PDA

Zobrazit normální verzi : MoD



Don Komar =P
26-07-12, 18:24
Cus vsetci.... Mam na vas otazku. Nemohol by sa urobit nejaky novy mod na JB-koch ? Dik za komentare.

Piner
26-07-12, 18:35
Mohl, jen navrhni který..

Mistakee
26-07-12, 18:44
Třeba Zombie day?

Milk
26-07-12, 18:47
Navrhl bych třeba něco jako furieni, třeba by nebyly tak silné nože ale obyčejné. Ct by měly nějaké zbraně a Tčka by měly větší rychlost a jump. :D

Charon35
26-07-12, 18:55
Dajte skôr odkaz na youtube. Komu sa chce hladat kazdy navrh.

Toreto
26-07-12, 18:55
Zombie asi neschvália.JB mody sa tu už riešili,ale nikto nevedel vymyslieť nejaký originálny,dobrý mod.Bol navrhnutý aj zombie,ale bol zamietnutý s tým,že nato je Zombie server ak si dobre pamatám.

Nixvan
26-07-12, 18:59
Dobrá bla sparta :-( A přeco už vlastne nieje?

Lynviy
26-07-12, 19:15
Nightcrawler day

mrkev
26-07-12, 19:20
Neviem ako vy ale napíšem to tu ked už niekto založil topic.

Mal som nápad na nový mod aby hráči vyskúšali niečo nové

Volá sa Metrix mod


Vlastnosti o Metrix mode

- Metrix mod je podobne niečo ako prestrelka len v tom zmysle že hráči majú pištole a nie zbrane.Hráči dostanú špecialne matrix skiny hráčov.

T a CT ma na výber pri štarte modu 2 možnosti.

Jason - život+++rychlost++Deagle ( HP pre T 150) (HP pre CT 600)
Mad - zivot++++rychlost+Dualky ( HP pre T 200) (HP pre CT 650)

- CT ma na výber to isté len ma iný SKIN v hre.
- CT dostanu vačšiu gravitáciu ako T ale T dostanu tiež gravitaciu
- Pri matrix mode by sa zapla nejaká dobrá hudba.

Toreto
26-07-12, 19:31
Podľa mna to je výborný nápad Mrkva :) Som zvedavý,čo na to tí "hore" :)

Don Komar =P
26-07-12, 20:31
No joo, Mrkva to sa hraje aj na Gamesites... :D Ale trebalo by vymysliet nieco originalnejsie, aby to zaujalo aj adminov. Tiez by ma zaujimalo preco sa zrusila sparta...

Kotel
26-07-12, 20:48
Pokud dostavam stiznosti kvuli nejakemu modu nebo mape, tak ho zrusim, abych je nedostaval. Ted je ohledne jb klid, takze nemusim nic resit a muzu se venovat necemu uzitecnemu.

mrkev
26-07-12, 20:58
No joo, Mrkva to sa hraje aj na Gamesites... :D Ale trebalo by vymysliet nieco originalnejsie, aby to zaujalo aj adminov. Tiez by ma zaujimalo preco sa zrusila sparta...

To nieje originalny vytvor od gayshites .. majú to aj zahranične servery.Napr Poľsko trošku som ten návrh zeditoval

Charon35
26-07-12, 21:01
To nieje originalny vytvor od gayshites .. majú to aj zahranične servery.Napr Poľsko trošku som ten návrh zeditoval

Videl som to tam.
Takže 1 mód = stiahnutie skinov + hudba + tusim aj zbrane boli né
Ak mi pri pripájaní na nejaký server sťahuje niečo 3 minúty, tak to rovno ruším.

Chcelo by to niečo jednoduchšie.

mrkev
26-07-12, 21:04
Videl som to tam.
Takže 1 mód = stiahnutie skinov + hudba + tusim aj zbrane boli né
Ak mi pri pripájaní na nejaký server sťahuje niečo 3 minúty, tak to rovno ruším.

Chcelo by to niečo jednoduchšie.

Ja poznám také že fastdownload.Kotel určite vie čo to je :) Pravdepodobne by to stahovalo 1 sekundu pri najhoršiom 5 sekund

Kuzli
26-07-12, 21:55
Mrkva dobrej nápad. Aspoň by se tam oběvilo něco nového. Já bych si klidně počkal. Jednou si počkáš, až se to stáhne a pak pohoda. Paříš si pěkně dál. Byl bych pro i pro ten Zombie mod. Když hraješ JB, tak Zombie by bylo určitě spestření a ty lidi by to tam bavilo. Kvůli jednomu kolu Zombie na JB, logicky nepudu na Zombie server. Sem pro pro oba návrhy. Jak Zombie, tak Matrix. Myslím si, že by hráči byly určitě nadšeni.

STARKQQQ
31-07-12, 14:50
Dobry mod je chicken chicken maju niaku schopnost a utekaju pred dozorcami a dozorcovia maju iba knife

Toreto
02-08-12, 22:42
Čo vyskúšať mod Shark,ale obrátene ? ..S tým,že Ctčka by mali 600-700hp......alebo CT 300hp a T by mali scouty

Tupelko
02-08-12, 23:00
Není to špatný nápad, hrál jsem někde i spartu obráceně :D

Celenka
03-08-12, 01:02
Chicken mod mě jinde dost bavil, bylo by dobré jej časem přidat

brat brata
12-08-12, 20:39
Ja by som bol pre vytvorenie new mod a mam aj napad a neny zlozity :mml:

takze mohlo by to byt takto CT by sa na zaciatku modu zmrazily ako pri schovke T by sa otvorili cely a dostaly by vetsiu rychlost po napr 15s by sa CT rozmrazily a zacal by mod CT by maly rovnaku rychlost ako T a musely by ich nahanat len z knife T by nemohly zabyt CT 0dmg a ostal by iba 1 nakoncy a mal by pp kemp T by bol skoro nemozny lebo ked ho najdu v kempe je mrtvy :thumsup4: takze piste komenty

Charon35
12-08-12, 23:13
Ja by som bol pre vytvorenie new mod a mam aj napad a neny zlozity :mml:

takze mohlo by to byt takto CT by sa na zaciatku modu zmrazily ako pri schovke T by sa otvorili cely a dostaly by vetsiu rychlost po napr 15s by sa CT rozmrazily a zacal by mod CT by maly rovnaku rychlost ako T a musely by ich nahanat len z knife T by nemohly zabyt CT 0dmg a ostal by iba 1 nakoncy a mal by pp kemp T by bol skoro nemozny lebo ked ho najdu v kempe je mrtvy :thumsup4: takze piste komenty

Teraz si opísal schovku (až na ten gun). A douč sa gramatiku budúci školský rok.

Sometypes
13-08-12, 22:01
Jsem pro Obrácený shark, pro metrix ale pro zombie ne :)