PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na Furien/;MorgAn' - PRIJATY



Mistakee
24-07-12, 22:34
Čaute tímto topicem bych chtěl požádat o práva na Furien servery.Tento mod hraju teprve měsíc na steamu,ale hrál už jsem asi 2 měsíce na NS. Myslím si že mod ovládám dobře,nejsem nějáky top skiller,ale střílet umím.
Tak ted nějake informace o mě.
Jsem klidný člověk,který se nenechá vyprovokovat nějakými kecy a podobně. Jsem v prvním ročníku odborného učiliště obor kuchař-číšník. Rád se zajímám o různé sporty,hlavně fotbal,hokej.Rád chodím ven s kámošema,hraju csko a jiné hry.
Asi žádám o práva brzo,ale myslím si že 2 admini na 4 Furien servery je málo.Proto bych chtěl pomoct banovat cheatery a další prohřešky.
Cheatry hlasím v poslední době celkem dost,vždy se snažím nějakého natočit,ale často se stáva že když jsem ve spectu tak se hráč odpojí a demo je pak málo průkazné.Nějaké adminy tam občas vídám jako je Maršoun,párkrát jsem ta viděl Lu!ze a Luccy,asi bude důležitý i názor od admina Frackore,kterého jsem bohužel zaskočil na serveru jen párkrát.
Pochopím když práva nedostanu ale nenaštvu se jako spousta jiných lidí.
Nick in game: ;MorgAn'
SID: STEAM_0:0:1452953
Díky za odpovědi,kdyby jste se chtěli na něco zeptat,rád odpovím.

grEy
25-07-12, 00:30
Si prvy vlastnik steamu? Inak som asi pre, ak na teba niekto nieco nenajde, ale google nic nevyplul, takze asi to je ok. :)

Mistakee
25-07-12, 00:34
Si prvy vlastnik steamu? Inak som asi pre, ak na teba niekto nieco nenajde, ale google nic nevyplul, takze asi to je ok. :)
No kupoval jsem si ho pře smskey,takže nevím.
E:Díky

marsoun
25-07-12, 09:41
Asi jo, admin by se hodil jako sůl a nenapadá mě nikdo rozumnější kdo hraje na furienu. Uvidíme co najde detektiv Zeusko a pak to editnu.

Prasacko
25-07-12, 10:34
Pro, stretávam ťa v hre, v pohode hráč, nevidel som ho že by bol nejak vulgárny alebo mal s niekym problém takže nevidím problém.

E: Furien = Need a New admin

Dexter.Morgan
25-07-12, 11:22
Urcite PRO, jak rikam furt na furiene je potreba novyho admina.Jinak k tomuto hraci musim rict, ze se snazi udrzovat server v poradku (nahlasuje cheatery),bezproblemovy hrac a hlavne AKTIVNI.

Mistakee
25-07-12, 14:26
Díky všem za vyjádření :)

Frackore
29-07-12, 21:22
Jsem též pro, teď prostě nemám moc času, tak ani nehraju. Navíc mám osobní problémy kam se podívám. Admin je potřeba.

Mistakee
29-07-12, 21:35
Jsem též pro, teď prostě nemám moc času, tak ani nehraju. Navíc mám osobní problémy kam se podívám. Admin je potřeba.
Díky

ZEUS
29-07-12, 21:45
http://pixel-banlist.cekuj.net/ban_list.php?bid=5249

To ti moc nepřidá čeče..... ale bůh ví, jak to bylo, hledal jsem tam někde chatlogger a nikde ho tam nemají.
Serveru na furienu je dost, takže admin tam je potřeba.
Pro

marsoun
29-07-12, 21:47
Editu by si ani nikdo nevšimnul, takže PRO

Mistakee
29-07-12, 21:50
http://pixel-banlist.cekuj.net/ban_list.php?bid=5249

To ti moc nepřidá čeče..... ale bůh ví, jak to bylo, hledal jsem tam někde chatlogger a nikde ho tam nemají.
Serveru na furienu je dost, takže admin tam je potřeba.
Pro
Ta adminka se nad obyčejnými hráči povyšovala,tak jsem jí trochu tvrdě uzemnil,jinak díky:)

Kotel
02-08-12, 22:24
Pro.

Frackore
02-08-12, 23:49
Vítej ;)

Bezdak
03-08-12, 00:07
Gratulka.