PDA

Zobrazit normální verzi : VD za demenci [STOP]



Milk
26-07-12, 01:10
Ahoj, rád bych, aby se do pravidel dalo že za demenci není FK. Protože když se třeba dozorce omylem přeřekne, že mají jít na zadní stěnu boxu, tak jeden věze%n vyleze že chce jít na horu a dozorce mu dá kill, tak by to neměl být FK, nebo když ct řekne jdšte do kuchyňky, že asi mzslí ctčko a ne Tčko. A prostěsi hledají různé důvody proč mít VDčko. Teď se přiznám, že sem velký adept na týhle blbosti a že sem to taky dělal ale už tak ne. :D Je to jen návrh tak nepište nějaké divné komenty. :D

Qip
26-07-12, 03:50
Pravda, přidal bych to tam. Pak je, hlavně pro nováčky daleko složitější "odsimonovat", protože kdo se má pořád dávat pozor na drobnosti, co říká. Samozřejmě by se to nemělo přehánět, takže když někdo řekne "běžte k zadnímu boxu na stěnu", jak už se tu taky párkrát stalo a pak je zabije, tak to FK bude.

Kuzli
26-07-12, 09:14
K CT maj chodit lidi, kteří maj nahráno na serveru tři dny. Za ty tři dny by to už měly znát. Žádný že se přeřeknou. Oni to prostě neví. Když řekneš na začátku kola, děte někdo do kuchyňky, automaticky se to myslí na CT. Když tam de T má kill a žádný VD mít nemá. T by neměli bejt tak blbý a rozpoznat jaký příkazy sou pro T a jaký pro CT. A příkaz děte K zadní stěně, a příkaz děte NA zadní stěnu je docela rozdíl.

Lynviy
26-07-12, 09:18
Mě hlavně sere tohle: Děte na zadní stěnu v boxu.

3k a Jerry
26-07-12, 10:31
Tohle se to už nespočetněkrát řešilo když někdo rád chytá za slovíčka, klidně ho zabíte.
Když řeknete jeden běžte do zbrojky je jasné že tam pujde CT musí u toho taky přemýšlet a ne jen mět bind NIC , VD , FK , MFK a čekat že projdou dál.

Mě hlavně sere tohle: Děte na zadní stěnu v boxu.
Pokud se tam dá dostat tak běž. Většinou je tam nějaký spešl, admin takže by to mohli postřehnout a něco stím udělat popřípadě dát v příštím kole HVD.

Prasacko
26-07-12, 11:56
Tieto sračky sa riešili už dávno a vidím že to je zase na fórum... Keď povie že bež na zadnú stenu tak tam bež ale keď tam není admin ani spešl tak potom to VD veľmi nečakaj.
A keď má ísť niekto s VD alebo do zbrojky tak samozrejme že CT, takže asi tak ako písal Jerry a Kuzli... Asi LOCK

Kuzli
26-07-12, 13:09
Pane bože, buď tak dobromyslný a snes na zem inteligenci této generaci.

grEy
26-07-12, 13:23
Keby o tom mozem rozhodovat, povolil by som ist k CT len ludom, ktory tam hraju minimalne mesiac. Aj za ten mesiac ta casto prekvapia nejake veci.
Ale ked tak nad tym rozmyslam, tie tri dni znamenaju asi celkovy cas nahraty na servery = 72 hodin.

Lynviy
26-07-12, 13:48
Keby o tom mozem rozhodovat, povolil by som ist k CT len ludom, ktory tam hraju minimalne mesiac. Aj za ten mesiac ta casto prekvapia nejake veci.
Ale ked tak nad tym rozmyslam, tie tri dni znamenaju asi celkovy cas nahraty na servery = 72 hodin.

A kdo to počítá? Ty hodiny?

grEy
26-07-12, 14:00
Asi by bolo dobre spravit nejaku databazu alebo nieco podobne. Zatial je to pravdepodobne len formalitka.

Frezzik
08-08-12, 02:00
K tomuhle tému bych taky rád dodal Tzv : Zabíjení za blbosti.
To se týká když simon řekne ať Tčka pustí klávesnici a Tčka se pohnou o pouhé 2cm a hned dostanou hlavu to stejne když se mění simon (první zemře druhý si vezme)
tak řekne pusťte klávesnici a než to dořekne už začíná střílet k tomu patří také úmyslné FA - Free Attacky díky tomuhle vlastně bráníte ve vzpouře Tčkám a mají to o poznání težší 100 hp a např: 60 hp
Nevím jestli to tu už je ale nenašel sem to ( možná sem špatně hledal -.- ).
(už mě to pomalu začíná vytáčet i to ignorování chatu)

Admini za tohle můžou tak maximálně upomenout takže bych tímto žádal aby se to objevilo v pravidlech.

Kuzli
08-08-12, 10:35
Já za blbosti nezabíjím, až se to dá podezdřívat z nadržování. To už je každýho věc, jak hraje simona. Když je někdo blbej, tak je blbej.

Prasacko
08-08-12, 11:18
Nezabijem za blbosti spam NADRŽOVANIE... Zabijem za blbosti spam KKT KKT.... vyber si:)

Frezzik
08-08-12, 11:45
No proto říkám aby to bylo například v pravidlech protože když je simon naky ..... tak si nezahraješ.
Mě je úplně jedno že mi píšou nadržování , nadržuju všem stejně ať neumřou hned a pak si ještě stěžujou. Inteligence některých.

brat brata
15-08-12, 12:50
Tak ked uz nieco pridat do pravidiel tak to ze ked zabije simona CT mozu zabit iba cerveneho lebo velakrat sa my stalo ze nebol simon a CT zabijalo kazdeho kto sa pohol ...

Milk
16-08-12, 00:50
Tak ked uz nieco pridat do pravidiel tak to ze ked zabije simona CT mozu zabit iba cerveneho lebo velakrat sa my stalo ze nebol simon a CT zabijalo kazdeho kto sa pohol ...
v tom případě dal MFK, protože když není simon a žádné příkazy, tak si hráči mohou dělat co chceš, samozřejmě až na červené. :mml: