PDA

Zobrazit normální verzi : Pripojím sa?



Radovan
26-07-12, 11:58
V nejbližší době dojde k ukončení podpory starých cs klientů (protokol 47, protokol 48 v36) na všech serverech. Doteď se tolerovali na fun serverech, neboť je využívají převážně cheateři, ale během 10ti let došlo k mnoha updatům, které už neumožňují další podporu. Bez originální hry nebo hry stažené odsud, se nepřipojíte. Počet starých a nových klientů je už delší dobu monitorován, takže se jedná celkem asi o 100 hráčů. Pokud máte starou hru, server Vás na to upozorní

Ahojte, mám otázku.

Aktuálne používam NS klienta verzie 23. Keďže to zakážete tak by som sa chcel spýtať, či by mi to nešlo potom na NS klientovi v. 44.
Ďakujem za odpoveď.

Prasacko
26-07-12, 12:02
http://csko.cz/?strana=download Skús tu, mne to stamať ide a nemám žiadny problém.

Radovan
26-07-12, 12:06
Mne tá verzia nejde...

peta
26-07-12, 12:26
Teda abych řekl popravdě nejlepší je mít steam.. nic ve zlým ale NS je někdy velké zlo. Hele neměl bys lepší si koupit třeba steam? Dle mého je to asi to nejlepší já už mám steam x roků a jsem s tím více spokojen než s NS furt hledat patche popř řešit bany které člověk ani nedostal... atp.


Ahojte, mám otázku.

Aktuálne používam NS klienta verzie 23. Keďže to zakážete tak by som sa chcel spýtať, či by mi to nešlo potom na NS klientovi v. 44.
Ďakujem za odpoveď.

Radovan
26-07-12, 21:35
Tak áno, či nie?