? někteří to už vážně přeháněj, to jste je měli dát radši pastelkovy kterej si o to žádal, vy je radši dáte těmhle, s prominutím, hovadům..

ZombieBot
17-04-11, 13:07
do mě se invitro taky hned pouštěl, když jsem se ptal na ocasův unban...

InVitro
17-04-11, 14:28
do mě se invitro taky hned pouštěl, když jsem se ptal na ocasův unban...

Cože ?

InVitro
17-04-11, 14:31
Jestli si myslel toho haxora kterej dostal 2x perma za stejný haxy, tak se ničemu nediv . Jako to jsem si měl s ním sednout na pivo a pokecat si proč to dělal ?

MARTiii
17-04-11, 14:50
no áno matko terezo

InVitro
17-04-11, 15:05
Na pivo si zajdu maximálně, tak s jedním člověkem odtud a tenhle to určitě nebude .

apach29
17-04-11, 16:44
Na pivo si zajdu maximálně, tak s jedním člověkem odtud a tenhle to určitě nebude .

Oukej, tak pisni a zajdem se ozrat.

Rixie
17-04-11, 18:52
Heh

InVitro
17-04-11, 21:25
Oukej, tak pisni a zajdem se ozrat.

To je sice pěkný, ale to by se ti muselo chtít dojet do Brna . :-) Mě se někam daleko táhnout nechce . :-D

Karl0s
17-04-11, 22:05
v Brně bydlí morčata , tak to můžem spojit s nějakym jejich koncertem ne ? :P

apach29
18-04-11, 06:24
To je sice pěkný, ale to by se ti muselo chtít dojet do Brna . :-) Mě se někam daleko táhnout nechce . :-D

A ty si myslis, ze mne se chce nekam daleko? :D se domluvime na pul cesty, rekneme Hranice, nebo Lipnik nad Becvou? :D

InVitro
18-04-11, 12:08
v Brně bydlí morčata , tak to můžem spojit s nějakym jejich koncertem ne ? :P

Jsi piš vole . :-) Otcův kámoš z práce se s jedním borcem od nich zná osobně, takže to má svý výhody víš jak . :-P Jsem od nich dostal zadara 3 CD i s jejich podpisama . ;-)

InVitro
18-04-11, 12:09
A ty si myslis, ze mne se chce nekam daleko? :D se domluvime na pul cesty, rekneme Hranice, nebo Lipnik nad Becvou? :D

To je furt daleko pro mě . :-D A ono jak je to vlastně daleko od Brna, že jsem tak smělý ? :-DDD

apach29
18-04-11, 15:29
187 km cca :)

Karl0s
18-04-11, 16:20
Jsi piš vole . :-) Otcův kámoš z práce se s jedním borcem od nich zná osobně, takže to má svý výhody víš jak . :-P Jsem od nich dostal zadara 3 CD i s jejich podpisama . ;-)

heeeeeeeeeeeeeeey :D to mě teda poser

InVitro
18-04-11, 16:31
187 km cca :)

Rofl, tak to jedině až budeš mít někdy cestu do Brna, tak se můžem pak domluvit a já dám echo ještě Flopsaidovi a on by valil s náma . A nejlepší bylo když jsem se ho ptal kde to vlastně bydlíš, tak že prý to je kousek od Ostravy . :-D

UFOusek
18-04-11, 17:15
Od stížnosti k pivu, takhle se to dělá.. :)

apach29
19-04-11, 02:44
Rofl, tak to jedině až budeš mít někdy cestu do Brna, tak se můžem pak domluvit a já dám echo ještě Flopsaidovi a on by valil s náma . A nejlepší bylo když jsem se ho ptal kde to vlastně bydlíš, tak že prý to je kousek od Ostravy . :-D

Tak to ma ale pravdu. Bydlim asi 7 Km od Ostravy. S tebou a Flopem bych rad zasel na jedno (cti osm az dvanact). S tebou se zas az tak neznam, ale s Flopem tu hrajeme od zacatku, a proto bych byl pro, sejit se vsechni admini s Kotlem a poradne se poznat (cti "zaparit a poznat" :D) a probrat v globalnim hledisku budoucnost Kotelny a smer, jakym se bude ubirat. Beru vsechny navrhy, kde se scuknem, ale pak by to muselo byt(po souhlasu vsech) brano, jako zavazny. Nepojedu preci nekam jen proto, abych se sesel s Kotlem a dvema dalsima adminama.

InVitro
19-04-11, 12:40
Asi tak nějak, jenže pro některý by to byl problém, protože Brno je druhý největší město, takže by připadalo v úvahu Brno, protože Praha to je už moc velký a tam se nevyzná i sám pan prezident . :-D I když pro někoho by to mohl být problém dojet do Brna přece to je dálka pro někoho třeba Kotel kterej je z Plzně . :-) Ale jinak bych taky byl pro takový hromadný shromáždení jako za sametové revoluce, kde by jsme pak obsadili tu největší knajpu v širém okolí, a kde by jsme se pak všichni zřezali do mrtě, ale předtím by jsme samozřejmě probrali jak si říkal budoucnost KOTELNISKA . :-DD A jinak já se znám s Flopem už taky dlouho co se týče tu na Kotelně, ale osobně jsem ho ještě taky neviděl . On byl prakticky můj druhej steambuddy odtud z Kotelny, ale jako známe se mnohem déle ještě předtím když jsem tu hrál NS, ale to je jedno už teďka. ;-) Ale je v pohodě, protože to je na půl Brňák a Brňáci drží při sobě . :-D Ale Kotel má furt hodně práce, takže to by se muselo hodně poštěstit aby to vyšlo . Jinak s tím pivkem první tři na rozjezd budou dobrý, ale pak už to půjde ztuha. :-DDD

negative
19-04-11, 14:31
Tak to ma ale pravdu. Bydlim asi 7 Km od Ostravy. S tebou a Flopem bych rad zasel na jedno (cti osm az dvanact). S tebou se zas az tak neznam, ale s Flopem tu hrajeme od zacatku, a proto bych byl pro, sejit se vsechni admini s Kotlem a poradne se poznat (cti "zaparit a poznat" :D) a probrat v globalnim hledisku budoucnost Kotelny a smer, jakym se bude ubirat. Beru vsechny navrhy, kde se scuknem, ale pak by to muselo byt(po souhlasu vsech) brano, jako zavazny. Nepojedu preci nekam jen proto, abych se sesel s Kotlem a dvema dalsima adminama.

Dobrý nápad.. :D lenže tá doprava... :D

InVitro
19-04-11, 16:11
Negative se Slovenskýma adminama uděláme sraz u Vás někde zase . Já tam mám příbuzné, takže až budu mít cestu na Slovensko, tak se ozvu a domluvíme se kde se sejdeme . Počítej tak někdy v létě (červenec, srpen) .

Karl0s
19-04-11, 16:22
pak nastane pravidelná hádka co bude hrát za hudbu :D

Charon35
19-04-11, 17:54
Negative se Slovenskýma adminama uděláme sraz u Vás někde zase . Já tam mám příbuzné, takže až budu mít cestu na Slovensko, tak se ozvu a domluvíme se kde se sejdeme . Počítej tak někdy v létě (červenec, srpen) .

A musí sa jednať iba o Adminov?

negative
19-04-11, 18:44
Charon, však mi sa zrejme čoskoro stretneme....Zneužijem ťa a dovedieeš nás na štadión :D P.S.: nemáš nejaké miesto kde by sme mohli prespať?? :D

Charon35
19-04-11, 20:35
Charon, však mi sa zrejme čoskoro stretneme....Zneužijem ťa a dovedieeš nás na štadión :D P.S.: nemáš nejaké miesto kde by sme mohli prespať?? :D

Ja Vás tam odvediem a od domácich budem mať nakladačku každý deň :D Policajná eskorta Vás tam odvedie:P :D
Prespať asi ťažko :/ Kedy to je vlastne? (len nie 7.5.!!! to tu nebudem)

EDIT: Už viem, veď si mi písal dátum :D

negative
19-04-11, 21:10
policajná eskorta nebude.. :D my tam ideme banda autobusom o 15:00 z BB potom provokovať zasranov, pobiť sa, zobrať suveníry, prespať a ráno do školy :D ešte som rozmýšlal, že by sme šli do nejakého klubu ale.. :D

Charon35
19-04-11, 21:39
Tu skapal pes. A nemáš tu ani žiadne kluby. A to kde chcete prespať? Inak prečo to rozoberáme tu? :D napíš mi SS.

apach29
20-04-11, 02:51
Me je celkem jedno kde to bude, jen aby jsme se sesli ve vetsim, nez malem mnozstvi. Jak date vedet alespon dva tydny dopredu, ze to bude a kde, tak prijedu.

InVitro
20-04-11, 13:36
Autem ale nejezdi nebo už neodjedeš . :-D

apach29
20-04-11, 13:53
Asi bych prijel autem, sehnat hotylek na noc neni preci problem :)

InVitro
20-04-11, 15:00
Jak myslíš teda . :-)

Karl0s
20-04-11, 15:20
jen pojeď autem , můžeš mě cestou nabrat , já bych se totiž ve vlaku a na nádraží ztratil

InVitro
20-04-11, 15:42
Po cestě ? Where r u from ?

Karl0s
20-04-11, 17:03
kousek od havlíčkova brodu což je kousek od jihlavy což je velký kus od Brna

InVitro
20-04-11, 20:05
No tak to by měl Apach hodně z cesty tvle . :-D Ale možná bude změna plánu . Možná pokud se zadaří, tak povalím do Olomouce . Mám tam kámoše kterýho jsem už asi 3 roky neviděl, takže bych zabil dvě mouchy jednou ranou . :-) To by měl pak Apach kousek, ale ty si uženeš infarkt takovou štreku šlapat . :-DD

Karl0s
21-04-11, 13:19
něco snad vymyslim :D

InVitro
21-04-11, 15:17
Tak já tam pojedu asi nejspíš autobusem, ale ještě uvidím, však se pak zkusíme nějak domluvit a můžem to prubnout spolu . ;-)

InVitro
21-04-11, 16:45
Ty patříš do off topicu Kotel lock N1xQw !

Rixie
21-04-11, 20:12
Ty patříš do off topicu Kotel lock N1xQw !

LoL :D Ty si pán hej :D

Karl0s
21-04-11, 20:44
Toto všetko patrí do OffTopicu, kotel prosím lock!
běž si ty mrdky srát jinam

Ty patříš do off topicu Kotel lock N1xQw !

.

negative
21-04-11, 21:16
Ty patříš do off topicu Kotel lock N1xQw !

:-D :-D tak toto vyšlo :D

Karl0s
22-04-11, 00:04
tak co ? :D kdy , kde , v jaké společnosti .. :)))

72 Virgins
22-04-11, 02:05
Hustý bany poslední dobou. Jako na widlákově dát CT ban za kemp, když on kempit musí a ještě když kempí tři metry od bomboviště. Jako fakt demence tohle a ještě vyhrožovat kickem za rychlopalku? Tohle nejde obhájit invitro

ZombieBot
22-04-11, 08:43
Hustý bany poslední dobou. Jako na widlákově dát CT ban za kemp, když on kempit musí a ještě když kempí tři metry od bomboviště. Jako fakt demence tohle a ještě vyhrožovat kickem za rychlopalku? Tohle nejde obhájit invitro

sice ano, ale trochu pozní reakce ne?:D

Karl0s
22-04-11, 09:59
ey virgins počkej s tím :D tady se řeší důležité věci

InVitro
22-04-11, 13:26
Kdy ? to nevím přesně podle toho jak já se domluvím s tím kámošem . Kde ? tak nejspíš dovalíš na hlavas do Brna a tam se někde sejdem . V jaké společnosti ? Jen v té nejlepší lize alkoholiků . :-D

InVitro
22-04-11, 13:27
Hustý bany poslední dobou. Jako na widlákově dát CT ban za kemp, když on kempit musí a ještě když kempí tři metry od bomboviště. Jako fakt demence tohle a ještě vyhrožovat kickem za rychlopalku? Tohle nejde obhájit invitro

Tohle je už vyřešené . Neříkaj ti blesk ?

Karl0s
22-04-11, 13:45
a co ty morčata ? nechtěly by pro nás uspořádat soukromej koncert ? :P

Smile
22-04-11, 13:53
Pokud máš dost napchanou peněženku, tak určitě chtěli...:P

InVitro
22-04-11, 13:56
a co ty morčata ? nechtěly by pro nás uspořádat soukromej koncert ? :P

Hehe zase tak dobře se s něma neznám . :-D

72 Virgins
22-04-11, 18:44
Tohle je už vyřešené . Neříkaj ti blesk ?
No pár dní jsem tu nebyl. Prostě mě takovýhle věci štvou. Je mi jasný, že ti ruply nervy, stane se, ale napsat jsem to musel.

Karl0s
22-04-11, 19:53
No pár dní jsem tu nebyl. Prostě mě takovýhle věci štvou. Je mi jasný, že ti ruply nervy, stane se, ale napsat jsem to musel.

takhle se řeší věci - bez nadávek , stručně a přehledně