PDA

Zobrazit normální verzi : OldSchool_WH_Player



WickEd
26-07-12, 00:12
http://csko.cz/dema/upload/dir/player_4.dem

Kotelna - Oldchool
Nick: Player
Steam ID: VALVE_0:0:785059486
IP: 46.135.100.18
Cheat: Wall Hack

Screen ID a IP jsem chopný dodat.

BiA Fz
26-07-12, 10:02
Jedinej divnej čas je 12:19, nebyl slyšet a jde si pro něj najisto. Jenže musíme brát v úvahu, že na serveru bylo cca 5 hráčů, tohle byl nejspíš BOT a mohl na tom místě kempit každý kolo.

Mě to tedy na ban nestačí.

peta
26-07-12, 11:35
Pokud nebude vadit taky se vyjádřím, koukal jsem na demo několikrát a kromě toho jednoho času jak psal admin tam nic není. Určitě nebanovat spíše si ho pohlídat. I podle stylu hry poznáš že to je nějaký bot a ti většinou chodí a kempí skoro stejně co jsem tak registroval ráno na w3.


//edit myslím si že tady už asi není co řešit stejně se tam nedá prokázat 100% wallhack :D

WickEd
26-07-12, 13:42
Dobře, tohle je možná je že vedel kde je, ale za celou pamu se do tehlech mist nedostal, a navic boti byli přidání čerstvě protože jsem šel do spec a další lidi se odpojili, možná zkoukněte poslední kolo 15:18 kdy si de najisto pro Walkujícího hráče

peta
26-07-12, 13:51
Jako že na základě jednoho killu ti nikde nedají banned. Jak jsem psal nejlepší si ho bude pohlídat a zkusit spectovat s fake nicky atp.. já třeba když huntím wh tak vždy píšu hráčům ať někde zakempi kde bys je jen tak neviděl a kolikrát to helpne když je cheater blbej tak to začne více používat.. :D

ZEUS
03-08-12, 11:16
No tož sem se díval na demo, kromě jedný akce, tam nic není a na ban to nestačí, chtělo by to delší demíčko :-)

Lock